Bydlí s kamarádkou

Anonymní
11.7.20 13:56

Bydlí a kamarádkou

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli má někdo zkušenost… A pokud tu je nějaký chlap, tak budu ráda i za názor chlapa.. Mám kamaráda (pár krát jsme spolu spali, říkal, že časem se uvidí co bude) je nám fajn, rozumíme si… Mám pocit že by i chtěl něco víc se mnou, chce se mnou trávit čas, koukat na filmy… Ale je tu zádrhel, který mě Teda od něho hodně odrazuje a na co se nemam odvahu zeptat… Má kamarádku, které nedávno nabídl (ještě než jsme spolu začali něco mít), že u něho může zatím bydlet, protože se rozvádí s manželem… Nevím pokud by jsme spolu měli začít být, tak mě fakt, že u něho je nějaká kamarádka a dělají tam kdoví co, odrazuje.. Minulý týden jsem je oba vezla na akci, ona byla opilá a říkala mu… To je ta princezna u které jsi spal? Doufám že je na tebe hodný, jen nevím, co na něm vidíš… Ona je teď v Chorvatsku a když jsem s ním, tak mi říká a ukazuje fotky, co mu poslala a co tam dělá atd… Což je ok… Ale i tak z toho nemám dobrý pocit… Když jsem se ho ptala jaké má plány na příští týden (má celý týden dovolenou), tak říkal, že neví, že asi něco s kámošem, a že se má Monca vracet, tak že možná si někam zajedou na nějaký výlet nebo popit… A to jsem měla už po náladě :mrgreen: :mrgreen:
Ještě je nutno dodat, že on nebydlí sám, ale na baráku s mamkou a ségrou. Bavili jsme se taky o dovolené tento rok říkal mi, že možná pojede na chatu s kamarádem, jeho přítelkyni a detma, a že uvidí ještě s kým… Já nevím co si myslet, co myslíte? :think: Nejsme spolu, tak mi je blbe se ho na to ptát

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5747
11.7.20 13:59

Tak hlavně, že s ním chrápeš :lol: good luck a bacha na antikoncepci!!! :mavam:

Příspěvek upraven 11.07.20 v 14:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5747
11.7.20 13:59

*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62107
11.7.20 14:04

Bacha na to, pokud bydlí s mamkou a sestrou, není to vhodný partner pro život. Kolik mu je let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.7.20 14:06

@mrav ale oni bydlí na baráku, to je normální, že bydlí s mamkou a sestrou… Takhle to na baráku je, můj bratr taky žije v jednom patře a naši v druhém… V srpnu mu bude 30

• Citovat
  • Nahlásit
7331
11.7.20 14:10

Proč se ho nezeptáš jestli spolu něco nemají? Nebo ti nevadí že by ho strkal do jiný, a zároveň do tebe? :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mišu G
11.7.20 14:10

Na mě to působí tak, že kluk si užívá, vázat se nechce, vyloženě bych si nemyslela, že s ní něco má nebo chce mít, ale tak či tak tam dle jeho projevů z jeho strany vůči Tobě nic není. Jestli chceš jen nezávaznej sex, tak to neřeš, jestli chceš víc, tak jdi o dům dál. Jinak u mě bydlel pár měsíců spolužák kamarádky, spali jsme v jedné místnosti, já v posteli a on na gauči a nebylo mezi námi vůbec nic.

• Citovat
  • Nahlásit
Mišu G
11.7.20 14:11

TK dle popisu bych si myslela, že mu bude spíš něco přes dvacet :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
2751
11.7.20 14:13
@Anonymní píše:
@mrav ale oni bydlí na baráku, to je normální, že bydlí s mamkou a sestrou… Takhle to na baráku je, můj bratr taky žije v jednom patře a naši v druhém… V srpnu mu bude 30

tak pozor na případné společné bydlení… ono to většinou nedělá dobrotu, myslím mamku a ségru :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.7.20 14:20
@alejandra píše:
tak pozor na případné společné bydlení… ono to většinou nedělá dobrotu, myslím mamku a ségru :mrgreen:

a ty tam s nimi bydlíš? že víš jaké mají mezi sebou vztahy? asi mají vztahy dobré, když bydlí pospolu, jinak by spolu nebydleli, představ si, jestli to dokážeš, že jsou rodiny, které spolu vycházejí, ale to ti asi nic neříká :think: :dance: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2751
11.7.20 14:23
@jaternicejelito píše:
a ty tam s nimi bydlíš? že víš jaké mají mezi sebou vztahy? asi mají vztahy dobré, když bydlí pospolu, jinak by spolu nebydleli, představ si, jestli to dokážeš, že jsou rodiny, které spolu vycházejí, ale to ti asi nic neříká :think: :dance: :pankac:

píšu většinou samozřejmě, že jsou i rodiny, kde to funguje, ale taky se může stát, že ne :nevim: každopádně je supr pokud spolu rodiny dokážou vycházet dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32798
11.7.20 14:24
@Anonymní píše:
@mrav ale oni bydlí na baráku, to je normální, že bydlí s mamkou a sestrou… Takhle to na baráku je, můj bratr taky žije v jednom patře a naši v druhém… V srpnu mu bude 30
Že bydlí na samostatném patře v domě s rodiči, to mi nepřijde divné. Ale že nabízí ubytko rozvádějící se ženské…? Takový kámoš. U dospělých mi je takové kamarádství prostě podezřelé.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.7.20 14:27

@Russet přesně tak…

• Citovat
  • Nahlásit
1015
11.7.20 14:29

Upřímně, to že nabídl bydlení rozvádějící se kamarádce by mi bylo šumák. Ale to, že ve 30ti bydlí s maminkou, tam by mi naskočil hodně velký vykřičník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.7.20 14:31

@pomme Ale to mi právě nevadí, vždyť mají velký barák, přece tam nebude bydlet sám, nebo mamka sama… To je na baráku normální, kdbyy to byl byt, to bych se už divila a bylo mi to divné

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat