Byly byste s tímto chlapem?

Anonymní
21.11.15 11:53

Byly byste s tímto chlapem?

Prosím zachovejte anonym.
Je mi už 33 roků, bohužel nevyšel mi poslední pětiletý vztah, s bývalým přítelem jsme se před půl rokem rozešli, vztah vyhořel a chovali jsme se k sobě jako sourozenci, nikam to nevedlo, rozešli jsme se v dobrém. Nyní se v mém životě objevil 44 letý chlap, dost mě přitahuje, také jeví zájem, taktéž mu to s žádnou ženou nevyšlo v tom smyslu, aby měl dítě atd., zkrátka takové ty normální věci v životě. Takže já svobodná, bezdětná, on taky.
Celkem jsme se 5× viděli, naposled došlo i k sexu, má svůj byt, ale to já taky, máme oba vcelku dobré zaměstnání, takže potud je to taky o. k., jsme tak nějak nastejno i v tomto směru. Hlavní je to, že mě moc přitahuje.
Bydlíme skoro v 50.000městě, ale lidi se tady tak nějak znají, kolikrát si připadám jak někde na vesnici, je to tady takový propletenec, každý známý je někoho známý. A co se nestalo. Svěřila jsem se společným kamarádům a Ti, když slyšeli o koho se jedná, tak mě varovali, jsou to dobří známí, vím, že mi nelžou, že nemají důvod, ta známá zná i jeho bývalou, že tento chlap týral psychicky bývalou přítelkyni, že chce mít vždy navrch. Pravda je ta, že jsem si všimla, že je on taková nervóza, třeba když jsme mu neodepsala na sms nebo neslyšela zvonit telefon, když mi volala, tak byl dost takový vytočený a na chlapa až moc hysterický. Už mám přece jen nějaký věk a ledacos si taky nenechám líbit, co si o tom myslíte? Děkuji, že jste dočetli do konce a udělali si na mě čas.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21.11.15 11:57

Dej na varování a na vlastni zkusenost (jeho hysterie), bude jen horsi. :hug: skutecne. Ruce pryc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
21.11.15 11:58

Já bych ho asi nechala plavat, ale těžko říct, ve 33 už je podle mě nejvyšší čas na první dítě, takže nevím no jak bych se zachovala… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1571
21.11.15 12:01

Kazdy znamy je nekoho znamy na cele Zemekouli a s prezidentem USA se znas pres 7 dalsich lidi, na to jsou studie…

Mno, necim zvlastni nejspise bude, kdyz si do 44 neporidil manzelku a deti, reciprocne to plati i o zene nad 34 let, myslim :)

A ze chlap chce mit vzdy navrch? Tak to e snad prirozene, pokud ty jsi vudci typ, tak se patrne po case nesnesete :-)) a kompatibilitu povah dle znameni jsi jiz proverovala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
21.11.15 12:01

Já bych s ním asi nebyla, ale nemusíš to ukončovat hned, navíc lidi se vyvíjí, zrají.
Uvidíš za pár týdnů, či měsíců, ty náznaky tam určitě budou, pokud je to pravda, nikdo se nedokáže tak dlouho za všech situací přetvařovat.

• Nahlásit
  • Citovat
12160
21.11.15 12:06
@Anonymní píše:
co si o tom myslíte?

Že máš moc málo zkušeností na to, abys dělala možná ukvapené závěry.
Na základě JPP (jedna paní povídala) bych se já nerozhodovala.
Je dobré to sice v potaz brát, ale neřídit se tím, že.. známí povídali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2840
21.11.15 12:07

Já se starším dominantním despotou již žila. Děti měl (rozvedený), já o 10 let mladší. NIKDY bych už neudělala podruhé stejnou chybu - jednou jsem mu okamžitě neodpověděla na zprávu a bylo dusno, zatímco on sám si samozřejmě dělal co chtěl. Majetnický egoistický cholerik s naprosto nulovou sebereflexí. Ale sexuální atrakce byla opravdu enormní…takže tě úplně chápu, naštěstí po čase vždycky trochu vyprchá qa člověk začne uvažovat soudněji. A přitom jsme byli oba relativně úspěšní inteligentní lidé, moje rada je zdrhej daleko a rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70109
21.11.15 12:11

Nechala bych si ho prozatím na sex, večeře, výlety a kino a zaměřila bych se na to, co ti kamarádi povídali a uvidíš. Třeba bych schválně hned neodpovídala, telefon brala až na podruhé a uvidíš jak bude reagovat. Dokud to bude nezávazné, tak jde útect ještě dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2190
21.11.15 12:18

Ne nebyla. Proč začínat něco, co beztak nedopadne dobře. Všímas si toho už teď. Utni to než ne zamilujes a pak tady budeš psát, že máte mimino a on tě týrá a co že teď máš dělat. Bud jako jedna z mála rozumná a nespoléhej na zázrak. Na takového chlapa nikdo zázrakem plýtvat nebude. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 12:23

Záleží na tom, jaká jsi povaha ty. Pokud submisivní šedá myš, určitě bych do toho nešla.
Slyšela jsem o případech, že násilník týral svou ženu, pak se rozešli, ale museli žít ve stejném bytě, on si tam dovedl novou přítelkyni a společně týrali zase tu svou bývalou. záleží i na povaze ženské, nejen chlapa. Nefunguje to tak, že tyran týrá úplně každou, ne na každého si totiž troufne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 12:24

Jinak super, že umíš správně časovat pomocné sloveso být :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4742
21.11.15 12:28

Nechala bych to volně plynout a všímala si, jak se chová v různých situacích. Vždyť se sotva znáte. Nezahodila bych možný vztah na základě toho, co mi řekli nějací jiní lidé. Každý jsme jiný a co vadí jednomu, druhý může tolerovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Frantiskaaa
21.11.15 12:33

Nic neriskuješ. Já bych se s ním scházela dál, ale byla na pozoru.
Však s ním nemusíš zakládat rodinu, žít, apod. Zatím si jen užívat, škoda to zatratit hned, když Tě přitahuje.
Ale rozhodně být na pozoru.

• Nahlásit
  • Citovat
7385
21.11.15 12:34
@Anonymní píše:
Prosím zachovejte anonym.
Je mi už 33 roků, bohužel nevyšel mi poslední pětiletý vztah, s bývalým přítelem jsme se před půl rokem rozešli, vztah vyhořel a chovali jsme se k sobě jako sourozenci, nikam to nevedlo, rozešli jsme se v dobrém. Nyní se v mém životě objevil 44 letý chlap, dost mě přitahuje, také jeví zájem, taktéž mu to s žádnou ženou nevyšlo v tom smyslu, aby měl dítě atd., zkrátka takové ty normální věci v životě. Takže já svobodná, bezdětná, on taky.
Celkem jsme se 5× viděli, naposled došlo i k sexu, má svůj byt, ale to já taky, máme oba vcelku dobré zaměstnání, takže potud je to taky o. k., jsme tak nějak nastejno i v tomto směru. Hlavní je to, že mě moc přitahuje.
Bydlíme skoro v 50.000městě, ale lidi se tady tak nějak znají, kolikrát si připadám jak někde na vesnici, je to tady takový propletenec, každý známý je někoho známý. A co se nestalo. Svěřila jsem se společným kamarádům a Ti, když slyšeli o koho se jedná, tak mě varovali, jsou to dobří známí, vím, že mi nelžou, že nemají důvod, ta známá zná i jeho bývalou, že tento chlap týral psychicky bývalou přítelkyni, že chce mít vždy navrch. Pravda je ta, že jsem si všimla, že je on taková nervóza, třeba když jsme mu neodepsala na sms nebo neslyšela zvonit telefon, když mi volala, tak byl dost takový vytočený a na chlapa až moc hysterický. Už mám přece jen nějaký věk a ledacos si taky nenechám líbit, co si o tom myslíte? Děkuji, že jste dočetli do konce a udělali si na mě čas.

nejsi nejmladsi, dej na varovani a hledej jinde, nez ztracet cas s chlapem, co uz na zacatku je nervoza..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
21.11.15 12:41

Varovné sygnály mě nikdy nezklamaly! I když se jim člověk ze začátku snaží bránit a něčím „to“ omlouvat :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama