Zklamání - Cam Cortina X3 Evolution!

Anonymni
18.9.07 16:56

Zklamání - Cam Cortina X3 Evolution!!!

Ahoj maminy…jsem moc zklamaná z kočárku Cam Cortina X3 Evolution.Mám na něj již 4reklamaci a nechtějí nám vrátit peníze ani cokoliv jiného.Mám 11měs.chlapečka.Nedají se polohovat nožičky takže klouže pořád dolů,Do města či terénu nevhodný,nemá gumové kola dítě tam drncá…Reklamace-4krát rozpáraná bouda u paciček-neuznáno,brzda seká se -neuznáno,při nadzvednutí na obrubník dítě sedačka zklopí na madlo(jen když sedí v proti směru jízdy)!!!!!!Kolo špatné a spousta drobněiších závad.

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s Cam Cortina X3 Tris Evolution?

Přidejte zkušenost s Cam Cortina X3 Tr...
Napsat příspěvek

Reakce:

472
18.9.07 22:44

Re: Zklamání - Cam Cortina X3 Evolution!!!

anonymni píše:
Ahoj maminy…jsem moc zklamaná z kočárku Cam Cortina X3 Evolution.Mám na něj již 4reklamaci a nechtějí nám vrátit peníze ani cokoliv jiného.Mám 11měs.chlapečka.Nedají se polohovat nožičky takže klouže pořád dolů,Do města či terénu nevhodný,nemá gumové kola dítě tam drncá…Reklamace-4krát rozpáraná bouda u paciček-neuznáno,brzda seká se -neuznáno,při nadzvednutí na obrubník dítě sedačka zklopí na madlo(jen když sedí v proti směru jízdy)!!!!!!Kolo špatné a spousta drobněiších závad.

Ahojky,
mám podobné zkušenosti s neuznanými reklamacemi na kočárku. Můžeš mi napsat, ve kterém obchodě jsi ho koupila? čauky Pett1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.9.07 21:43

Koupula jsem ho v Jihlavě-obchod Dudlánek

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.9.07 22:22

Cam cortina x3 evolution

Ahoj. taky mám s tímto kočárkem špatné zkušenosti. Můj předešlý příspěvek najdeš v jiném fóru CAM CORTINA X3 EVOLUTION z 24. a 25.8.2007. Taky díry u paciček - to asi myslíš u sporťáku na boudičce, že? Mi tuhle reklamaci sice uznali, ale po hrozných peripetiích a samozřejmě až asi 33. den, takže podle zákona vlastně pozdě.Taky se mi malá pořád sesouvá dolů, ať už sedí nebo leží. Pořád ji musím popotahovat zpět nahoru, protože pak její poloha je přímo strašná, akorát na zkřivení páteře. Ale jak tak pročítám různé diskuse, neexistuje 100% kočárek - každý má své vady. A ne zrovna malé. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.9.07 22:23

Cam cortina x3 evolution

Ahoj. taky mám s tímto kočárkem špatné zkušenosti. Můj předešlý příspěvek najdeš v jiném fóru CAM CORTINA X3 EVOLUTION z 24. a 25.8.2007. Taky díry u paciček - to asi myslíš u sporťáku na boudičce, že? Mi tuhle reklamaci sice uznali, ale po hrozných peripetiích a samozřejmě až asi 33. den, takže podle zákona vlastně pozdě.Taky se mi malá pořád sesouvá dolů, ať už sedí nebo leží. Pořád ji musím popotahovat zpět nahoru, protože pak její poloha je přímo strašná, akorát na zkřivení páteře. Ale jak tak pročítám různé diskuse, neexistuje 100% kočárek - každý má své vady. A ne zrovna malé. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
24.9.07 11:58

Z klamání!!!

Ano to myslím u paciček na sporťáku.Je to děs.

• Nahlásit
  • Citovat
24.9.07 13:13

Re: Z klamání!!!

Ahoj. Konečně se mi podařilo zaregistrovat. Moje příspěvky se pořád přidávaly pod jméno 1.Magda.
Já jsem se dívala v prodejně CHICCO v Ostravě na další tyhle cortiny a všechny měly nějaké dírky u paciček, bude to obecná výrobní vada. Upozornila jsem na to i vedoucí. Ještě jsem tam od té doby ale nebyla, tak nevím, jestli s tím něco dělali. Tobě to neuznali? :o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10054
29.9.07 13:07

Tak jsem majitelkou Cortiny od dubna a tady jsou zase moje poznatky:
manipulace je super, kočárek je lehký, skladný, hodně dobře se s ním jezdí a to jezdíme i po polnačkách. Ale hned první týden nám ulítali cvočky z tašky a síťky, nyní blbne brzdička a na jedné straně takový to, jak se tam zacvakává vajíčko, korbička a pod. V pondělí jedeme s kočárkem na reklamaci, tak jsem sama zvědavá, jak to dopadne.
Takže moje hodnocení je, že je to super kočárek, ale za ty prachy bych čekala lepší zpracování.
Minulý týden jsem měla možnost srovnání s Jané a pokud bych vybírala znovu, tak se rozhoduju pro Jané i když je o dost dražší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
19.10.07 10:27

cortina hrůza

tak jsem asi dalším zklamaným majitelem tohoto kočárku,korba lítá,jak o život, musím podkládat molitanem,při sebemenší nerovnosti,drncá,malou jsem zkoušela v klasickým hlubokým a usne a spí v poho,v cortine taky usne,ale jak najedem na nějakou nerovnost,tak je to hrozná prda a je hned vzhůru,za ty peníze je to zhrůza, ve sporťáku jsem ji ještě neměla, ale prý tam dítě sjíždí dopředu,mám možnost koupit nafukovací kola,tak nevím jestli by to k něčemu bylo,připadá mi to kočárek vhodný pouze do obchoďáku nebo dokonale rovný povrch a ten ve městě není,že :twisted: :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
20.10.07 13:44

Ahoj Kenny, poslala jsem ti SZ, tak kdyžtak písni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1315
27.12.07 10:06

Takže já jezdím s Cortinou od července a už jsem vytočená z tohoto:

zaseklá brzda - nemůžu ji použít ani náhodou neboť se pak prostě nerozjedu
odcvakávání autosedacky pouze s použitím hrubé síly (tzn manžel já ani omylem) - zasekává se
drncání strašné, naštěstí je Klárka zvyklá od narození, takže ji to nevadí
hned druhý výjezd upadl díl na hluboké korbě - to výsuvné madlo na houpačku (naštěstí není zapotřebí)

no a na trable se spor´tákem zatím čekám, jsme stále v hlubokém kočárku…

nejsem spokojená !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7592
28.12.07 11:50

Ahoj holky,

Cortunu nemám, ale hodně liddiček okolo ji má. Nakoukla jsem ze zvědavosti, protože stále nechápu ty plastové kolečka. Mě to od nákupu odradilo.....naštěstí.
Mám chicco S3 s gum.koly a jsem cca spokojená. Také chyby má !!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
28.12.07 13:31

ahoj, jen bych chtela pripsat pro ostatni svou zkusenost…vydrzela jsem to s cortinou 6 mesicu,ale priiima to nebylo, takze jsem ji nedavno prodala. Strasne mi vadi jeji nestabilita, mam pocit,ze i jen pri vyjezdu na obrubnik se preklopi, pripada mi cela takova moc plastova, kolecko se po odbrzdeni taky zasekava, na autosedacku jsou treba mnohem delsi pasy, nez na jine autosedacky…atd…tak snad ted uz budu spokojenejsi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2748
31.12.07 16:51

No vidíte a mě se tak líbil, ale manžel mi říkal samej plast- neblázni! :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.1.08 09:45

Ahoj maminky,
tak já vám nevím, máme tenhle kočár už přes rok a nemůžu si ho pořád vynachválit.
Musim podotknout, že je to kočár opravdu spíš do města, protože odpružení, o kterym všude říkaj moc nepruží, ale zato se dostane všude. Vytrhané pacičky nemám (dávám si na to pozor už od začátku, protože mi to přišlo trošku fórové, to jo, ale při opatrném zacházení je to OK). Kolečka máme sjetá až až, ale na provozu to nijak nevadí, spíš zasekané kamínky v nich se musí vyndavat. Začala jsem přemýšlet o těch nafukovacích, ale asi to vzdám, už jsme dost velký a nejspíš půjdeme už jen na golfky. Dítě, když se přikurtuje tak nesjíždí. Pás mezi nohama ho drží (Nepřikurtované samozřejmě sjíždí, ale to je všude, kde je prostornější sedačka sporťáku, ne?) Musim říct, že žádné cvočky mi neupadaly ani se mi nesklápí sedačka (jezdíme proti směru jízdy, protože malej chce koukat na mě), ani korba nám nekloktala a to v obou směrech jízdy. Autosedačka se zacvakává dobře, ale musí se člověk trefit do těch dírek na poprvé, což je kapku složitější, ale jde to.
Jinak nám sem tam vrže kolečko, když projedem louží nebo nějakym velkym prachem, ale to zas není problém očistit a namazat a taky bude nejspíš u většiny kočárů.
Brzda se blokuje, ale nevidím v tom zas žádný problém, spíš mi to příjde, že to dělá nějaká pojistka. Když se kočár odbrzdí a pak se rozjede, je to bez problémů, ale když se rozjíždíte a přitom odbržďujete, tak se to zasekne. Stačí pak couvnout a brzda odskočí (teda funguje to tak u našeho kočáru!!!)
Tak buď mam jeden z lepších kousků a nebo jsem optimista, ale musím ten kočár fakt pochválit ;-)))

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama