noční světlo a televize

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  20.08.03 13:40
noční světlo a televize

Máme s přítelem jen jeden pokoj, kde naproti televizi máme dětskou postýlku. Může miminku uškodit televize, mám ji doma pořád zapnutou. Také v noci malé svítíme, spíš než pro ni je to pro mě abych na ni v noci viděla, nemůže si na to nějak zvyknout, aby potom neusínala jen při světle. Máte někdo podobnou zkušenost.

Reklama

Reklama

Reakce:

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 20.08.03 16:03
noční světlo a televize

Ahoj, taky ted bydlime neboli vsichni spíme v jednom pokoji než dostavíme a mame tu televizi. Koukáme na ní bez problému, jen když malá usína tak je to tiššeji. Světýlko mám taky, taky kvůli mě abych na ní viděla ale máme jen takové to malé halogenové do zásuvky, takže to nějak moc nesvítí a není to ani nepříjemné světlo.Malé jsou 4 měsíce a jestli si zvykne na světlo to nevím, ale uričtě jí nebudu potom branit v tom, že bude usínat po tmě, jestli se bude bát tak nechám klidně rozsvíceno. Casem se to určitě srovná.Určitě to bude lepší než je nechat plakat strachy a pod.

Ahoj Jarča

Laliba
Povídálka 15 příspěvků 21.08.03 14:23
noční světlo a televize

Ahoj!!

TAky jsme bydleli jako vy - postýlka téměř před televizí. V době usínání byla sice televize téměř neslyšitelná, ale jak malej usnul, už ho hlasitější zvuk nevyrušil. Můj tip: ušila jsem dvojitý závěs z krásné dětské látky, do stropu manžel namontoval takovou bílou kolejničku z Bauhausu (maj to i jinde), a večer jsem postýlku zatáhla, aby na usínajícího broučka neblikala telka. Na noc jsem závěs roztáhla, aby tam mohl bez problémů proudit vzduch.

Krásné sny!!!Ahojky L.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Reklama