Do školky ve 33měsících

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nestarejtese
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 14.01.19 12:30
Do školky ve 33měsících

Skončil mi rp už před Vánoci a já musim jít pracovat, naštěstí jsem našla státní školku, kam mi malou přijali. Ale chci se zeptat jestli někdo z vás dával taky tak brzo děťátko do školky? Bude tam prý nejmladší a i mezi 6letýma detma.. vůbec si to nedokážu představit jak to tam bude zvládat, je dost ukecana ale některý věci ji rozumím prostě jen já a tatínek.. potřebuju trochu uklidnit že to vaše děti zvládli. :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9511 příspěvků 3 inzeráty 14.01.19 12:35

Tak „běžně“ chodí děti ve 36 měsících, takže v tom nevidím rozdíl, znám děti mnohem mladší co šli do školky. Většinou tu hrůzu mají spíš rodiče než děti. Vždycky mi drásalo nervy jak ty maminky (nejčastěji) staly mezi dveřmi, pomalu si vynucovaly pusu od dítěte, které se evidentně do školky těšilo a furt chtěly ťuťu ňuňu přitom děti už by si nejradši hrály..

sirikit
Nadpozemská drbna 27937 příspěvků 14.01.19 12:36

Ono asi dítě od dítěte, ti velcí mají tendenci se o mrne starat a dělat za ně i věci, které už umí samo, ale to učitelka zvládne.
Vnučka začala chodit do jeslicek ve 21 měsících, pravda ze začátku jen do oběda a ne všechny dny v týdnu - a zvykla si krásně, strašně rychle se rozmluvila a skvěle socializovane dítě. Neboj. :kytka:

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 14.01.19 12:37

Chodí i menší ;) pokud neni nějak zavyslá na rodičích určitě to zvládne :) mě spíš udivuje že v tomhle věku ještě přepočítáváš věk na měsíce :lol: syn když nastupoval neuměl skoro vůbec mluvit, aspoň ne tak aby mu všichni rozuměli, ve školce se rozmluvil. Nejmladší sice nebyl, zato je tam nejmenší, je drobný, ale problem s tím nemá, zas je malej ale šikovnej :mrgreen:

Ornwen
Závislačka 4895 příspěvků 14.01.19 12:39

Kluk sel taky tak. Do statni, ale pripraveny na maly deti. Takze mensi tridy, chuva. Dal to dobre. Vzdycky chtel okolo deti. Ted presel do normalni statni, tam byl trochu boj, nez se to usadilo-jine prostredi, vic deti min ucitelek… pak byl po trech tydnech mesic doma, ale usadilo se to cca do vánoc.

Billi
Nadpozemská drbna 26000 příspěvků 14.01.19 12:40

@nestarejtese syn nastoupil ve 3 letech a 1 měsíci do smíšeného kolektivu jako nemluvici, měl problémy se najíst, měl problém s oblékáním. Zvladl to dobře. Taky byl nejmladší.
Se starším nastoupil 29 měsíční chlapeček a to byl uzasnak. Taky to zvládl.
Uvidíš, že to bude dobré.

nestarejtese
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 14.01.19 12:40
@Kriss Tina píše:
Chodí i menší ;) pokud neni nějak zavyslá na rodičích určitě to zvládne :) mě spíš udivuje že v tomhle věku ještě přepočítáváš věk na měsíce :lol: syn když nastupoval neuměl skoro vůbec mluvit, aspoň ne tak aby mu všichni rozuměli, ve školce se rozmluvil. Nejmladší sice nebyl, zato je tam nejmenší, je drobný, ale problem s tím nemá, zas je malej ale šikovnej :mrgreen:

Já normálně věk na měsíce neprepocitavam,váž­ně :mrgreen: to jen tady,proto že vím že tady to tak většinou maminky píší a hlavně abych to pořádně upřesnila :)

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 14.01.19 12:44

@nestarejtese já to slyším málokdy v tomhle věku :mrgreen: chvíli sem se musela zamyslet kolik tomu dítěti teda vlastně je :mrgreen:

nestarejtese
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 14.01.19 12:44
@Billi píše:
@nestarejtese syn nastoupil ve 3 letech a 1 měsíci do smíšeného kolektivu jako nemluvici, měl problémy se najíst, měl problém s oblékáním. Zvladl to dobře. Taky byl nejmladší.
Se starším nastoupil 29 měsíční chlapeček a to byl uzasnak. Taky to zvládl.
Uvidíš, že to bude dobré.

No malá právě taky neumí tohle všechno dokonale,tak doufám že mi ji treba paní ředitelka kvůli tomu neodmitne vzít už v tom únoru právě :?

nestarejtese
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 14.01.19 12:45
@Kriss Tina píše:
@nestarejtese já to slyším málokdy v tomhle věku :mrgreen: chvíli sem se musela zamyslet kolik tomu dítěti teda vlastně je :mrgreen:

Ja jsem si to musela spočítat na prstech abych ty měsíce mohla napsat :mrgreen: :mrgreen: :oops:

blumen
Hvězda diskuse 45351 příspěvků 14.01.19 12:46

Nevidela bych v tom problem kvuli veku, zalezi na povaze ditete. Ale stejne stari tam nebudou? Dcera si vyhraje nejvic s vestevniky.

ugluk
Hvězda diskuse 44653 příspěvků 14.01.19 12:48

Jsou děti, co to dají s přehledem ve dvou a půl letech. A jsou takové, co mají značný problém ve čtyřech a půl. Ty své dítě znáš, víš jak se chová bez mámy, v kolektivu… A hlavně pokud jsi v situaci, že do práce musíš, tak co naděláš.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15898 příspěvků 14.01.19 12:53

@nestarejtese záleží na složení té třídy, kolik bude těch malých a kolik těch sestiletych, protože proti těm je téměř tříleté dítě mimino. A pak také zda bude na druhé pololetí hromadný nástup nebo bude nastupovat samo do zaběhlého kolektivu, ve druhém případě bych dítě do školky nedala bez ohledu na výplatu rp.

nestarejtese
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 14.01.19 12:57
@blumen píše:
Nevidela bych v tom problem kvuli veku, zalezi na povaze ditete. Ale stejne stari tam nebudou? Dcera si vyhraje nejvic s vestevniky.

Stejně staří ne,berou tam normálně až od tří let,ale já jsem paní ředitelku dá se říct přemluvila,ale taky má z toho strach,protože tam přišla před pár měsíci tří léta holčička a ta to vůbec nezvládala a jen plakala a trvalo dva měsíce než si jakž takž zvykla.
Ta naše malá to beze mě třeba u babiček zvládá a děti má taky ráda, ale nevím jak to bude tam:/

nestarejtese
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 14.01.19 12:59
@Cuddy píše:
@nestarejtese záleží na složení té třídy, kolik bude těch malých a kolik těch sestiletych, protože proti těm je téměř tříleté dítě mimino. A pak také zda bude na druhé pololetí hromadný nástup nebo bude nastupovat samo do zaběhlého kolektivu, ve druhém případě bych dítě do školky nedala bez ohledu na výplatu rp.

Hromadný nástup tam není, uvolnilo se jedno místo a já jsem v pravou chvíli zavolala,jinak bylo všude plno…no jenomže z podpory se žít nedá,i kdyz teda chlap vydělává ale stejně…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >