Bydlení v mobilheim přídavky

Anonymní
16.2.21 16:49

Bydlení v mobilheim přídavky

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda nevíte, jak by to bylo v této situaci: já sama se 2mi malými dětmi, mobilheim na splátky ( nemám na celý jsem schopná zaplatit jen 50% ), pronájem zahrady, já na mateřské zatím ještě cca rok. Chtěla bych vědět, zda bysme měli nárok na příspěvek na bydlení, aspoň dokud bych nemohla chodit do práce. Nebo prostě, jaké jsou podmínky. Asi budou spíše podporované klasické nájmy že.. já však nechci uvrtat děti do bytu, jsou zvykle být na zahradě atd. A také bych chtěla využit našetřené peníze, aby byly lépe investované případně, perspektivněji. Děkuji..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3922
16.2.21 16:51

:mrgreen: delas si z nas prd.el ze jo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18997
16.2.21 16:56

Pokud nebude mít číslo popisný a nebude vedený jako objekt k bydlení, tak nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6942
16.2.21 16:58
@Janli píše:
Pokud nebude mít číslo popisný a nebude vedený jako objekt k bydlení, tak nic.

Taky ten Felixuv chlivek planujeme na jaro zkolaudovat. Jsem slysela, ze takovy pasivni prijem ma mit kazda lepsi rodina 8).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17203
16.2.21 17:01

@ontarova.stara no to abychom se též zařadili mezi lepší rodiny :mrgreen: ještě, že už otevřeli ty úřady…musím si tam taky skočit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2480
16.2.21 17:05
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda nevíte, jak by to bylo v této situaci: já sama se 2mi malými dětmi, mobilheim na splátky ( nemám na celý jsem schopná zaplatit jen 50% ), pronájem zahrady, já na mateřské zatím ještě cca rok. Chtěla bych vědět, zda bysme měli nárok na příspěvek na bydlení, aspoň dokud bych nemohla chodit do práce. Nebo prostě, jaké jsou podmínky. Asi budou spíše podporované klasické nájmy že.. já však nechci uvrtat děti do bytu, jsou zvykle být na zahradě atd. A také bych chtěla využit našetřené peníze, aby byly lépe investované případně, perspektivněji. Děkuji..

Jeste by bylo dobry si pozjistit, jestli tam s tim mobilheimem muzes bivakovat, abys odtud nemusela po par mesicich mazat jak namydlenej blesk ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17203
16.2.21 17:08

Určitě je podmínka číslo popisné…to jak nemáš, tak nemáš nárok na nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6761
16.2.21 17:09
@ontarova.stara píše:
Taky ten Felixuv chlivek planujeme na jaro zkolaudovat. Jsem slysela, ze takovy pasivni prijem ma mit kazda lepsi rodina 8).

Stačí si zkolaudovat více chlívků, do každého nastěhovat rodinu a člověk může jezdit v medvědovi po dědině jak král.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20082
16.2.21 17:11

Jasně hele, když jste zvyklí na zahradě, to je jiná, to vám stát zaplatí. To musí každý rozumný člověk pochopit :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29569
16.2.21 17:15

Úplně vidím lesanu s koněma, uprostřed zahrad, další chlap, co ji kopl do zadele, ale děti jsou přeci zvyklé žít na zahradě. Kor v těchto mrazech. Oni tu zahradu a špeluńku zatepleneou polystyrenem přeci strááááášně potřebují…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30296
16.2.21 17:16

Ježiš, ženský, nebuďte takový frndy. 8o
To je furt dojímání se nad těma chudejma, ale musejí být chudý jako z Dickense, jinak smolík :zed:

Jak kdyby to neměla už tak těžký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6942
16.2.21 17:18
@Cenarius píše:
Stačí si zkolaudovat více chlívků, do každého nastěhovat rodinu a člověk může jezdit v medvědovi po dědině jak král.

Ale na sklepy na brambory to prej neplati, byrokrati :cert:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49194
16.2.21 17:21
@Kaileee píše: :mrgreen: delas si z nas prd.el ze jo..

Proč? Vždyť se v nich dá bydlet slušně, záleží na typu.

@Janli píše:
Pokud nebude mít číslo popisný a nebude vedený jako objekt k bydlení, tak nic.

Jde zkolaudovat a může mít číslo popisné.

nějak nechápu, proč se to tu tak rozjelo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30296
16.2.21 17:21
@Anonymní píše:

Z toho, co jsem našla na netu, bys mohla mít nárok na „doplatek na bydlení“, pokud prokážeš, že mobilheim je „přiměřené bydliště“, což by mělo jít.

K příspěvku na bydlení podle mě musíš bydlet v budově s číslem popisným. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49194
16.2.21 17:22
@berry4 píše: Úplně vidím lesanu s koněma, uprostřed zahrad, další chlap, co ji kopl do zadele, ale děti jsou přeci zvyklé žít na zahradě. Kor v těchto mrazech. Oni tu zahradu a špeluńku zatepleneou polystyrenem přeci strááááášně potřebují…

Vidělas nějaký mobilní dům? Nebo v nějakém chvíli bydlela?

Fakt tady máte strašný předsudky. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat