Bývalá kamarádka-návrat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 15:18
Bývalá kamarádka-návrat

Ahoj, jdu sice s hloupým dotazem, ale zajimá mě třeba vaše zkušenost.
Měla jsem kamarádku a prostě jsme si přestaly rozumět, už to tak dál nešlo.
Ted ale se po letech ozvala, že by se zase chtěla začít bavit. A já nevím, muže to fungovat???..

Asi to fakt zní jako od patnactileté holky, ale chtěla bych znát třeba váš příběh. Zda má cenu oživovat kamarádství. Vaše zkušenosti.

Opravdu vím, že je to zcela na mě, jak se rozhodnu.

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 26.11.17 15:28

Zkus to a uvidíš, ukončit to budeš moct případně vždycky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 15:51

Zkusit to můžeš, ale z mé zkušenosti se to posralo ;),ozvala se jen ptž mě potřebovala finančně a na hlídání dítěte, ze začátku začala být zas ta kamarádka, spala jsem u ní, pili vínko, barvili si vlasy navzájem, vozila jsem ji autem po doktorech, občas do práce když nestíhala, pak procházky, pak jestli ji nemůžu hlídat dítě, pak že nemá prachy, pak to dítě u mě nechala 2 měsíce a přestala se bavit, zavolala jsem dítěti tatínka (nežili spolu po tom co jsme se začali po druhé bavit) ten si ji vzal, peníze do dnes nevrátila a vymazala si mě na fb z přátel, naštvalo ji že jsem dala po dvou měsících dítě tatínkovi, ale ona se nezastavila za 2 měsíce ani jednou. Po prvé co jsem se poznali jsme se bavili cca půl roku, spala jsem u ní a tak, ale něco se posralo, změnila se, začala se ke mě chovat prostě divně, už jsem se jako kamarádka necítila tak jsem se s ní přestala bavit, věčně mě urážela jak vypadám třeba. po 3 letech jsem ji dala šanci. ale dopadlo to tak jak jsem uvedla shora. dnes je namyšlená s nosánkem na horu. a nikdo to u ní nevidí. :zed: jen já, já jsem ta co ji pomohla jak svině a ke mě se obrátila zády. jJá bych už po třetí takovou chybu neudělala… Jo mám ji do dnes ráda a moc mě to mrzí, ale tahle holka se nezmění. :pocitac: :nevim:, radím ti vyser se na to :kytka: než budeš zklamaná po druhé

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 15:53

Jo a na malou mi nedala ani halíř za dva měsíce

Taka
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 26.11.17 15:55

Byla jsem v podobné situaci 2× - jednou to nemělo význam vůbec, bylo to ještě horší, naše cesty se rozdělily ve správnou chvíli. Ve chvíli, kdy jsme se viděly naposledy, jsem na ni nahlížela jako na škodolibou potvoru. Po letech to vyprchalo, a když jsme se potkaly znovu, divila jsem se, jak jsem tehdy mohla být v „hodnocení“ tak mírná ;)
Naopak teď jsem se viděla s kamarádkou, kterou jsem nekontaktovala přes 4 roky. Super úžasné kamarádství z toho už nebude, a že to tenkrát bylo moc fajn, změnily jsme se obě. Ale myslím, že z toho bude fajn známost - 2× ročně na kafe, popovídat o obecných věcech a jít si po svém ;)

Takže když to nezkusíš, nic nezjistíš. taky záleží na okolnostech.

Lady_Anne
Kecalka 251 příspěvků 26.11.17 16:13

Já tak takhle měla u dvou kamarádek. S první jsme se znaly od mala, ale nějak jsme se rozhádaly, už ani nevím kvůli čemu. Teď je to pro mě nejbližší člověk. S tou druhou kamarádkou se sice znovu bavím, ale většinou se ozve jen když má problémy. :roll: Za zkoušku nic nedáš, utnout to můžeš vždycky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 16:39

Na škole jsme byly tři kamarádky, nerozlučný. Jenže my dvě s Áňou jsme zůstaly ve městě, Anet se odstěhovala. My dvě máme manžela, děti, Anet ne a to nás rozdělilo, jelikož Aneta je v tomto hrozně závistivá, nemůže přenést přes srdce ze ona ani jedno nemá. Proběhlo několik zkoušek ó znovusetkání, ale nikdy to neklaplo. Za zkoušku nic nedáš..

jestericka34
Kecalka 335 příspěvků 26.11.17 17:19

Ja bych ji další šanci nedala, ja bych se na svoji kamarádku (opravdovou) nikdy nevyprdla. Pro me je přátelství posvátné a vážím si ho. A to očekávám i od toho druhého :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 18:29

Ja mela skvelou kamaradku, obe byli ve stejne situaci-sami s ditetem. Rozumeli si snad ve vsem. Ale jeji syn me dceri dost brutalne ublizoval, ona ho branila a tim nas to asi na 3 roky rozdelilo. Ted se znovu bavime a je ti fajn. I kdyz je to uz trochu jine. Ja mam manzela a druhe dite, ona ne. Ja jsem doma, ona pracovne vytizena. Ale nedala bych ji. Prosim anonym

Russet
Echt Kelišová 9358 příspěvků 26.11.17 18:43

Záleží na tom, kvůli čemu se vaše cesty rozešly. Skutečné přátelství jen tak něco nerozdělí. Ale jinak mi to fakt připadá jak problém patnáctileté holky…

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19033 příspěvků 26.11.17 19:00

Taky na tom nevidim nic k řešení, prostě se sejděte a uvidíte…buď to bude fajn, nebo po třech schůzkách zjistìte, že to smysl nemá a půjdete zase každá svou cestou… ;) nedělala bych z toho takovou kovbojku, není to vracení se ke hříšnému manželovi :D
Taky záleží kvůli čemu ste se teda tehdy rozešly…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama