JANE SLALOM PRO 2006 - prodřený potah

66
26.7.07 15:19

JANE SLALOM PRO 2006 - prodřený potah

JANE SLALOM 2006
Ahoj holky, před týdnem jsem dala k reklamaci padající brzdu a taky mi hodně vibrovalo přední kolečko, když jsem začala s kočárkem utíkat (na autobus apod, na bruslích nejezdím). Vím, že jsou to relativně časté závady… ale když jsem čistila sedačku (posílala jsem jen podvozek), zjistila jsem, že mám na zadní straně opěrky zad vydřenou na jednom boku dírku asi 1cm. Na druhé straně to prodřené ještě není, ale náznak tam je!!! V záručáku píšou, že na prodření potahu se záruka nevztahuje a že sedačka musí být řádně upnutá, jinak dojde k prodření potahu Kočárek jsem kupovala už složený, mám jen sportovní sedačku bez korbičky, a nemyslím, že by byl nějak špatně upnutý. Jsem vzteky bez sebe. Vím, že u starší kolekce taky docházelo k prodření toho potahu a tak na to místo dali kryt, ale já to mám prodřené o konstrukci v místě, kde žádný kryt není. Je to moje chyba? Mám se dožadovat reklamace? Myslím, že se ke kočárku chovám slušně, jenže to by asi tvrdil každý…Máte někdo s tímto zkušenost? Kočárek používám pouze 4 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Jané Slalom Pro?

Přidejte zkušenost s Jané Slalom Pro
Napsat příspěvek

Reakce:

3384
26.7.07 16:42

Ahojik ja bych to reklamovala aspon bych to zkusila. Me normalne opravily i slidove okynko na boudicce.

dobre porizenicko preji Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.7.07 18:03

Re: potah

Mám podobný problém, při čištění jsem taky přišla na to, že na hranách těch desek kterýma jsou vystuženy potahy se to začíná prodírat. To ho používáme ani ne půl roku. Tak dejte vědět, jak jste dopadla při reklamaci. :(
Hezký den.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.7.07 21:39

Ahoj

tak já mám taky Slalom Pro 2006 a teď jsem ho šla prohlédnout a nikde nic nemám , naštěstí :D . A to jsem s ním jezdila autem skoro denně, takže jsem ho skládala a několikrát za den. Sporťák používám už od února.Je pravda, že jsem ho doma při montáži špatně složila - myslím tím ty popruhy vzadu, podle návodu to nešlo , je úplně na prd. Tak jsem si zajela do obchodu, protože se mi to nějak nezdálo. Tam mi ukázali, jak to je správně. A je pravda, že mi před tím dost drhly při skládání :? :? . Teď je to OK :D Jinak nožní brzda mi taky padá :? - to mě reklamace nemine :? .

Bibinka

• Nahlásit
  • Citovat
66
26.7.07 21:57

Bibinko, tu nožní brzdu reklamuj. Vymění tam ty níty za šroubky. Je to častý problém.
K tomu potahu: to není prodření ze skládání. Je to od konstrukce, když je zádová opěrka v poloze vleže. Zkusím později vložit fotky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
26.7.07 22:06

PJOTRA - ok. Pak se hned juknu. :wink:

Už přihlášená Bibinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
26.7.07 22:18

Nejde mi to vložit, jak se to dělá??? :)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
26.7.07 22:21

Hm…tak to netušim :? Ještě jsem to nezkoušela, musí poradit nějaká zkušená mamina :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
26.7.07 22:54

Ahoj,tak já mám taky prodřeno a přesně tam kde píšete.Začala mi padat nožní brzda a konstrukce kočáru vrzala,tak jsem jela do HANDY na reklamaci.Pan Fiala byl velice ochotný,ale na prodřený potah mě informoval,že Španělé to neuznají a nemá cenu to reklamovat.Nalepil mi zespod takovou průsvitnou lepenku aby se to neprodíralo dál.To bylo celé co prý může udělat.Na to jak je kočár drahý , tak teda nic moc.To že jezdím s prodřeným kočárem mě opravdu štve,už proto že ho opečovávám a dávám na něho velký pozor.Kdyby to šlo reklamovat tak písněte,byla bych moc ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.7.07 10:02

sousedka ma taky Slaloma a ma presne ty 3 vady co popisujete - prodreny potah, padajici brzda, „zlamane“ slidove okenko a navic vibrujici predni kolecko. To byl pro mne duvod zakoupit Quinny - mela jsem ho jiz na prvni dceru - projel vse a ted jeste po 4 letech slouzi jako zalozni kocar na chate.
Mezi nama za ty prachy by mohl byt Slalom kvalitnejsi, staci ze autosedacky Jane jsou sunty, vychazejici blbe v bezp.testech… Jo a to byl taky duvod jit do Quinny - jde na nej na:,–(it jedna z nejbezpecnejsich autosedacek MaxiCosi. Uz u prvni jsme meli Citi (vozila jsem i na podvozku - tenkrat jeste celkem neznama vec), ted mame i Zapp goflky i jako mozny podvozek pod MC autosedacky Cabrio nebo Citi.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
27.7.07 11:25

Holky, na Jané jde pouze autosedačka Jané nebo třeba i MC ?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
27.7.07 13:35
ddeessttyy píše:
Holky, na Jané jde pouze autosedačka Jané nebo třeba i MC ?

prave ze bohuzel jenom Jane, kvuli tomu nam Jane vypadlo z uzsiho vyberu - chceme bezpecnou autosedacku a to nam Jane v nasich kriteriich nesplnuje a rozpocet mame uz tak tak, takze na podvozek na autosedacku uz nezbyde.

• Nahlásit
  • Citovat
22315
27.7.07 13:38

JAk to ze Jane autosedacky jsou sunty?????

Ano MC vyhrali testy, ale to pak kazda jina sedacka je sunt???? Tohle je docela huste tvrzeni!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
27.7.07 15:52

Ahoji

mám Slaloma - trojkombinaci a dokud byla Vendulka malá, tak jsem jí vozila skoro každý den ve vajíčku od Jané a veliká spokojenost. Jako šunt se mi opravdu nejevila :roll: :roll: . Je pevná, izolovaná, hezky vypolstrovaná i s polštářkem pro úplné prcky, popruhy jsou nastavitelné, pratelný potah z kvalitního materiálu a dá se krásně nacvaknout na konstrukci kočárku bez adaptérů :D A jako nevyhovující autosedačka od Jané byla vyhodnocena Jané Matrix Pro, což je kombinace korbičky a vajíčka, a to se jim opravdu nepovedlo. A v crash testech nedostala žádná autosedačka hodnocení velmi dobrá, ale pouze dobrá , a to i zmiňovaná Maxi Cosi. :? Jako šunt bych Jané rozhodně neoznačila :roll: :roll:

Bibinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.7.07 17:52

Tak jsem si šla prohlédnout sporťák, který používám 2,5 měsíce a bohužel jsem na tom stejně jako vy. Taky se začíná prodírat. Chystám se do servisu s brzdou, tak se poptám. Jsem z toho dost rozladěná. Evča.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama