čajíčky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jameela
Povídálka 16 příspěvků 23.09.03 18:44
čajíčky

Můžete mi někdo z vlastní zkušenosti říci, kolik by mělo tak 5-ti měsíční miminko vypít čajíčku a štáviček? Mí dceři již dávám zelený sunar tj. od 4 měsíců věku, ale nedáváme nic jiného. Podle mé doktorky tekutiny nepotřebuje, jenže dcerka měla zácpu a doktor na pohotovosti říkal, že jí čaje dávat musím. Bohužel paní doktorka si však mele pořád svou, že když pije sunar tak ji to stačí. Poraďte někdo prosím.

Reklama

Reklama

Reakce:

Terka
Kecalka 380 příspěvků 23.09.03 19:53
čajíčky

Ahoj,

mojí dcerce jsou 4 měsíce a dávám Nutrilon i čaj. Dříve jsme používaly Sunar, z kterého měla zácpu,takže jsem čaj dávala i tehdy. Naše doktorka mi čaj při umělé stravě doporučila. Nikdo mi ale neporadil kolik, tak mám vyzkoušeno, že vypije průměrně 100 ml denně. Raději čaj dávej, nám malá jen po Sunaru kakala jednou za týden a s problémy. Měj se krásně.Tereza

Jameela
Povídálka 16 příspěvků 25.09.03 09:45
čajíčky

Děkuji moc, hned jsem šla a koupila Bebu, tak uvidíme, můžeš mi ještě říct jaký čaj dáváš? Já dávala heřmánkový, ale je projímavej, takže ted dávám fenykl. Díky Kamila

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 25.09.03 13:43
čajíčky

Ahoj,

já taky dávám tech 100 ml čaje na den, někdy vypije víc někdy ani to ne. To poznáš sama, dej jí kolik vypije a když bude ublinkávat tak toho bylo hodně. Já najednou dám tech 20 ml. Dávám k tomu ještě štávičky, ty může, ty nám chutnaj a to vypije denně tu 80 ml štávy. Paní doktorka mi je hlavně poradila na kakání, taky nám to nějak nešlo a ted se to opravdu zlepšilo, už tolik netlačíme. Poradila mi přímo Kubíka ale je od 6 měsíce, nám je 5 tak je mám ředit 1:1. Ale dělám jí i z jablíčka a mrkve doma. Jinak čaj střídám vetrníček a mrkvánek od čajánku a heřmánkovej od hami. Zvykla si na ty přislazený a obyč mi už nechce, ale hlavně že pije, protože když je mimčo na umělém mlíčku mělo by mít už i jiné tekutiny podle naší paní doktorky.

Měj se krásně a neboj čajem určitě neublížíš

Jarča a Kačenka 5m

Terka
Kecalka 380 příspěvků 26.09.03 17:16
čajíčky

ahoj,

dáváme heřmánkový od Hippa (je granulový). Zkusila jsem i obyčejný heřmánkový (pytlíkový), ale ten nevím,jak mám sladit, protože neslazený mi ho Klárka vůbec nechce. Ten granulový je sice dražší, ale už ho mám dva měsíce a jeho příprava je hrozně jednoduchá,protože voda nemusí být vařící.

Krásný den,

Tereza

Anonymni  29.09.03 22:58
čajíčky

Ahojky,

mám 7,5měsíčního Honzíka a čajík pije už od 4měsíce, kdy jsem plně kojila. Vypil tak 100ml denně. Od 5 měsíce už přikrmuji a to jak Hamilonem, tak i pevnou stravou a čajíku vypije od 150-200ml. Vařím granulovaný od Hami, buď heřmánkový nebo jablíčkový. Myslím, že čajem se nic nezkazí a mlíko je spíše na zasycení než na žízeň. Takže doporučuji čaj.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Reklama