Metoda Mojžíšové - Vsetín

4
30.4.21 13:45

Metoda Mojžíšové - Vsetín

Zdravím všechny, ráda bych se zeptala, zda máte některá zkušenosti s nějakou alternativní léčbou neplodnosti ve Vsetíně? Zda je tu nějaký/á dobrý/á fyzioterapeut/ka, která ovládá metodu Mojžíšové. Nebo třeba akupunktura?

Děkuji za odpovědi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.5.21 00:04

@Kiwix ahoj, promiň, ze píšu anonymně :oops:. Jsem od Vsetína a nemohla jsem otěhotnět ani přes IVF. Na Mojzisovou jsem chodila do Remyosu k paní mgr. Michaele (příjmení jsem zapomněla) ale spokojená jsem nebyla, přišlo mi, že to odbyvala, pořádně mě cviky nenaučila… :? Akupunkturu dělá mudr. Valešová v Gyneku. Mně pomohl k miminku pan mgr. David Jurečka, jezdila jsem za ním do Lipnika nad Bečvou, dělal mi visceralni terapii. Mrkni na jeho stránky. Myslím, že je ještě i v Přerově nebo v Hranicích n. M. Je výborný a úžasný nejen jako fyzioterapeut, ale i jako člověk. Moc mě potěšilo, jak upřímně a skromně se radoval z mého miminka :srdce:. Pokud by tě ještě něco zajímalo, ptej se :) Přeji ti hodně štěstí :kytka:!!!

• Citovat
  • Nahlásit
4
4.5.21 11:21

Ahoj „Anonym“, moc děkuju za odpověď :)
Na Vsetíně vím také právě jenom o Remyosu, a tak mě zajímalo, zda je tu i něco jiného.

Zkusím ještě pohledat. Děkuju. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat