Reklama

Bylinkové čaje pro 2 leté dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciště
Kecalka 260 příspěvků 31.01.11 00:52
Bylinkové čaje pro 2 leté dítě

Ahoj,
mam 2 letého syna a protože pije pořád jen vodu a šťávičky, chtěla jsem mu už kdysi zkusit dát taky nějaký bylinkový čaj. Hlavně teď během těch všech viroz a nemoci. Ale rezolutne je odmita. Vase deti je pijou? Je nejaky, ktery se vam osvedcil? diky za radu… :-)

Reklama

Reakce:

Jana206
Nadpozemská drbna 26374 příspěvků 31.01.11 06:42

Moje děti mají rády lehce oslazený(většinou glukopurem) obyčejný heřmánkový čaj - kupuju od Megafytu.
Speciální dětské čaje mi nepily snad nikdy - myslím sáčkové, do granulovaných, přeslazenýcha předražených já neinvestuju. Jinak ale celkově jim kupuju dětskou řadu čajů Megafyt a Leros, chutnají jen některé.

Co se týče bylinkových čajů obecně - není to takové terno, jak píšou firmy na kojeneckou výživu. Ani pro kojence, ani pro starší děti. U citlivých dětí mohou dráždit žaludek a střeva. Daleko vhodnější je slabý černý čaj, nejvhodnější ovocný.

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.11 07:13

Já dávám jenom bylinkovou směs proti kašli od Lerosu, modrá krabička, když je třeba. Ale pije to jen trochu oslazené glukopurem.

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 31.01.11 08:39

tak můj malý donedávna se čaje taky nedotknul,ted už pije ve školce ovocný,ale doma hoo nechce,asi davový efekt,ted je nemocný,koupila jsem od megafytu proti kašli,má tedkom rytířské období,tak jsme mu to trošku osladila a řekla že to má rytířský lektvar aby byl silný a jak to vyzunknul,to bys koukala,jo a vykouzlil ho taťka šmoula :lol: .malá ho ve všem kopíruje takže co nesní brácha nebo nevypije,tak i ona.a malá to vypila stejně tak :twisted:

ADA76
Echt Kelišová 9645 příspěvků 31.01.11 08:42

My pijem Pulmoran na průdušky a je výbornej :) a pak Fenykloví čaj.

Zebra
Echt Kelišová 9351 příspěvků 31.01.11 08:44

Syn má rád Rooibos, ten má vitamíny, minerály a chutná dobře i neoslazený :palec: a nebo není špatná lípa. Dcera pije bylinkovej pro děti od Teekanne

mikami
Závislačka 3151 příspěvků 31.01.11 09:08

Ahoj , bylinkové čaje ted pijeme od LEROSU. Byly chvilky, že bylinkový nechtěl třeba vůbec, ale tyhle zatím pije :wink: .

Pipet
Generální žvanilka 24085 příspěvků 31.01.11 09:41

Na nachlazení od Megafyt, ten pije i tatínek, a to je co říct! :lol:
Jinak střídám ovocný, rooibos, sirup, vodu…

Luciště
Kecalka 260 příspěvků 31.01.11 20:11

Super napad, to jsou fakt asi ty jedinne finty co funguji :-) Vyzkousim tedy pohadkovy pristup :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >