Bydlení u ČB v domku.

17
10.1.21 14:49

Bydlení u ČB v domku.

Ahoj, dlouho už sleduji nemovitosti a přijde mi že to je děs. Ne jen že je všechno drahé ale ke všemu hlavně nic není. Sháním už asi rok bydlení, domek u CB, v Hrdějovicích, Borek, Bavirovice anebo prostě nějak v okolí. Je tu mezi Vámi někdo kdo taky dlouho shání dům u ČB popř. pozemek. Já jsem si řekl limit 6mil a zjišťuji jak strašně málo to je :,(. Nebo víte někdo o něčem :D?
Jak jste na tom vy? Nebo jste museli ustoupit ze svých předpokladů? Dík

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
745
10.1.21 14:55

Tak Borek je uz jina cenova kategorie. Bud hledat jinou lokalitu nebo zvednout limit. Za 6 milionu se da koupit podle me hezky domecek. A nebo za polovinu byt. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 15:03

Za necelých 6 máme domek u Prahy :lol: ani nový ani starý, devadesátky, pěkný, rekonstrukci není nutná. Asi záleží, jaké máš požadavky, no :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
17
10.1.21 15:07
@Anonymní píše:
Za necelých 6 máme domek u Prahy :lol: ani nový ani starý, devadesátky, pěkný, rekonstrukci není nutná. Asi záleží, jaké máš požadavky, no :nevim:

Tady je to fakt drahý, ale hlavně tu nic není 🙁.
Pokud nějakým zázrakem mi tady někdo o něčem neřekne.😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
745
10.1.21 15:26

:roll: tady tezko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
10.1.21 15:27
@lenkahav píše: :roll: tady tezko.

To znamená že jsi z Borku 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7386
10.1.21 15:30
@Zdee píše:
Ahoj, dlouho už sleduji nemovitosti a přijde mi že to je děs. Ne jen že je všechno drahé ale ke všemu hlavně nic není. Sháním už asi rok bydlení, domek u CB, v Hrdějovicích, Borek, Bavirovice anebo prostě nějak v okolí. Je tu mezi Vámi někdo kdo taky dlouho shání dům u ČB popř. pozemek. Já jsem si řekl limit 6mil a zjišťuji jak strašně málo to je :,(. Nebo víte někdo o něčem :D?
Jak jste na tom vy? Nebo jste museli ustoupit ze svých předpokladů? Dík

Za 6 jsme předloni koupili dům v Praze.
Jakože v Praze, 2 minuty od MHD, 23 minut MHD do centra.

Jinak Bavorovice, to snad svým dětem neuděláš, taková díra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
10.1.21 15:32
@kacz píše:
Jakože v Praze, 2 minuty od MHD, 23 minut MHD do centra.Jinak Bavorovice, to snad svým dětem neuděláš, taková díra.

Nooo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5797
10.1.21 15:35
@Anonymní píše:
Za necelých 6 máme domek u Prahy :lol: ani nový ani starý, devadesátky, pěkný, rekonstrukci není nutná. Asi záleží, jaké máš požadavky, no :nevim:

Nenapsala si ale kdy byl domek kupovaný… Pokud před lety, ceny se za pár let skoro zdvojnásobily. Takže nyní by jsi u Prahy a v Praze za 6 mega neměla slušný domek ani omylem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2694
10.1.21 15:35

My jsme našli v Hůrách okolo 4m, ale nevím, jaké máte nároky. Taky je fakt, že už je to 4 roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
10.1.21 15:36
@BlaZenkaB píše:
My jsme našli v Hůrách okolo 4m, ale nevím, jaké máte nároky. Taky je fakt, že už je to 4 roky.

No ještě na Hosíně by se měly prodávat třeba parcely… za 3490/m2 :roll:

Příspěvek upraven 10.01.21 v 15:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5797
10.1.21 15:37
@kacz píše:
Jakože v Praze, 2 minuty od MHD, 23 minut MHD do centra.Jinak Bavorovice, to snad svým dětem neuděláš, taková díra.

Ano, ale nyní bys měla smůlu, za ty prachy v Praze dům nekoupíš!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 15:47
@jannina1 píše:
Nenapsala si ale kdy byl domek kupovaný… Pokud před lety, ceny se za pár let skoro zdvojnásobily. Takže nyní by jsi u Prahy a v Praze za 6 mega neměla slušný domek ani omylem!

Kupovany byl teď v červnu. Pravda, bezprostřední okolí to není, ale stále na dojezd vychází dobre 30 minut autem. O par kilometru blíž Praze už to je tak za 8 az 9 za cca poloviční velikost toho našeho, to vim. Ty ceny jsou nehorázné a nechapu, kde na to lidi ty peníze berou.

• Citovat
  • Nahlásit
5797
10.1.21 15:56
@Anonymní píše:
Kupovany byl teď v červnu. Pravda, bezprostřední okolí to není, ale stále na dojezd vychází dobre 30 minut autem. O par kilometru blíž Praze už to je tak za 8 az 9 za cca poloviční velikost toho našeho, to vim. Ty ceny jsou nehorázné a nechapu, kde na to lidi ty peníze berou.

No ty ceny jsou strašné, u Prahy a v Praze okolo 10 - 15 mega. Stačí se podívat na Sreality.. Sháněli jsme také svého času a pod 10 mega jsme nic nesehnali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4392
10.1.21 16:16

V Praze 10 - 15M? Kde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu