Snídaně - mimi 10 měsíců

28
27.9.06 13:49

snídaně - mimi 10.měsíců

chtěla bych se zeptat, co všechno může 10.měsíční mimi k snídani? Díky za typy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27.9.06 15:42

Ahoj. Můj syn nejvíce miloval směs jogurtu, čerstvého ovoce(banán, jablko, mandarinka etc.) a obyčejných cornflakes. Skvělé jsou taky různé kaše. Na snídaně spíše ovocné nebo čisté, rýžové, ovesné, pohankové,mléčné. Rohlík nebo piškoty s mlékem i ochuceným, popř s lehkým kakaem jsou taky super. myslím, že je toho hodně, jen se trefit do chutí mimča. Hodně štěstí se zkoumáním. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11055
28.9.06 21:25

U nas to je bud bily jogurt nebo ryzovy chlebicek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.9.06 21:31

My snídáme ještě v posteli z prsu, pak svačinka bílý jogurt s ovocem- frutapura, nebo když jogurt dojde tak přesnídávka nebo přesnídávka s tvarohem od Hami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1792
7.7.13 09:51

Ahojte, oživuji diskuzi - nějaké další typy na snídaně pro dítko staré 10 měsíců? zkoušela jsem dávat chleba nebo toustový chleba s obyčejným máslem a to mu šmakuje. Lučinu atd. odmítá. ale nechci mu dávat stejnou snídani pořád dokola. psalo se tu i dávat kaše - ale to dávám na večeři. jogurt s ovocem nebo přesnídávkou dávám zas odpoledne ke svačině a dopolední svačinu má jen ovoce + kukuřičné křupky. jinak klasické piškoty nedávám - dáváte/dávaly jste už v tomto věku? a cornflakes nevím jaké pro takové mimi… díky za tipy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7992
7.7.13 09:55

To by mě taky zajímalo, peičov nejí nebo ne v takovém množství, aby se najedl, jediný, co normálně sní, je ovoce nebo jogurt, ale co mu zase potom dávat ke svačině…? Piškot mu dám jednou za uherák na chuť (nebo když dělá blbosti a potřebuju, aby se uklidnil, to pak s tím piškotem sedí půl hodiny a v tichosti si ho žužlá). Ale taky je to moc malý na to, abych to mohla považovat za snídani.
Ty polystyrenový chleby mě nenapadly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
chatwenna
7.7.13 10:03

No, ja pecivo nedavam, je vetsinou dost slane… Nehlede na to, ze ani lucina neni vhodna.

Jelikoz mame na jednu svacinu/snidani mleko, tak mi tohle vymysleni odpada…

Snida bud UM nebo ovoce zahustene kasi (pohanka, jahly, ryze, kukurice a jine druhy).
A o dve hodiny svaci to, co nemel na snidani.

Po obede za dve hodiky ma zase UM a za dalsi hodinku a pul ma ciste ovoce, popripade s jogurtem…

Ty uz nedavas mliko?

• Nahlásit
  • Citovat
1847
7.7.13 10:04

Ja ma 8,5 mesicniho syna. Dávám mu bud bili jogurt s ovocem, ci ovocnou presnidavku, nebo rozmackam par. Piskotu a to mu taky smícham s jogurtem.. Občas dostane pribinacek nebo mléčnou rizi.. Ryzove chlebicky ci kuluricne krupky dávám přes den na chut…snidame kolem 9ranni, ale to je spis uz takova svacinka.. Kojim ho kolem 5 a pak v těch devět to co jsem psala..kdyz rano dostane jogurt s něčím, odpoledne ke svace dam presnidavku a naopak + kojeni s rozestupem 1-2h

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1792
7.7.13 10:10

@chatwenna dávám UM ráno kolem 5 hodiny. pak jsem davala UM kolem 8, ale ted mi to už pár dní odmítá, tak jsem zkusila ten chleba s maslem a jí toto. přes den UM nedávám, má svačinky, oběd, kaši a pak až před spaním zase UM. v noci spí celou noc. Lučina se prý doporučuje dávát už teď, ale malého po ní bolelo břicho pak a ted ji nechce. tak mu jí ted ani nedávám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1792
7.7.13 10:12

@Jancaqa a ty ryzove chlebicky je jedno jaké? v nich se vubec nevyznam totiz.. tak to asi budu stridat. nekdy jogurt s ovocem na snidani, na svacinu odpoledne treba chleba s maslem a naopak. a mozna zkusim ty piskoty, i kdyz ale obsahuji cele vejce a cukr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
chatwenna
7.7.13 11:03

@evulkanov Lucina se rozhodne nedoporucuje. Je slana a je z tvarohu.

Rocak by mel mit jeste porad pul litru mleka denne, takze bych byt tebou zkusila nahradit jednu svacu mlikem a nemusis nic vymyslet.

• Nahlásit
  • Citovat
Aass
7.7.13 11:22
@chatwennanevidim.neevulkanov":https://www.emimino.cz/…l/evulkanov/ Lucina se rozhodne nedoporucuje. Je slana a je z tvarohu.Rocak by mel mit jeste porad pul litru mleka denne, takze bych byt tebou zkusila nahradit jednu svacu mlikem a nemusis nic vymyslet.

Na lucine nic spatneho nevidim. nesni ji tolik na tom pecivu

• Nahlásit
  • Citovat
1792
7.7.13 11:41

Taky si myslim, ze Lucina neni nic spatneho. ale proste malemu zatim nesedla, tak ted nedavam. a UM mi pres den uz nechce pit, tak mu svacinu nahradit tim nemuzu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
chatwenna
7.7.13 11:50
@Aass píše:
Na lucine nic spatneho nevidim. nesni ji tolik na tom pecivu

Tak kdyz ti nevadi, ze si dite zvyka na slanou chut a zatezujes mi ledviny tvarohem, tak ok…

• Nahlásit
  • Citovat
562
7.7.13 13:12

Muj malej ma za par dni 10 mesicu a snida chleba s maslem a pak zapije mlikem.on sni tak 3 prouzky z toho chleba..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama