Nejlepší CAR

23.3.21 09:08

Car výběr

Ahojky, řešíme s manželem problémy s otěhotněním a udržením plodu. Máme se o jednat do CAR, jen si nejsem jistá kam.. Rozhoduji se mezi Gennet, Iscare, Pronatal Repro a Sanatorium Art.. Prosím o Vaše zkušenosti, moc by nám to pomohlo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
262
23.3.21 13:35

Ahoj, tak já po dvou IVF odešla teď z Pronatal Repro a přesun do Prahy. Konkrétně PFC.
První volba byla kvůli vzdálenosti…no teď už se rozhodují podle kvality.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.21 17:33

@Michaelavavra Můžu se zeptat co bylo v Pronatalu špatně?
Děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
24.3.21 11:25

@Markéta G No první IVF jen jedno embryo, zavadeli po 2,5 dnech…ok první zkušební…druhé už jsem si trochu víc pohlidala, OPU jsem chtěla taky déle, trvala jsem na PK, máme špatně spermio.,,Androlozka”, tak ta asi zvládá jen základní věci kolem SPG…
No a pan dr v car…to by bylo na dlouhý komentář, očekávám od lékaře, ze to on bude navrhovat a vymyslet co a jak dal, co udělat jinak a ne, ze neví a bude se ptát, co myslíte, jak by to šlo?
Byla to volba, kvůli vzdálenosti. No teď už to chci jinak, top laborku s embryology, kteří fakt vi, co dělají.
A k tomu dr, kterému budu věřit🙏
Jestli mohu poradit, dejte si úvodní konzultaci, taky jsem oslovila dva car a teprve poté jsem se rozhodla😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1212
24.3.21 11:33

Rozhodne ne Gennet ani Iscare. Jinak jak pise @Michaelavavra za me take PFC, ikdyz to nemas ve vyberu. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
24.3.21 11:36

A my zas byli v gennetu ohromne spokojeni, delali maximum, aby nemuselo dojit na ivf, poradili, nenuzili a cenove jsou snad nejlepsi..chodili jsme Na porici a na Letnou pak jen na screeningy, na porici se mi libilo vic, kdyz budu brat ciste prostredi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1212
24.3.21 11:56

@Melodie91 mozna kdyz neni velkej problem, tak dobry jsou. Ale treba my mame zamrazeny spermie a s nima neumej pracovat. Neumej s nima oplodnit pekna vajicka a prisli jsme tak o 11 krasnych vajicek a cely 2. IVF :nevim: jejich laborator je proste slabsi, ani neumej tolik metod jako nektera jina centra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.3.21 13:45

@DandátkoP proč ne Gennet? Zatím všude, kde jsem se ptala, tak byl Gennet mezi prvními. A hodně ženských mi i napsalo, že je podle nich nejlepší.

A právě si hodně chválí laboratoř, vyšetření a metody řešení..
Děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.3.21 13:48

@Melodie91 A co se tyče personálu a možností je jedno jestli zvolit Letnou nebo Poříčí?

Děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
24.3.21 14:21
@Markéta G píše:
@Melodie91 A co se tyče personálu a možností je jedno jestli zvolit Letnou nebo Poříčí?Děkuji moc

Ja nevim, jestli to chapu spravne :think: on je jiny personal na letne, jiny na porici, mozna nekteri pracoviste stridaj…my jsme se objednali na pracoviste na porici, urcite se da vybrat, ja to nejdriv brala kvuli mistu, mela jsem to kousek z prace, takze jsem tam bezne chodila misto obeda v pauze a nemusela jsem vysvetlovat, proc porad chodim k doktorovi…treba imunolog je take na porici na urologii musel manzel na letnou…a pak, kdyz jsem jela na screening na letnou, jsem byla rada za to centrum, je to takove mensi, utulnejsi a prisli mi tam milejsi (recepcni, sestry) cekala jsem tam jen asi 2×, jinak vzdy na cas..ze vsech lekaru, se kterymi jsem tam prisla do kontaktu, mi moc nesedl jen pan MUDr. Danek. Jinak pani doktorka Hrochova, Kadyrova a pan Vokroj, ti byli uzasni, pak jeste doktorka Blahova, ale to nevim, jestli tam jeste je..ta byla takova prisna, ale vysvetlila mi vzdy vse a tak jako laicky, ze jsem to pochopila :lol: @DandátkoP je pravda, ze my jsme nemeli zadny problem (na nic nam neprisli), ale teda dle ceniku delaji to same, co ostatni, jen se to da platit zvlast a nemaji to v zadnych „baliccich“, takze jsme si mohli uappppplatit jen icsi a prodlouzenou kultivaci a cele ivf nas s hormony stalo jen asi 14tis.., ale je pravda, ze v tomhle zkusenosti nemam, my mame holcicku od nich z KET, ale embrya oplodnena cerstvymi spermiemi, ne mrazenymi…mozna, ze kdyz jsme vyzkouseli jen jedno centeum, tak nazor neni objektivni…jen treba vim od kamaradek, ze treba v podoli to byla hruza..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1212
24.3.21 15:19

@Melodie91 jo, ja verim, ze kdyz problem neni velkejc ze je to ok. Ale mam spoustu kamaradek s velkym problemem a gennet mizerie. A nedelaji vsechny metody treba na selekci spermii, na oplodneni. Ja to treba nevedela, nenapadlo me, ze to gennet neumi ty metody a po oplodneni jsme cumeli a kdyz jsem se zeptala, proc to nedelaji tou a tou metodou, ze v 1. centru s tim problem nebyl, tak mi embryolozka rekla, ze to bohuzel nedelaji, neumeji. 8o Neverila jsem vlastnim ocim. Kazdopadne my porovnani mame, vetsinou mam okolo 10 vajicek a zntoho mame 8 embryii(2 IVF, podobne vysledky vzdy) a pak jedno IVF v gennetu, 11 vajicek a jen jedno oplodnene zavedli ho 2. den?!!! :roll: a co jsem slysela, jak nechavaji kultivovat embrya spatne? Nevim… fakt jsme ted v PFC a kvalita embryologu se neda srovnat. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 22:46

Také se chystáme do PFC. Slyšeli jsme na něj zatím jen chválu. Tak vzhledem k tomu, že to bude už několikáté centrum, které zkoušíme, tak jsem opravdu zvědavá. A doufám, že se nám tam konečně zadaří.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat