Švestkový Sunárek

1180
11.9.06 15:32

Švestkový Sunárek

Ahoj, už dost dlouhou dobu sháním švestkovou přesnídávku Sunárek a marně. Normálně ji malé nedávám, to baští jiné ovocné přesnídávky. Ale občas nastane období, kdy má tužší kakání (promiňte mi ten výraz) a nebo kaká málo. Pak z toho má bolení bříška a nechuť k jídlu. Je to přitom neposedné dítě, které od rána do večera běhá, chodí a je pořád v pohybu. Tekutin má za den dost, jídlo které baští přes den, by taky nemělo tyto potíže způsobovat. Asi to má po mě zděděné :roll: :D Když už tedy má tyto problémy, zabírá jí právě dobře švestková ovocná přesnídávka Sunárek. Ta od Hippu bohužel ne. Dřív se tento Sunárek dal koupit všude, ale teď ho už dlouho marně sháním a zásoba už doma téměř došla. Nevíte maminky z Brna, kde by se dal sehnat ? Neviděly jste ho v nějakém obchodě ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5891
11.9.06 15:54

napsala jsem primo vyrobci a toto je odpoved :

Dobrý den,

Omlouvám se za menší prodlení s odpovědí na Váš dotaz. Bohužel sunárek švestky již nedistribuujeme. Zkuste se podívat na naše portfolio výrobků na

internetu, snad tam najdete něco, co by mohlo Vašemu synkovi chutnat.

Ráda Vám zašlu na ochutnání příchutě: banán, mango, jablka.

Jen Vás požádám o Vaši korespondenční adresu.

Děkuji

Květa Lucáková
Office Manager & HR coordinator ČR&SR
HERO CZECH s.r.o.

tel: +420 227 031 311
fax: +420 227 031 330
mobil: +420 602 299 997
email: kveta.lucakova@hero.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5891
11.9.06 15:55

jo napsala jsem jim kterej bych rada a NIC mi neposlali. :cry:

D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
11.9.06 16:01

Já už jsem slyšela před časem, že se švestkový Sunárky přestávají dělat :( a v naší lékárně jsem vykoupila poslední skleničku…

Co zkusit využít švestkový období :) a udělat si přesnídávky sama? Já mám na mražáku několik skleniček rozvařených a namixovaných švestek i nějakou skleničku šv. šťávy.
Ale my problém s kakáním nemáme, spíš naopak - kakáme i 4× denně… :wink:

Dadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
11.9.06 16:16

Ahoj, díky za odpovědi. Jak už jsem psala, nedávala jsem ho malé často, jen když už to opravdu samo nešlo zvládnout, ale byla to jistota :oops:

Dalif: je to blbý, že ho už nevyrábí, ale aspoň teď už vím, proč ho nikde není vidět. A s jeho sháněním přestanu :evil:

Dadlo: taky už mě to napadlo a asi to tak udělám. Vyrobím si vlastní a zamrazím :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
11.9.06 17:16

ahoj holky, a co švestky od Hippu a nebo švestková šťávička? Když se nedává často, tak se i ta cena unese :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
11.9.06 17:38

Ahoj Veru, švestková výživa od Hippu vůbec nezabírá. Asi z toho důvodu, že obsahuje hodně rýže, která má opačné účinky. Nelíbila se mi ani její vůně, švestky to připomínalo jen vzdáleně, Sunárek byl opravdu jen ze švestek, takže účinkoval. Švetskovou šťávu mám doma taky, ale asi ji budu zatím používat jen já :D :lol: , protože Julka se jí ani nedotkne :roll: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
11.9.06 17:42

tak to vidíš, já dávala akorát 2× tu šťávičku a švestky jsem viděla v lékárně :? . Tak že do nich nacpou rýži, to bych teda nečekala :roll: . Tak pak zbývá asi opravdu podusit čerstvý… i když u nás je to prý blééééé, ani se toho nedotknul a to jsem tam lupla i trochu glukopuru :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2107
11.9.06 17:43

Existuje už aj novinka jablkovo-slivková Frutapura. Možno by zabrala :wink:

B.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
11.9.06 17:45

nojo vlastně , Frutapuru dáváme denně :lol: :lol: :lol: :lol: , i švestičky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
11.9.06 17:50

Veru: ta rýže mě taky překvapuje, ale Hipp to má v přesnídávkách často, takže je malé nedávám. Když ovocnou přesnídávku, tak Hami nebo Hamánka, ten teď je v mnoha variacích a malé moc chutná. Od Hippu jsou skvělé ty kombinované s tvarohem, ale ta cena :roll:

Jeee … to mě napadlo. Mohla bych napsat do Hamé, aby začali vyrábět švestkového Hamánka, ne ? Vždyť tam se to švestkami jen hmeží, ale nejčastěji tekutými :D :wink:

Baboo: vidíš, tuto Frutapuru neznám, hned se po ní kouknu. Kombinace nevypadá špatně a mohlo by to možná zabírat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
11.9.06 18:35

já od Hippu kupuju zeleninu a tuhle šťávičku. Jinak ovoce dávám frutapuru a teď je asi 7-8 druhů minimálně, tak to už je trochu výběr :wink: , i když mě napadá ještě spousta kombinací, které by mohli začít dělat :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
11.9.06 18:51

A což takhle zkusit hrušky? Mají taky projímavý účinek- alespoň u nás, když je potřeba - ať formou šťávy, tak přesnídávky nebo teď už jsou zralé, tak třebas podusit a zkusit dát…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5891
11.9.06 19:56

Na obranu Sunarka- on ma ovocne presnidavky bez cukru, na rozdil od Hipp,kterej cpe cukr i do presnidavek od 4.mesice.

jo a frutapura je taky skvela…

D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
11.9.06 20:44

Betce taky vyborne zabiraly hrusky, driv od Sunarku byly Hrusky Williams a ted uz e to normalne jmenuje jen hrusky.
Mej se krasne
Kacica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama