Ohýbá se mi penis při souloži

22
24.5.20 19:18

časté ohýbání

Minue jsem tady psal, že máme s přítelkyní problém, tedy spíše já, že v kombinaci s větším vzrůstem u mě, ona je trošku menší a užší uvnitř a špatnou erekcí mám problém s čatějším ohýbáním penisu při sexu, partnerka problém nemá ale mě to bolí, i dkyž neděláme krkolomnou polohu (jakobych narážel na gumovou zeď) chtěl jsem se zeptat, mohu si ublížit nějak výrazně nebo by to mělo být v pohodě, nic se nestane a mám na tom jen zapracovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
24.5.20 19:31

Myslím že snad asi ne, leda nějak natáhnout? nevím

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13376
24.5.20 19:32

No primárně potřebuješ řešit tu poruchu erekce.

Byl si u lékaře? Jak jsi na tom s tlakem, krevními cukry a dalšími obvyklými pachately poruch erekce?

Nebo to máš od stresu a úzkost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
24.5.20 19:39

@Ou fyzické problémy nejsou, spíš někdy ze stresu protože po pivu když si ho dám víc to nemám, takže v tom bude asi hlava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 21:15

Vím že se může zlomit, ale nevím jestli při tomhle když pořádně nestojí

• Nahlásit
  • Citovat
3947
24.5.20 23:24
@jirkagel píše:
Minue jsem tady psal, že máme s přítelkyní problém, tedy spíše já, že v kombinaci s větším vzrůstem u mě, ona je trošku menší a užší uvnitř a špatnou erekcí mám problém s čatějším ohýbáním penisu při sexu, partnerka problém nemá ale mě to bolí, i dkyž neděláme krkolomnou polohu (jakobych narážel na gumovou zeď) chtěl jsem se zeptat, mohu si ublížit nějak výrazně nebo by to mělo být v pohodě, nic se nestane a mám na tom jen zapracovat?

me se ohyba jen pri curani a nevadi mi to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3947
24.5.20 23:28
@Anonymní píše:
Vím že se může zlomit, ale nevím jestli při tomhle když pořádně nestojí

a ted vazneji, mam pocit, ze mas problem, protoze si holcinu „neprpravcis“ a ona neni dostecne uvolena,
v kombinaci s nepevnou erekci mas na problem zadelano,
nemyslim tim ovsem nejake riziko zraneni,
ale to, zda ona se alespon „udela“,
od nekterych zenskych vim, ze nektere oceniji, kdyz je radne pevny,
coz by ji mohlo mozna vadit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13376
24.5.20 23:52
@jirkagel píše:
@Ou fyzické problémy nejsou, spíš někdy ze stresu protože po pivu když si ho dám víc to nemám, takže v tom bude asi hlava

To znamená že si byl u lékaře v poslením ctvrtroce na preventivní prohlídce a měřili ti krevní cukry a mluvil si s lékařem o tom, že máš prouchy erekce a pomocí vyšetření se jasně vyloučilo, že by to mělo fyzilologické problémy a nebo prostě máš pocit že je to v pořádku a k doktorovi nepůjdeš?

V případě že jde o tu pravděpodobnější variantu, totiž že patříš k těm s velmi idiotškým přístupem k vlastnímu zdraví, tak velmi doporučuju přehodnotit přístup že je lepší psát o poruchách erekce na emimino, než zajít k lékaři.

V okamžiku kdy skutečně budeš mít vyloučený fyziologický podklad svých problémů a ukáže se, že problém je ve zvládáná stresu a úzkosti (což je fyziologicky to samé). no tak bude potřeba se zaměřit na to, abys si zvládal lépe stres a úzkost, protože jaksi jinak časem dojde ne na poruchy erekce, ale na impotenci.

To kromě změny životního stylu - více pohybu, lepší strava, lepší spánek zahrnuje lepší komunikaci, důkladnější odpočinek a regenerace, vyčištění vlastních vzorců kterými si stres ve své hlavě děláš mnohem horší a tak…

Ve skutečnosti je výrazně jednodušší řešit vysoký tlak a nebo metabolický syndrom ;-D - takže pro začátek zajdi k tomu lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
25.5.20 12:37

Zlomit lze jen penis plne prokrveny. Ja tomu rozumim tak, ze u tebe neni plne prokrveny, nemuze proniknout a ohyba se. Duvodu muze byt spousta. Nekdy treba nedostatecne vzruseni. Nekdy se tomu da pomoc tim, ze ho podrzis, zavedes a on pak pri soulozi dodatecne ztvrdne. Pokud ne, tak stejne se odkrvi, a pak neni co zlomit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama