C&A balík DHL - nebyla jsem doma

5240
28.4.21 23:52

C&A balík DHL - nebyla jsem doma

Ahoj,

Objednala jsem balík z C&A, posílají to z Německa DHLkem. Koukám na sledování zásilky a prý se ho včera pokusili doručit a nebyla jsem doma. To jsem opravdu nebyla, ale nikdo nevolal, žádný email, žádná SMS, nic. Takže se mám s balíčkem rozloučit? Má někdo zkušenost? Nevidím tam možnost doručit znovu.

Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6866
28.4.21 23:58
@Limi123 píše:
Ahoj,

Objednala jsem balík z C&A, posílají to z Německa DHLkem. Koukám na sledování zásilky a prý se ho včera pokusili doručit a nebyla jsem doma. To jsem opravdu nebyla, ale nikdo nevolal, žádný email, žádná SMS, nic. Takže se mám s balíčkem rozloučit? Má někdo zkušenost? Nevidím tam možnost doručit znovu.

Děkuji.

Jo to DHL s oblibou dělá :lol: většinou balíčky dávají do PPL parcel shopu nebo někde jsou i DHL sběrné boxy, ale těch moc není. Možná budou doručovat ještě jednou. Pokud máš v e-mailu nějaký tel. tak jim zítra zavolej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5240
28.4.21 23:59
@janickaIII píše:
Jo to DHL s oblibou dělá :lol: většinou balíčky dávají do PPL parcel shopu nebo nejde jsou i DHL sběrné boxy, ale těch moc není. Možná budou doručovat ještě jednou. Pokud máš v e-mailu nějaký tel. tak jim zítra zavolej.

Nemám tam nic.. přeci to nepojedu vyzvedávat někam do skladu… To prostě nepojedu. Máš zkušenost? Takže bez šance?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6866
29.4.21 00:03
@Limi123 píše:
Nemám tam nic.. přeci to nepojedu vyzvedávat někam do skladu… To prostě nepojedu. Máš zkušenost? Takže bez šance?

Ppl parcel shop není sklad. To jsou klasická výdejní místa. Ve stylu zasilkovny. Ano, mě se stalo to samé. Info předem žádné a pak mi jen přišla SMS, že jsem nebyla doma. No nebyla, když mi nedali vědět. Balík mi nechali v ppl parcel shopu, ale byla to zároveň i DHL sběrna. Info o uložení přišlo až druhý den. Tak počkej do rána a ráno jim zavolej. Bez šance to není. Určitě to neposlou hned zpět. Určitě to někam uloží a nebo možná zítra se to pokusí doručit znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5240
29.4.21 00:11
@janickaIII píše:
Ppl parcel shop není sklad. To jsou klasická výdejní místa. Ve stylu zasilkovny. Ano, mě se stalo to samé. Info předem žádné a pak mi jen přišla SMS, že jsem nebyla doma. No nebyla, když mi nedali vědět. Balík mi nechali v ppl parcel shopu, ale byla to zároveň i DHL sběrna. Info o uložení přišlo až druhý den. Tak počkej do rána a ráno jim zavolej. Bez šance to není. Určitě to neposlou hned zpět. Určitě to někam uloží a nebo možná zítra se to pokusí doručit znova.

Mně ani nic nepřišlo. Bylo to už včera… No počkám, možná zkusím zavolat do toho CaA, ale pochybuju. Dík za zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6866
29.4.21 00:12

@Limi123 zavolej do DHL. Číslo zásilky máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5240
29.4.21 00:14
@janickaIII píše:
@Limi123 zavolej do DHL. Číslo zásilky máš?

Jj, teď koukám, že jde volat na české DHL. Snad i když je to poslané z Německa. Zítra to zkusím. Dík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
29.4.21 05:58

@Limi123 mne se to stalo taky. Zasilka z nemecka. Zavolala jsem na DHL, cislo na netu. Chteli vedet cislo zasilky, to mas bud v sms nsbo na emailu a balik mi ulozili na postu. Takze neboj nic neni ztraceno. Balik a obleceni budou. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
29.4.21 06:41

Nedávno jsem c&a objednavala. Měla jsem v mejlu info, ze dhl to v ČR předá našemu dopravci. Dovezla mi to česká pošta nebo ppl (ted bohužel nevím, přijelo mi víc balíčku v jeden den :D ), takže je dost pravděpodobný ze to budeš mít v nejbližším parcel shopu nebo možná i na poste ;) Případně ti to zkusí doručit znovu ale na to bych nespolehala. Určitě zavolej na info linku, případně si to podle čísla balíčku zkus dohledat ve sledování zásilky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5240
29.4.21 11:55
@Dina31 píše:
@Limi123 mne se to stalo taky. Zasilka z nemecka. Zavolala jsem na DHL, cislo na netu. Chteli vedet cislo zasilky, to mas bud v sms nsbo na emailu a balik mi ulozili na postu. Takze neboj nic neni ztraceno. Balik a obleceni budou. :D

Ahoj, už jsem to také vše obvolala. Na DHL mi rekli, že na poště, na poště mi řekli, že oni ho nemají. Nakonec po naléhání ho našli. Uložený někde na jiné poště. Nakonec mi ho ještě přepošlou na tu moji a já si ho tam vyzvednu. Ale je to zážitek tedy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat