Doporučte lahev pro kojené dítě

15133
19.2.20 20:13

Doporučte lahev pro kojené dítě

Zdravím při večeru, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s lahvemi s dudlikem imitujícím bradavku. Chtěla bych pomalu začít odstavovat syna (9m), většinou tomu kojení přes den moc nedá, ale v noci mě má jako dudlík, ale láhev odmítá. Zkusila jsem asi 3 různé savičky i různá um a nic, tak mi dnes dr doporučila právě láhev co bude imitovat prso, ale když na ně koukám, není to zrovna záležitost pár korun a když už budu nějakou kupovat, tak bych nerada šla úplně naslepo :D Máte někdo s nějakou pozitivni zkušenost a můžete doporučit konkrétní? Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3160
19.2.20 20:17

@Kriss Tina hele mně na omak i tvarem nejvíc sedla Avent Natural. Je to mekkoucky, fakt mi to připomíná prso s bradavkou :lol:

Populární Medela mi prso nepřipomínala teda vůbec, jen to z ní obtížně teče, to zas jo, takže ji dítě tolik nechce a spíš chce prso, ale to není asi to, co chceš :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2424
19.2.20 20:18

Mrknete na lahvicky od Tommee Tippee. Maji pekny tvar, opravdu pripomina prso.
Edit: foto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3160
19.2.20 20:21

@Kriss Tina škoda, že nejsi z Prahy, mohla jsem ti dvě savicky dát na ohmatani, mám tu skoro nepoužité :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15133
19.2.20 20:25

@Bídžej to je škoda no, a jakou máš značku? :)
Edit: jo už chápu, ten avent :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
765
19.2.20 20:33

Máme Tommee tippee jak už zmínila paní..a připomíná bradavku celkem dost 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
527
19.2.20 20:47

Nám se nejlíp osvědčila klasická savicka od Aventu. Kojení nám to nenarušilo. Dítě si akorát musí zvyknout na jiný styl sáni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.20 20:53

Taky hledám a furt nic. Mám i od medely, zkusili jsme ji koupit, ale malá ji nechce. Prozatím odmítá jakoukoliv savičku, a to kojím přes klobouček, takže člověk by si řekl, že guma jako guma. Nechce flašku ani v případě, že má savičku od stejné firmy. Koukala jsem, že jsi z Plzně, takže ti bohužel vyzkoušení taky nemůžu nabídnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.20 21:00

@Kriss Tina Měli jsme Tommee tippee a dcera mi z toho nechtěla pít ani z lahve od Aventu až vzala na milost láhev od MAM, ze začátku jsem jí do toho dávala vodu a pak UM a to byl taky očistec, žádné UM nechtěla, kojit se taky nechtěla a to jí bylo 9 měsíců. Po měsíci a něco a několika zkoušenýma UM vzala na milost Sunar vanilka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15133
19.2.20 21:03

Tak děkuji za tipy, něco zkusíme a uvidíme zda si to vezme nebo se mnou zase vymete :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.20 22:51

Zadna savicka neprochazela, az pak klapla od MAM… :think: tu vzala hned… ( v 11 m).. a to jsem ji vubec nedavala sanci :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama