Bylinná napářka před porodem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 17:18
Bylinná napářka před porodem

Milé dámy, moc vás prosím, můžete mi sdělit vaše zkušenosti s bylinnou napářkou před porodem? Čekám miminko, předchozí těhotenství vždy skončily vyvoláním po 42.týdnu a teď jsem se dočetla o této napářce a zajímaly by mě vaše postřehy.

Nebo zkušenost s pupalkovým olejem? Nebo ještě něco, co pomáhá dozrávání porodních cest?
 Děkuji

Reakce:
lucillee
Echt Kelišová 8555 příspěvků 29.04.19 17:24

Ahoj, ja jsem mela od PA smes bylinek na nahrati, mela jsem pouzit az po TP, nedokazu posoudit efekt, protoze jsem aplikovala po odchodu hlenove zatky kdyz uz se porod defacto rozjizdel. Myslim, ze naparka zmekci vnejsi rodidla, hraz aj., ale vliv ne dozravani porodnich cest nevim..
Uz je to par let, takze si ani nevzpominam presne slozeni, ale byla to smes dle PA Ingeborg Stadelman

lucillee
Echt Kelišová 8555 příspěvků 29.04.19 17:26

Jeste dodam, ze tehdy to byl muj prvni porod

Dsarka
Stálice 81 příspěvků 29.04.19 17:36

Já jí dělala z pelyňku a začla jsem po tom akorát krvácet. Nic to neuspišilo jen jsem pak měla strach co mimčo tak jsme jeli a vše bylo naštěstí Ok.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2094 příspěvků 29.04.19 18:31

Já o tom teď zrovna četla článek a zrovna v těhotenství ji nedoporucovali. To bych si spíš dala teplou vanu.

Váš příspěvek
Reklama