Soukromá porodní asistentka (střední Čechy)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tyncam
Kecalka 289 příspěvků 24.04.19 15:24
soukromá porodní asistentka(střední čechy)

Ahoj.. Prosím neporadil by mi někdo kde se popídit po soukromé porodní asistentce pro Kolín? Nebo sřední čechy, většinou jsem četla že klidně dojedou. Ale bohužel co jsem hledala, tak zrovna nedoprovází k porodu a nějak už jsem v tom hledání bezradná :nevim:

Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 9632 příspěvků 24.04.19 16:25
@Tyncam píše:
Ahoj.. Prosím neporadil by mi někdo kde se popídit po soukromé porodní asistentce pro Kolín? Nebo sřední čechy, většinou jsem četla že klidně dojedou. Ale bohužel co jsem hledala, tak zrovna nedoprovází k porodu a nějak už jsem v tom hledání bezradná :nevim:

Ahoj,

chceš k domporodu? Obrátila bych se budto na asociaci dul - které mají právě proškolené i PA (zdravotníky). Jinak co mám dvě kamarádky, které rodily doma a obě měly domluvené PA i dulu, tak obě ji našly budto právě přes asociaci dul, nebo na FB ve skupině domarodek :mrgreen:

Mě třeba seznam porodních asistentek dal přímo porodní dum u Čápa (Praha), kde jsem byla na předporodním kurzu :nevim:

elena.78
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 24.04.19 16:53

Připojuji se k zakladatelce, hledám taky PA, ale pro Vysočinu. Jinak já se dívala na stránky UNIPA.

Tyncam
Kecalka 289 příspěvků 25.04.19 06:09

Nee porod doma rozhodně ne.. Jde mi prostě o kompletní péči, predporodni kurzy tady jsou plný, jsem prvorodička a co si budem povídat, chlap u porodu je sice asi podpora, ale nemám záruku že tam nezkolabuje :lol: a dost mě ta myšlenka, že soukromá PA je po celý ten čas s tou ženou a vše vysvětluje nadchla.. Jenže nic nenacházím, pro Prahu je toho dost ale Kolín nic :(

Váš příspěvek
Reklama