HIPP mléko-rozpouštění

163
6.9.06 07:09

HIPP mléko-rozpouštění

Ahojda,
chci se zeptat, jestli je to i u Vás takové, nebo jestli něco dělám špatně…
Kojenecké mléko HIPP ( konkr. pokračovací ochucené ) se mi hrozně špatně rozpouští. I když je voda žhavá, tak to nejde pořádně rozmíchat a zůstávají v tom žmolky, které pak ucpávají dudlík a vůbec to mlíko má mdlejší chuť tím, že to není všechno rozpuštěné. Přitom např. Sunar se rozpouští perfketně, i když je voda „tak akorát“. Hipp teda nic moc, přemýšlím, že přejdu na jiné mléko.
Já ráno dávám Hipp a večer Sunar s nějakou kaší.
S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2724
6.9.06 08:10

Nám se Hipp rozpouštěl úplně normálně, voda ale nesmí být „žhavá“, na krabici píšou cca 50 st. (mlíka s prebiotikama vyšší teplotou dokonce zničíš). Já jsem vodu převařila v konvici, nechala vychladnout na těch asi 50, přelila do termosky a pak ji tak 3-6 hod používala. Dneska když dělám UM (jen když dojde čerstvé mlíko), tak ze studené, roztřepu ve flašce a trochu ohřeju v mikrovlnce. Malá teplejší než 40 nemá ráda.
Když to viděla moje máma tak mi vylíčila jaká to byla hrůza rozkvedlat Sunar tak, aby se dal vůbec pít když jsme byli malí a něco na tom bude, osobně si pamatuju, že když jsem jako dítě ujídala bráchovi Sunar z krabice, tak se lepil na patro a na zuby a když jsem zkoušela jakékoli UM dnes, rozpustí se v puse nádherně.
Takže spíš vodu ochlaď, mělo by to pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128
6.9.06 08:49

Sylvus, je to sice už dlouho, ale já tenkrát koupila tohle mléko v akci a taky jsem to asi neuměla rozpustit. Tak jsem ho po pár pokusech vyhodila. S jinýma mlékama tyhle problémy nikdy nebyly. Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1965
6.9.06 11:41

Možná je to fakt tou teplotou, já mám s mlíkama zkušenost, že voda nesmí být ani moc studená ani moc horká, jinak se tam dělají hrudky a nejdou rozpustit ani za nic…a to platí i o Sunaru :? My jsme teď pro změnu koupili nějaké nové mlíko v DM - nějaká novinka od Babylove, vyšlo tak stejně jak Sunar a 1) se blbě rozmíchává 2) chutná dost divně 3) Tomík ho nepije, takže asi poletí do koše (…to mlíko :wink: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
987
6.9.06 13:03

Musím se přidat do diskuze, protože jsem s rozpouštěním Hippu bojovala celé léto. Naše Kačenka si Hipp jako jediný oblíbila, takže od ukončení kojení jsme jeli pouze v Hipp2 a potom v kombinaci Hipp2 večer a Hipp3 ráno. 3 měsíce naprostá spokojenost, ale co jsme koupili Hipp v novém balení, tak je to katastrofa :( vůbec se nedá rozmíchat a malá mi vrací lahvičku, že jí to nejde vytáhnout (a to jsem ten starý Hipp rozmíchávala v pohodě i ve studené vodě!). Tak jsme přes léto míchali a vyndávali kousky, až jsem koupila v DM Babylove a to se míchá krásně a malé naštěstí chutná, i když vidím, že máte i jinou zkušenost. Takže dojíždíme Hipp a najedeme definitivně na Babylove (Sunar, Nutrilon ani Hamilon mi pít nechce).
Terka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
6.9.06 13:19

Ahojky,
tak HIPP byl teda příšerný!!!Pokaždé se mi udělaly cucky a pak ucpaly dudlík a malý se mohl zbláznit…darovala jsem ho kámošce(teda ten HIPP,syna jsem si nechala :lol: )
Sunar ani mlíko DM které teď používáme cucky nedělá!!

Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
6.9.06 14:40

Ahoj holky,

díky moc za příspěvky.

Mlíka kupuju v DM. Tak já taky zkusím DMkové mlíko a buď už ho příště nekoupíme, nebo na něj najedeme :wink: , uvidíme 8O .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama