Cary v Olomouci

Anonymní
6.5.21 17:38

Cary v Olomouci

Dobrý den
Zajímali by mě vase zkušenosti s cary v Olomouci, co jsem hledala tak do oka mi nejvíc padly Fertimed, Ivf ve FN Olomouc a ivf clinic ale který vybrat :zed: potřebujeme opravdu kvalitní a slušný přístup. Děkuji za odpověď :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27
6.5.21 21:34

Za nás můžu doporučit FN Olomouc. S ostatníma sice nemám zkušenost, ale v CARu FN Olomouc je super přístup na který si nemůžeme stěžovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8375
11.5.21 10:30

Ahojky, my též chodíme do FN Olomouc a nemůžeme si vůvec stěžovat. Všichni tam jsou moc milí, pozitivní a usměvaví. Nemám teda srovnání s jiným Carem, ale jsme spokojeni, takže nebyla ani potřeba měnit. Ten přístup je tam opravdu profesionální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
14.5.21 13:56

Ahoj také chodím do CARu FN Olomouc. Opravdu personál super. I když nám první IVF nevyšlo. Tak v červnu jdem do druhého IVF.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
14.5.21 14:02

Děkuji všem za rady, rozhodly jsme se pro FN Olomouc a jdeme poprvé příští týden v pátek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
26.5.21 18:37

Stimulace červen

Chystá se někdo na IVF ČERVEN do FN Olomouc? Jste spokojeni s FN Olomouc. Já začínám začátkem června stimulovat. Bude to moje 2IVF první nevyšlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 21:40

Jezdime do FN Olomouc a zatím jsme spokojení a doufám že to tak zůstane :lol: ale trošku jsem byla rozpačitá s pana doktora Vodicky :lol: my máme zatím kolečko po vyšetřeních, ivf mame naplánováno na září tak uvidíme :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
97
27.5.21 06:51

Také chodím k panovi doktorovi Vodičkovi a Hejtmankovi. Myslím že jsou dobří i když první IVF nevyšlo. Zklamani bylo velké. Zaváděli mi 2 embrya, co jsem se dočetla a dozvěděla tak prý 2 by se ani zavádět neměli Může se stát že to horší stáhne to dobré. Příště už jdu jen do jednoho. Tak snad budu mít štěstí v červnu moc si to přejeme s přítelem. Tak to máš ještě spoustu času do září. Jinak přeji hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.21 18:50

Také si myslím že jsou dobří aspoň dle recenzí a z toho co se tady píše, tak to přeji ať se to podaří, také si přejeme s manželem aby se to podařilo :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
8375
2.6.21 15:27

@Malvína111 Já mám za sebou první neúspěšný transfer. Ještě mě čeká KET, právě v červnu.

Holky a kolik vám odebraly vajíček, kolik bylo vhodných k oplodnění, kolik se oplodnilo, a kolik jste měly embryí do 5. dne? Já v tomto byla trošku zklamaná, tak nevím, čím to může být a zda se to dá nějak ovlivnit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
2.6.21 15:39

@MallinAhoj mě odebrali 4vajička 2 se podařilo oplodnit. Transfer jsem měla hned 3 den 8bunecneho embrya. Vložili mi 2 embrya ale bohužel nedopadlo to dobře. Už bych do dvou naráz nešla hlavně se to prý ani nedoporučuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8375
2.6.21 15:43

@Malvína111 A proč vám vkládali dvě, když se to nedoporučuje? A prodlouženou kultivaci jste nechtěli? Nám ji doporučili právě, ono se to tím taky hodně vyselektuje ta embrya…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
2.6.21 19:06

@Mallin V CARu nám řekli že by bylo lepší vložit 2 embrya. Ale co jsem se pak doslechla tak se prý 2 embrya nedoporučuji. Prý to horší může sebou stáhnout to lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8375
3.6.21 08:21

@Malvína111 Je to zajímavý. Každý car to má asi jinak a asi to řeší individuálně. Možná u tebe to viděli jinak. Nezbývá, než jim věřit a snad vědí, co dělají… Říkám si, proč by dělali něco pro náš něúspěch. A PK vám nedoporučili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat