Bylinky a koření

569
6.8.05 10:49

Bylinky a Koření

Ahojky,

chtěla jsem se zeptat jestli prckům do jídla přidáváte nějaké bylinky nebo koření.Já používám petrželku,bazalku a kmín.Malému je 15měs.

A taky jestli používáte nějaké neobvyklé koření či bylinky do jídla pro vás.Jestli ano tak jaké a do čeho.

Díky Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

95
6.8.05 11:40

Ahoj,

já dávám malé ještě skořici a kopr.

Veronika a Anežka (11,5měsíce)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
6.8.05 14:36

Ahoj,
já ke kořenění používám Solčanku - je to něco jako Vegeta, ale bez glutamátu, vhodná i pro malé děti. Dávám jí skoro do všeho (na ryby, polévky, dušené maso …). Tady ve složení čtu: sušená zelenina (mrkev, petržel, celer, cibule), bylinky (bazalka, dobromysl, libeček, meduňka, mateřídouška, saturejka).
Jitka + 3 prcci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
6.8.05 16:57

Ahojky,

já používám drcený kmín, trochu papriky, petrželovou nať, libeček a také Solčanku, polévkové bylinky od Kotanyi, do polévek dávám vyvařit bobkový list a nové koření a možná občas ještě nějaké jiné, ale velmi málo.

Smokie a 2 zlobidla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mki
25
6.8.05 18:54

Dobrá je naklíčená řeřicha a vojtěška třeba do pomazánek nabo do polévek. Nedám dopustit na dochucovací koření a naprosto senzační zelen.kostky bujonu Wurzl. 6 kostek kolem 30 Kč. Je k sehnání kromě obch. se zdr.výživou také v Carrefouru, Tescu, Globusu a InterSparu.
Kdo nezná, doporučuju! Nikdy bych nevěřila, že bez masa a chem. chuťových látek může být tak dobrá polévka a nebo omáčka. Dělám z nich i guláš.
Marki

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
10.8.05 19:41

Tak jsem si musela zahrát na detektiva.Nemohla jsem nikde tuhle diskusi najít :? Jsem z toho celá popletená :lol:
Ale našla jsem a tak vám mohu konečně poděkovat za vaše odpovědi.
Kopr mě už taky napadl a tak jsem ho vyzkoušela a malému moc chutnal.

Kdyby se našel ještě někdo s nějakým dobrým nápadem budu moc ráda.

Pa jouda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11505
30.5.13 13:39

Koření pro 2-leťáka

Ahoj, vaříte pro vaše 20m děti zvlášť? Obecně moc nekořeníme, ale můžu už dát nepálivé grilovací koření bez glutamátu třeba? Pokud dávám nám?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama