CAM CORTINA X3 TRIS evolution

Anonymni
4.12.07 13:04

CAM CORTINA X3 TRIS evolution

Zdravím všechny co vlastní tento kočár a prosím o radu mám možnost koupit asi 6měs. používaný kočár této značky všude píší,že je super a nemá konkurenci a tak jsem se chtěla zeptat jak se vyrovná s jízdou po trávě já osobně jsem z města,ale jezdím k sestře a ta má na zahradě jen trávu je ten kočár v pohodě nebo je to blbý a jaké tam jsou kolečka nesjíždí se?.Děkuji moc za vaše rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

532
4.12.07 15:50

Ahojky, můj osobní názor na tenhle kočárek - nic moc za ty peníze!
Přijde mi jako kus plastu, navíc neodpružená a tvrdá kola!
Do města na rovinky super,ale do terénu děs a hrůza. Má ho švagrová, takže ho vidím každý den.
Osobně bych do tohoto kočárku nikdy nešla,ale je to věc názoru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
4.12.07 18:08

Ahoj,musím se přiznat, že jsem kočárek měla asi týden a naštěstí je prodaný, jezdila jsem jen s hlubokou korbou, ale i ta tam nedržela jaksi moc napevno a nakláněla se dopředu, dozadu, ke sportovní sedačce jsem ani nedošla, ale na pohled mi přišla úzká a to polohování zad i nožiček mi přijde nedořešené, dělá se to současně a myslím si, že když bude dítě sedět úplně v rovině a nakloní se dopředu, tak se ten sedák celej zavíral do sebe, nevím jestli jsi pochopila, co tím myslím, každopádně je děsně tvrdej, možná kdyby sis dokoupila nafukovací kola, že se to částečně zlepší, jízda je sním pohodlná, ale mně nevyhovoval, že byla tříkolka, mám hafany a sjezdy z chodníků mi tak dělaly problémy, proto já už tříkolku nikdy,pročti si jiné diskuze, je jich tady hodně a hlavně si kočárek omakej a vyzkoušej, přeji dobrý výběr :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama