CAR Apolinář 2021

9.4.21 12:19

CAR Apolinář 2021

Ahoj holky, je tady některá, která podstupuje IVF, ET, KET u Apolináře.?
V roce 2017 jsme tam s manželem jezdily a úspěšně.
Nyní se tam chceme vrátit, a podstoupit KET ( máme u nich zamražené embrya ). Zajímá mě, jak to tam je dnes, po těch několika letech. Jak to tam chodí, jaké jsou ceny apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13473
9.4.21 13:17

Ahoj jj ja :lol: :lol: :lol:
ja bych rekla ze od roku 2015 je to tam porad to same,,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.4.21 16:31

Super… A je tam tedy ještě paní doktorka Eva Gáborová.? Tu jsem měla v roce 2017, a byla úplně nejvíc skvělá…
A letos jste tam byla.? Jde mi o KET…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13473
9.4.21 20:07

Ja jsem ted v polovine stimulace,, chodik k p. rezabkovi,, takze jestli je tam dr. Gaborova nevim,, :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.4.21 20:34

@katkalaila a nevíte kolik chtějí za KET.? Za mě v 2017 to bylo 3.000kc… ale určitě to zdražilo… 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13473
9.4.21 20:46

@Eva Šantín a vy budete prechazet z jineho centra? nebo mate embryjka u apolinare? nepamatuju si ze by v ceniku byl samotny vykon ket 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.4.21 21:07

@katkalaila Mám je u Apolináře. Prošla jsem tam celkem 3* IVF, a z posledního nám tam zůstalo 5* embryí, které si každý rok platím, že je mám u nich zamražené. ( Samotný KET jsem tam u nich podstoupila nejméně 5* ) jen už je to před 3,5 lety

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2279
9.4.21 21:10

@Eva Šantín ahojky já mám celkem aktuální info. Teď jsem u Apolináře absolvovala IVF, ET mi bohužel nevyšel, takže čekám, až ( snad ) se mi vrátí embrya po genetice…
Jinak KETy po loňskym jaru zdražili - jeden pokus teď stojí 5500Kč…kdyby tě cokoliv zajímalo, piš a ptej se :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13473
9.4.21 21:16

@Eva Šantín drzim palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.4.21 21:20

@Maky1234
Super moc děkuji… Docela tedy zdražily… Ale.co by člověk neudělal, aby mohl mít dítě…
Jsem tam objednána na úterý s manželem, na konzultaci a podpisy k souhlasu pro KET. Jací tam jsou lékaři.? A je tam ještě sestra, co vypadá jako Genzer.? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.4.21 21:22

@katkalaila děkuji… :srdce: to je přeji také mnoho zdaru, ať se povede… Je to nespravedlivé, jiné otěhotní jen co po nich mužský hodí trenky, a jiné musí podstupovat takové procesy.. ach jo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13473
9.4.21 21:30

@Eva Šantín dekuju :hug:
joo s tim bohuzel neudelame nic :zed: ale budme rady za to, ze jsou takove metody jake jsou a mame aspon nejakou sanci :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2279
9.4.21 22:11

@Eva Šantín :mrgreen: :mrgreen: přesně vím, kterou myslíš :lol: ta už tam nedělá, dlooouho sem jí tam neviděla a to sem se tam teď nachodila opravdu často :?
Je tam pořád Mudr. Jirsová ( vedoucí celého CARu ), ta je fakt skvělá. Moc fajn je i doktorka Bednářová, i dr. Řežábek je tam pořád. Doktoři se tam docela točí, zato sestřičky jsou tam vesměs skoro ty samé pořád :kytka: a jsou všechny skvělé, tam snad není ani jedna nějaká nepříjemná :kytka:
Jinak s tím zdražením - když jsem se na to loni zeptala, tak mi bylo řečeno jen,,no to víte, je doba koronaviru a zdražuje se všude,,… :? co člověk nadělá no…
Moc vám držím palce, já teda od porodu byla už na 7mi transferech ( 6× KET, 1× ET ) a bez úspěchu :,( proto jsme teď šli i do tý genetiky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.4.21 22:25

@Maky1234
No teda, taky máte těch pokusů za sebou dostatek… Držím také palečky…

Sestry byly opravdu všechny v pohodě. Já byla moc spokojená s Mudr. Gáborová, pak tam byl jeden čas nějaký Ukrajinec, a pak jsem měla na záskok ještě jednu doktorku, jen si nevzpomenu na jméno. Ale všichni krom Gáborový, mi dost vyčítali moji obezitu. Hold jsem prostorově větší. A toho se obávám i teď.
No zkusíme tech našich 5 mrazáčků, a uvidíme. Jsme šťastní, že máme už 3-letou holčičku, další dítě by bylo bonus. Určitě 4.IVF podstupovat už nechci.
Můžu se zeptat, kolik je Ti let.? Trochu si připadám stará na další dítě, kdyz vidím kolem sebe ty mladé maminky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2279
9.4.21 23:50

@Eva Šantín mě je 34, kolik je tobě? Dneska se ten věk posunuje, já bych na ostatní zas tak moc nehleděla :D
Ono je to těžký, jako četla jsem, že kila navíc můžou být trošku překážka v cestě za miminkem…já ale třeba kila navíc nemám a podívej no :? takových pokusů a uplně k ničemu. Takže se určitě nenech odradit a rozhodit, váha rozhodně není klíčem k (ne)úspěchu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat