Bylinkové čaje pro 2 leté dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luciště
Kecalka 260 příspěvků 31.01.11 00:52
Bylinkové čaje pro 2 leté dítě

Ahoj,
mam 2 letého syna a protože pije pořád jen vodu a šťávičky, chtěla jsem mu už kdysi zkusit dát taky nějaký bylinkový čaj. Hlavně teď během těch všech viroz a nemoci. Ale rezolutne je odmita. Vase deti je pijou? Je nejaky, ktery se vam osvedcil? diky za radu… :-)

Reakce:
Jana206
Nadpozemská drbna 26546 příspěvků 31.01.11 06:42

Moje děti mají rády lehce oslazený(většinou glukopurem) obyčejný heřmánkový čaj - kupuju od Megafytu.
Speciální dětské čaje mi nepily snad nikdy - myslím sáčkové, do granulovaných, přeslazenýcha předražených já neinvestuju. Jinak ale celkově jim kupuju dětskou řadu čajů Megafyt a Leros, chutnají jen některé.

Co se týče bylinkových čajů obecně - není to takové terno, jak píšou firmy na kojeneckou výživu. Ani pro kojence, ani pro starší děti. U citlivých dětí mohou dráždit žaludek a střeva. Daleko vhodnější je slabý černý čaj, nejvhodnější ovocný.

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.11 07:13

Já dávám jenom bylinkovou směs proti kašli od Lerosu, modrá krabička, když je třeba. Ale pije to jen trochu oslazené glukopurem.

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 31.01.11 08:39

tak můj malý donedávna se čaje taky nedotknul,ted už pije ve školce ovocný,ale doma hoo nechce,asi davový efekt,ted je nemocný,koupila jsem od megafytu proti kašli,má tedkom rytířské období,tak jsme mu to trošku osladila a řekla že to má rytířský lektvar aby byl silný a jak to vyzunknul,to bys koukala,jo a vykouzlil ho taťka šmoula :lol: .malá ho ve všem kopíruje takže co nesní brácha nebo nevypije,tak i ona.a malá to vypila stejně tak :twisted:

ADA76
Echt Kelišová 9645 příspěvků 31.01.11 08:42

My pijem Pulmoran na průdušky a je výbornej :) a pak Fenykloví čaj.

Zebra
Echt Kelišová 9351 příspěvků 31.01.11 08:44

Syn má rád Rooibos, ten má vitamíny, minerály a chutná dobře i neoslazený :palec: a nebo není špatná lípa. Dcera pije bylinkovej pro děti od Teekanne

mikami
Závislačka 3151 příspěvků 31.01.11 09:08

Ahoj , bylinkové čaje ted pijeme od LEROSU. Byly chvilky, že bylinkový nechtěl třeba vůbec, ale tyhle zatím pije :wink: .

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 31.01.11 09:41

Na nachlazení od Megafyt, ten pije i tatínek, a to je co říct! :lol:
Jinak střídám ovocný, rooibos, sirup, vodu…

Luciště
Kecalka 260 příspěvků 31.01.11 20:11

Super napad, to jsou fakt asi ty jedinne finty co funguji :-) Vyzkousim tedy pohadkovy pristup :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >