CAM Portofino Evolution

28414
19.1.07 13:25

CAM Portofino Evolution

Ahojky :lol:
Nemáte některá zkušenosti s tímto kočárkem?
http://cam.babyexpert.cz/…nik+dp22734/
Uvažujem nad jeho koupí. Nejvíc mě zajímá, jestli je polohování zad na pásek nebo klasický stupňovitý. Dále jestli jde dát do úplného sedu a lehu. A nakonec jestli je potah sundavatelný a pratelný. Jo a do jaké váhy dítěte je? Malý má 11 kg.
Děkuji všem za odpovědi, Jana :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

884
19.1.07 20:09

Ahojky,
tak já ti asi neodpovím na žádnou tvojí otázku :wink: Nicméně jdu jen přidat svůj poznatek.
Tenhle kočárek jsme testovali v obchodě, když bylo Kubovi asi 9měsíců.V té době vážil asi 9 kg a byl letně oblečený.Skoro se nám tam nevešel.Kočárek je hodně úzký a celý takový prťavý 8O Radši si do něj zkus prcka v obchodě po:,–(it :wink:

pa Yasmin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
20.1.07 11:07

Ahojky

malá se v portofinu vozí od jednoho roku a doteď ( v březnu 2 roky) se tam vejde v pohodě i navlečená(váží 11,5kg) Jde nastavit do úplného lehu i sedu a polohování zad je přednastaveno na stupně. Jsou velice lehké a já jsem maximálně spokojená. Měli jsme k tomu originál pláštěnku a ta je taky super.

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
20.1.07 12:06

No hurá, konečně je někdo má :lol: Děkuju.
Kolik malá asi tak měří? Adámek má 90 cm, ale pokud mají ty rozměry správně, tak si bude lebedit. Do teď jsme měli trojkolku X-lander xt a ta měla např. šíři i délku sezení jen 22 cm, ale vpohodě se vešel. U portofina udávají 30 na 30. Mohla by jsi mi to přeměřit? I délku ležení. Jakou máte barvu? My budem mí tem tmavý se zeleným. A jak se dá prát pohat?
Jana… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
20.1.07 20:59

Ahojky :D
Tak jsme dnes byli kupovat ten kočárek. Cam Portofino Evolution mě naprosto zklamal. Na webu vypadá úúúplně jinak a navíc je nám fakt malý :roll: . Adámek v něm byl narvanej a dost mu přečuhovala hlava. Jinak stříška nic moc, chybělo mi i polohování nožiček a je takový malý, jak pro panenky. A nebo holčičky :D Nakonec máme jiný a jsem ráda :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
20.1.07 22:06
janinkaz píše:
Ahojky :D
Tak jsme dnes byli kupovat ten kočárek. Cam Portofino Evolution mě naprosto zklamal. Na webu vypadá úúúplně jinak a navíc je nám fakt malý :roll: . Adámek v něm byl narvanej a dost mu přečuhovala hlava. Jinak stříška nic moc, chybělo mi i polohování nožiček a je takový malý, jak pro panenky. A nebo holčičky :D Nakonec máme jiný a jsem ráda :lol:

Ahojda můžu se jen zeptat jáký kočárek jste nakonec pořídili chystám se také kupovat a vůbec si nevím rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
20.1.07 22:30

Samozřejmně :lol:
Sportovní kočárek od německé (s polskými mám špatné zkušenosti-dokonce dvě) firmy ABC desing. Stál 2999,– , jak už jsem psala. Kupovali jsme ho v Praze v Babystaru, v Kika ho mají také, ale za 4400 kč (nevím přesně, ale přes čtyři tisíce 100%). http://www.batolata.cz/detail.php?… Jen máme jinou barvu (ukázku barvy můžu poslat na email-mám jen ři detaily). Má přehazovatelnou rukojeť, otáčecí přední kola s možností aretace, velký nákupní košík, přední odnímatelné madlo (lze dát pryč úplně, nebo jen při nastupování dítěte jednu část), stabilní boudu (zadní část se dá např. v létě úplně odepnout) s okýnkem, pětibodové pásy, polohování nožiček, polohování zad do úplného sedu i lehu (celkem čtyři stupně polohování), pratelné potahy. Jo a pokud se dá do úplného lehu, tak z boku NIKDE netáhne (u minulého mu profukovalo (X-lander xt-polský !!!)
Ve výbavě není nánožník a pláštěnka, ale myslím, že se dají za slušnou cenu dokoupit, já to zatím neřeším. Jinak kočárek je celkově stabilní.
Líbí :?: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
21.1.07 21:33

janinkaz moc ti děkuji za odpověď kočárek se mě líbí něco takového jsem si představovala jen se ještě zeptám píšou že má 11kg není třeba pro tebe těžký pokud by jsi ho dávala do kufru u auta jinak o něm budu také přemýšlet a ty rozdíly v ceně to je síla :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
21.1.07 21:52

Ahoj, myslím, že s váhou se nesekli. Nevadí mi to, unesu ho v pohodě a to nejsem vazba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
21.1.07 21:59

Tak děkuji a určitě se po něm také podívám co jsem zatím koukala na net tak je všude dost drahý přes ty 4000 tisíce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
21.1.07 22:07

No, jestli někde máte blízko babystar, jela bych tam. Předem bych ale zavolala alespoň o zamluvení, brát si ho nemusíte. Jinak tady měli ještě jeden, ale asi to máte daleko… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
21.1.07 22:28

Nejblíž to máme do Prahy tak uvidím jsi hodná děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5252
22.1.07 08:14
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
22.1.07 10:31

Davmi, ale my jsme se bavli o ABC Desing Tech Rider S. Cam Portofino Evolution za nic nestojí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama