Bydlení v Čechách - mám se přestěhovat s přítelem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 22:23
Bydleni v čechách

Můžete mi někdo poradit. Přítel mluví poslední dobou pořád o bydlení v Čechách, nejlépe v Praze. Přitom já bych raději plánovala bydlení v domečku a rodinu tady u nás (skoro na druhém konci než je Praha), přece jen je mi přes třicet a nechce se mi opouštět někde něco kde mám rodinu a kamarády a začít „sama“ tak daleko, když se s přítelem můžeme taky v budoucnu rozejít. Šly byste do toho? Děkuji za rady a názory. A pochopení anonymu, chodí tady rodina.

Reakce:
terien
Echt Kelišová 9126 příspěvků 09.12.18 22:52

Ne nešla. Nikdy bych nedala místo kde žiju a kde jsem spokojená na oltář chlapovi. A už vůbec ne kdyby mě to odtrhlo od rodiny.

marka123
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 09.12.18 22:53

A jaky je duvod toho, ze chce do Prahy, ma tam nejakou lakavou pracovni nabidku? Pokud mate oba slusnou praci, mate tu rodinu, pratele, tak by to mel byt nejaky padny duvod. Jestli si jen mysli, ze se v praze bude mit lepe…ano, asi vydela vice za stejnou praci jako na Morave,ale take podstatne vice zaplati za bydleni a sluzby.

Russet
Extra třída :D 13341 příspěvků 09.12.18 23:19
@Anonymní píše:
Můžete mi někdo poradit. Přítel mluví poslední dobou pořád o bydlení v Čechách, nejlépe v Praze. Přitom já bych raději plánovala bydlení v domečku a rodinu tady u nás (skoro na druhém konci než je Praha), přece jen je mi přes třicet a nechce se mi opouštět někde něco kde mám rodinu a kamarády a začít „sama“ tak daleko, když se s přítelem můžeme taky v budoucnu rozejít. Šly byste do toho? Děkuji za rady a názory. A pochopení anonymu, chodí tady rodina.
Šla bych jen v případě, že v Praze seženu slušnou práci. Kamarády si najdeš i tam, pokud si nebudeš myslet, že to nemá cenu, když se tam stejně dlouho neohřeješ. Kdybych se teď měla stěhovat třeba do Aše nebo do Jablunkova, moc bych si to rozmýšlela. Syn by neviděl prarodiče, já bych asi blbě hledala práci.
Verun83
Echt Kelišová 9087 příspěvků 33 inzerátů 10.12.18 05:11

Ja takhle sla. Jenze mi bylo 20 a chtela jsem zazit zmenu. Ono to ma sve vyhody i nevyhody. Kazdy jsme jiny. Musis zvazit ty, jestli ti pritel stoji za to, ze zmenis cely svuj zivot.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 05:43

Ve dvaceti bych šla bez pochybností. Ale už nejsem nejmladší a chtěla bych spíše rodinu, než začínat někde znovu a hledat si práci. Přítel tam slibenou práci nemá,ani neví kde přesně do Čech by šel. Odešel tam někde jeho známý a strašně si to chválí, že si práci našel hned a bydlí za stejné peníze jako tady. Přítel je v práci nespokojeny a když mu řeknu, ať si hledá jinou práci tady u nás, nechce o tom ani slyšet. Zakladatelka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >