čajíček

1102
28.9.06 21:29

čajíček

Ahoj milé mamiky, můj malý neposeda je na UM papa výborně všichni mi ale tvrdí že mu mám dávat i čaje. TY mi ale zvrací. Máte s tím nějaké zkušenosti. Z počátku blinkal i ÜM z přejídání to už jsme jakž takž vychytali.Ale co s tím čajíčkem?
Je mu 15 týdnů. Děkuju za názory. :idea:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

922
28.9.06 21:47

Ahoj,
já bych žádné čaje nedávala. Navíc když mu nedělají dobře není pro to žádný důvod. Já začala dávat našemu malému čaje až když začal jíst příkrmy-od 6. měsíce. Pokud není nemocný nebo vedro k zalknutí není to potřeba.
Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
6.10.06 21:34

Taky bych ty čaje zatím vynechala, v porodnici nám říkali, že pokud dítě počůrá tak 6-7 plen deně tak je vše ok a čaj se dávat nemůsí, když jsem kojila také jsem čaj nedávala začala jsem až při zavádění příkrmů- pevné stravy a to bylo kolem 6 měsíce.
Rebeka
http://b2.lilypie.com/W6yip2/.png:http://b2.lilypie.com/W6yip2/.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.11.06 16:22

Ahoj–teda ja bych mu dala urco cucnout kazdej den trochu fenyklacku,,neco jineho je MM a UM,,,,ja kojim,,ale mam malo MM tak prikrmuju a ta moje holka kolikrat vypije i 300ml caje,,proste ho zboznuje. A kdyz davas jenom UM,,,urco je dobry davat i napit

• Nahlásit
  • Citovat
20
28.2.07 16:26

gff

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
826
28.2.07 20:06

nazdarek!
ja se na to ptala Dr. kdyz presla terca na UM a bylo mi receno ze UM staci i jako tekutina.. takze ja jsem pro nedavat.. kor kdyz to zvraci .. neco jineho je kdyz jsou treba 40° horka,ale to ted nehrozi.. v tech vedrech jsem davala kojeneckou vodu.. cajicky nam terka plive velkym obloukem dodnes…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
1.4.07 12:24

Ahojky,
můžu dávat mimču 5 měsíců trochu fenyklového čaje, který piju aj já? Když to není přímo čaj určený pro děti? Má pořád prdíky a tužší hovínka.
Dětská směs jí nechutná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
1.4.07 20:39

Makos, řekla bych, že ne. Pokud to není určené pro děti, nedávej. Jinak se dají sehnat i sáčkové dětské čaje, pokud nemá to tvoje rádo granulované směsi :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.07 21:04

Makos, pokud má „tužší hovínka“ a nechce pít čajík (blinká ho), tak zkus do každého mlíčka přidat navíc 10ml vody a nebo zkus jiný čaj nebo jen koj. vodu. Po tom UM může mít žízeň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama