čaje

234
6.4.08 09:48

čaje

Můžu se zeptat jaké čaje pijí vaše roční děti? A jestli sladíte, tak čím?Dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5677
6.4.08 11:25

ahojky, malému vařím od půl roku čajíky pytlíkové, ovocné, nebo roiboos. Sladím na litr a půl 1-2 čajovou lžičku medu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
6.4.08 11:28

Malej pije leros, megafyt, teď jsem koupila nějaké bylinné bio čaje…pije vlastně všechno :D Při průjmu měl slabý černý čaj. ředím mu to vodou nebo má obyč.vodu. Nesladím :wink: Vypije toho hrozně, pořád je lítá s flaškou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
6.4.08 12:33

Od Megafytu dětské ovocné, citron, pomeranč a bio jahodový sáčkovaný, nesladím.

• Citovat
  • Upravit
Anonymni
7.4.08 09:40

Naše mimi pije nejrůzmější čaje bylinkové i ovocné pro děti, slazené i neslazené, granulované i pytlíkované. Když jí sladím, tak medem, nebo glukopurem. Pije i vodu a měla i černý čaj. Vyjímečně džusík. Vypije celkem všechno.
Majdina

• Nahlásit
  • Citovat
1102
7.4.08 12:26

Ahojyk po roce jsem přešli na obyčejné ovocné čaje z pytlíku dělám je trošku slabčí a malinko přisladím. malej :lol: toho vypije hodně z flašky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1294
7.4.08 20:42

Med by se neměl dávat hodně dlouho, je to velký alergen. Rozhodně ne do roka, ale někdo říká do třech let. Stejně je lepší čaj neslazený, kvůli kazivosti zubů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1294
7.4.08 20:44

Med by se neměl dávat hodně dlouho, je to velký alergen. Rozhodně ne do roka, ale někdo říká do třech let. Stejně je lepší čaj neslazený, kvůli kazivosti zubů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
286
10.4.08 21:25

Náš drobček pije najmä ovocné granulované čajíky (napríklad sunarek, hipp …), potom bylinkové detské čaje, normálne ovocné čaje či džúsiky. Ja nesladím vôbec…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
10.4.08 22:00

teeerinka , tak jsem také s nejlepším úmyslem nesladit dávala granulovaný bylinkový čaj „Pro celkovou pohodu“ a teď jsem zjistila, že i ten je už od výrobce slazený :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama