Čajíky na žízeň při UM

54
20.2.20 14:24

Čajíky na žízeň při UM

Zdravím, chtěla bych se zeptat. Mám 3.měsíční dcerku. Jsme na UM (nutrilon) a zajímá mě zda jste dávaly i něco jen na žízeň? Zatím bumbá fenyklový čaj, ale ten nesmí nonstop v kuse (řečeno od dr.). Tak mě zajímá co všechno jí mohu dát :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2309
20.2.20 14:35

Pokud venku není vedro tak není potřeba. Ale jestli ti to připadá nutný tak kojeneckou vodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
20.2.20 16:01

@JancaS84 čistou vodu ať už kojeneckou tak malé dítě nesmí!!! Pokud nebi potřeba ho nutně zavodnit (průjem apod). A při UM je potřeba dodržovat pitný režim i v zimě. Prosím než něco napíšete něco si o tom zjistíte! Dítě co je jenom na UM a nemá příjem tekutin, muže byt dehydratovane a mít zažívací problémy!!

@Ibibi fenyklový cajik doporučuji od Sunarku, není tam tolik toho fenyklu ve složení a ditko to muže nonstop. Pokud má vaše ditko 3m zkusila bych už cajiky od toho sunarku od 4m těch par týdnu nic nezkazi, zkusite jestli to bude chtít. Popr pokud nechcete zkoušet prodávají se i cajiky od 3m (ale zbytečně drahé). Zkuste ten sunarek, nebo zůstaňte u toho co mate a stridejte ze slabouckym hermankovym čajem :)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
20.2.20 16:10

@Cloui super, moc děkuji za radu. Já právě nevěděla od toho sunárku jestli vůbec dávat, zdál se mi takovej sladkej, ale pokud ho muze nonstop, určitě vyzkouším, moc děkuji. A nevíte kde bych mohla koupit ty čajíky od 3m? Zatím jsem takové nikde nezahlédla :thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
295
20.2.20 16:11

Dávala jsem odvar z fenyklu - 3-4 zrníčka na jeden hrnek. Nikdy nevylemtala celou lahvičku, dávala jsem po troškách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.20 16:18

Nakupujem tu a som 100% spokojna

Ahoj, ked chcem pre malého kupit nejake cajiky, ktory viem ze je kvalitný a dobry, no hlavne aby mu chutil a vypil ho, nakupujem cez stranku podporit.cz kde este k tomu pomozem na dobru vec pomocou cashbacku. Odporucam https://podporit.cz/drmax-cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
20.2.20 16:20

@Ibibi u nás mají v Kauflandu velký vyber i od toho 3M, zkus ještě lékárnu ale tam to bude dražší :( pak mě ještě napadá HIPP šípková a hermankovy - Heřmánek je od 1m a ten sipek píšou od 4m ale normalne můžeš dat i ten, není v něm cukr, nic umělého je to jen sipek :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
20.2.20 16:23

@Cloui super, děkuji moc za radu :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
20.2.20 16:24

@Juwijuu moc dekuji :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
20.2.20 16:27

. @Cloui proč by 3 měsíční dítě nemohlo čistou vodu? To mě teda poučte prosím? Já bych zase nikdy nedala dítěti ten granulovanej hnus co doporučujete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
295
20.2.20 16:35

@JancaS84 Já ty granuláty taky nepoužívala… Nevím, co je na tom tak dobrýho :think:
Když už to šlo, tak klasické čaje a nebo šťávu z ovoce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
20.2.20 16:35

@JancaS84 dejte si dítěti kojeneckou vodu a vyčkejte reakci… takových matek jsme v ordinaci měli až dost, a stejně blbě si divili jako vy. Uvědomte si ze toto je pro tak malé tělo šílený zátěž a dítě si s tím neporadi, proto se dětem dělají čaje, ve kterých jsou složky pro lepší trávení. Zkuste si přečíst složení těch sunarku! Jsou to jedny z nejlepších “lehčích” čajů pro děti. Je na to k porovnání i D test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
20.2.20 16:41

@jasatko na tom granulatu od sunarku fakt není nic špatného.. není to jak granulovany normální čaj co se prodává za 14kc to je fakt hnus. Bohužel tak malé ditko ještě ovoce ve stavte nemůže, takže jen cajiky. A opravdu kolikrát špatně vylouhovany čaj muže ditku uškodit, kolikrát jsou ty čaje opravdu silné, proto se doporučuje to alespoň střídat s tím sunarkem kde to složení je optimální. Kor u toho fenyklu :)) ale určitě pro větší ditko ovoce do stavy, to je to nejlepší co muže byt :heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
295
20.2.20 16:48

@Cloui Ano, však jsem zmínila, čaje a ovocné šťávy, až když je to možné :palec: Já neměla vůbec potřebu ten granulovaný čaj kupovat. Vystačila jsem si se zrníčky fenyklu a dělala jsem slabý odvar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.20 17:04

@Cloui Čajíky od Sunárku jsou glukóza a podobně, žádné čaje, pokud se nepletu. Jsem se před pár lety podívala na složení a od té doby mi to nesmí do baráku :-) A fakt by mě zajímalo, proč mimina nemůžou pít vodu, bez rejpání…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama