Častá zácpa v 15 měsících

25
14.1.19 20:43

Casta zacpa

Dobry den, maminky,

chtela bych se zeptat. Mala ma ted 15 mesicu a ma strasne casto zacpu. Je mozne aby to bylo spojeno k rustu zubu? Prosim ktere mate s timto problem co jste davaly proti tomu, co vam pomohlo? Nam uz nic moc nepomaha a to se snazim vyhybat potravinam, ktere zacpu zpusobuji. Mala mi pije hodne a davam ji svestkovou stavu obcas ne porad aby si telo na to nezvyklo.. dekuju za kazdou radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

7451
14.1.19 20:51

@Mana25 na švestkovou šťávu si tělo nezvykne, super jsou i sušené švestky, já je namočila, rozmixovala a dochuvovala jsem tím kaši. Dobrá je i Lactulosa, je to takový olejový sirup, změkčuje stolici a líp to potom klouže. Není návyková. Nejhorší jsou čípky a sirupy, který mají projímavý účinek,na ty si tělo zvyká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
14.1.19 21:47

@Aduš8 jee dekuju moc za tipy :slight_smile: urcite vyzkousim oboje.. dost se tim trapi tak musim zkouset dalsi moznos :think: ti :slight_smile: dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.19 07:01

My měli obdobným problém zhruba ve stejném věku. Na přechodnou dobu jsme dávali Lactulozu. Pitni režim měla naše malá odmalička větší než normál, ovoce moc nepomahalo. Myslím, že zastecne si zácpu i vytvořila, pac třeba když si někde hrála a přišlo to na ní, nechtěla opustit prostor, nebo neradala kakala mimo domov, kde na to neměla klid. Ale trvalo To několik týdnů pak se to spravilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
16.1.19 16:15

@Desgreze dekuju moc za povzbuzeni ze se to zlepsilo :) snad se to srovna :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama