Bývalý přítel rozchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 19:55
bývalý přítel rozchod

Dobrý den mám takový problém a chtěla bych znát váš názor. Můj bývalý přítel mně odkopnul po 2 letech vztahu a skoro vůbec mi neřekl důvod a za týden začal chodit se svoji nejlepší kamarádkou. A když jsme spolu chodili tak jsme spolu byly jenom i víkendu protože bývalý přítel i já studujeme vysokou a on že se musí učit přes týden a nemohla jsem u něho spát přes týden jenom víkend jsem sním mohla být. A tedka se svojí současnou tráví spolu čas přes týden spí u sebe přes týden a ke mě se chová jak k odpadu jak kdyby to všechno co jsem pro něho udělala nebylo nic. Hrozně mně to ničí a myslíte že to přejde a nebo nevíte nějaké rady jak z tohohle? děkuju moc za vaše rady nebo na váš pohled.

Reakce:
Tableta
Kelišová 5187 příspěvků 21.05.19 20:03

Jak z toho ven? Zkus se nějak zabavit. Jsi na vysoké, tak se uč. Ideálně češtinu - čárky ve větách + mě/mně.

Kubula.K
Kelišová 5272 příspěvků 21.05.19 20:04

Tomu rikam fundovana rada. 8o :roll:

divine woman
Extra třída :D 12011 příspěvků 21.05.19 20:05

Už nejste pár, tak ho přestaň řešit a snaž se na něj zapomenout. Věnuj se nějaký čas jen sama sobě a časem se určitě najde někdo, kdo tě bude mít opravdu rád.

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 21.05.19 20:13
@Anonymní píše:
Dobrý den mám takový problém a chtěla bych znát váš názor. Můj bývalý přítel mně odkopnul po 2 letech vztahu a skoro vůbec mi neřekl důvod a za týden začal chodit se svoji nejlepší kamarádkou. A když jsme spolu chodili tak jsme spolu byly jenom i víkendu protože bývalý přítel i já studujeme vysokou a on že se musí učit přes týden a nemohla jsem u něho spát přes týden jenom víkend jsem sním mohla být. A tedka se svojí současnou tráví spolu čas přes týden spí u sebe přes týden a ke mě se chová jak k odpadu jak kdyby to všechno co jsem pro něho udělala nebylo nic. Hrozně mně to ničí a myslíte že to přejde a nebo nevíte nějaké rady jak z tohohle? děkuju moc za vaše rady nebo na váš pohled.

Ano, přejde. Zabav se opakováním pravidla, kdy se píše mně a kdy mě. Tohle že navštěvuje vysokou školu?!

atominnka
Generální žvanilka 22208 příspěvků 21.05.19 20:16

Zabav se, zaměstnávej se, zkus na něj nemyslet. Přejde to, řešila jserm to taky, ale po 12ti letech. Pujde to, neboj se.

harpyje
Extra třída :D 10721 příspěvků 21.05.19 20:19

Zakladatelko- jsi do něj zamilovaná?

z toho co píšeš vyplývá - s tebou chodil vcelku proto, že neměl nikoho jiného.
celou dobu si tě držel od těla.
když pochopil, že jeho kamarádka by s ním začala chodit, tak se s tebou rozešel, aby mohl začít chodit s ní- a to se vším všudy- normální vztah, ne ta náhražka, kterou jste měli vy dva.

Věřím, že si také najdeš někoho, kdo pro tebe bude znamenat hodně- a ty pro něj.
Nedělá na mne dojem, že by ten váš skončený dvouletý vztah byl nějak vážný- věřím, že to brzy překonáš. :hug:

mary.27
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 21.05.19 20:23

Vůbec neporovnávej je dva a vás dva. To je cesta do pekel. Navíc jestli jsou teprve na začátku, tak se chovají jinak. Neboj, on se k ní po čase bude chovat stejně. Chlapi se neumí přetvařovat. ;)
Nesleduj ho a nepřemýšlej o tom proč, nebo jestli je lepší. Není lepší je pouze jiná! ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 20:40

Jsem do něj zamilovaná až po uši bohužel. Celé ty dva roky jsem do něj byla zamilovaná a taky je to moje první láska. Já jen si nevěřím tedka vůbec a právě tedka myslím na to že se do nikoho nezamiluju jak do něho. Ano vím že bych neměla srovnávat ale mrzí mně to já po tom toužila celé ty roky a ona má všechno hnedka ze startu a bolí to.

divine woman
Extra třída :D 12011 příspěvků 21.05.19 21:13
@Anonymní píše:
Jsem do něj zamilovaná až po uši bohužel. Celé ty dva roky jsem do něj byla zamilovaná a taky je to moje první láska. Já jen si nevěřím tedka vůbec a právě tedka myslím na to že se do nikoho nezamiluju jak do něho. Ano vím že bych neměla srovnávat ale mrzí mně to já po tom toužila celé ty roky a ona má všechno hnedka ze startu a bolí to.
:hug: :hug: Neboj, jednou to přebolí. A já si po svých životních zkušenostech říkám, že všechno zlé je pro něco dobré. Třeba na tebe čeká ten princ na bílém koni.
Ginella
Kecalka 292 příspěvků 22.05.19 06:34
@Anonymní píše:
Jsem do něj zamilovaná až po uši bohužel. Celé ty dva roky jsem do něj byla zamilovaná a taky je to moje první láska. Já jen si nevěřím tedka vůbec a právě tedka myslím na to že se do nikoho nezamiluju jak do něho. Ano vím že bych neměla srovnávat ale mrzí mně to já po tom toužila celé ty roky a ona má všechno hnedka ze startu a bolí to.

Neboj se, to si říká každý. :hug: Zaměř se teď sama na sebe. Jednou určitě potkáš někoho, kdo si tě bude vážit.

Váš příspěvek
Reklama