Přítel a bydlení

198
24.5.20 14:36

Přítel a bydlení

Pardon omyl

Příspěvek upraven 24.05.20 v 14:56

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.5.20 14:39

… Asi bych mu treba řekla, že si myslím, že potřebuje novou postel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 14:47

@Modrásek modrý Vyzkoušeno. Nepomohlo

Potřebuji mu to vysvětlit politicky: žensky :mrgreen: fikane :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1252
24.5.20 14:51

Nejsi anonym, úprav si to než tě někdo ocituje :kytka:. Jinak nevím, na mého stačí hezký zamrkat a miláčku, co myslíš, mně by se líbilo tohle, co ty na to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53985
@Danielss píše:
Ahoj :mrgreen: Marně si lámu hlavu jak a přítelem… Potřeboval by koupit novou postel (to co má je strašné, :( zoufale). To je prioritní. Ale i třeba nabytek-ma po rodičích tak že si dokážete představit jak to vypadá :roll:

Samozřejmě je to jeho věc, ale, ale ta postel je důležitá. Celkově u něj trávím dost času, ale necítím se dobře, chce to změnu…,

Ale jak na něj holky??? CO byste svému chlapovi řekly??
Prosím anonym, jinak smazat :kytka:
@Tomkins?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3311
@Anonymní píše:
@Modrásek modrý Vyzkoušeno. NepomohloPotřebuji mu to vysvětlit politicky: žensky :mrgreen: fikane :think:

No pokud mu to řekneš žensky, tak to stejně nepochopí, stejně jako fikaně… I přesto o, že my ženy máme občas neodkladný pocit, že se dá do mužské hlavy vložit myšlenka, kterou pak bude považovat za svou a udělá co chceme. Tak ve většině případů, chlap není deb.il a zpravidla to dělá vědomě. Mě by spíš zajímalo, co ti řekl na to, když jsi mu řekla „chce to novou postel“. Odmítl, má pocit, že to stačí, má k ní citový vztah? Protože pokud máš doma skrblika co si počká až se postel rozpadne než vysolí korunu na novou, tak do něj můžeš hučet celej boží den a stejně ji nekoupí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12349
24.5.20 14:53

@Danielss jeho byt, jeho nábytek, jeho věc. Bydlíš tam? Prispivas? Asi ne, co tak je to fakt jeho věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12349
24.5.20 14:55
@Danielss píše:
Ahoj :mrgreen: Marně si lámu hlavu jak a přítelem… Potřeboval by koupit novou postel (to co má je strašné, :( zoufale). To je prioritní. Ale i třeba nabytek-ma po rodičích tak že si dokážete představit jak to vypadá :roll:

Samozřejmě je to jeho věc, ale, ale ta postel je důležitá. Celkově u něj trávím dost času, ale necítím se dobře, chce to změnu…,

Ale jak na něj holky??? CO byste svému chlapovi řekly??
Prosím anonym, jinak smazat :kytka:

Jak dlouho jste spolu? Že by si mu navrhla ji zaplatit napůl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 14:58

@Martha03

Prý to stačí :roll:

Ale skrblík není. Matrace je na prd, není vcelku, prehistorická :mrgreen: Znáte to. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
874
24.5.20 14:58

@Danielss To jako vážně? Vždyť je to na hlavu. Na postel mu můžeš říct, že se ti v ní blbě spí, ale moc nechápu tu touhu ho nutit předělávat byt, když jemu to tak vyhovuje. Kdyby to byl váš společný, tak neřeknu, ale tohle mi hlava nebere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50539
24.5.20 15:01

Záleží jak s ním dlouho jsi? Jinak říct jasně, alespoň tu postel ;) Snažit se to jakkoliv zaobalit tak to přejde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3311
24.5.20 15:02
@Anonymní píše:
@Martha03

Ale skrblík není. Matrace je na prd, není vcelku, prehistorická :mrgreen: Znáte to. 8o

A co ty na to? Já bych konverzovala dál, tedy „co by tě přesvědčilo ji vyměnit, špatně se mi na ni spí, bolí mě z ní záda, vadí mi, že tolik vrže když máme sex, zaplatím ti půlku“ atp. Každopádně jak píšou lidi výše, je to jeho prostor, jeho nábytek, jeho rozhodnutí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4926
24.5.20 15:33
@Anonymní píše:
@Martha03

Ale skrblík není. Matrace je na prd, není vcelku, prehistorická :mrgreen: Znáte to. 8o
Neni skrblik a nabytek ma po rodicich? Tak co je teda jineho, nevydelavajici student?
Kdyz mu reknes, ze te z ni boli zada a nemuzes v ni sexovat, tak ti rekne, co? OK, sexovat nebudem? :D

Rekni mu to na rovinu a jo urcite bych mu na pulku prispel, pokud se bude vzpecovat i po tom co mu reknes, ze tam nemuzes spat, tak ji zaplat celou. Nicmene ale pak bych se zamyslel nad celym vztahem. Proc spolu nebydlite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 14:09

Bydlení v 17

AHOJ VŠEM,
Jsem už desátým měsícem ve vztahu s holkou. Je to můj první vztah, tak asi chápete jak moc jsem zamilovaná. Když jsem s ní, vše kolem nás je úplně jiné a v tu chvíli mi nic nechybí. Obě víme, že bychom chtěli spolu zůstat nadále. Moji rodiče s homosexualitou nesouhlasí, jsou křesťané. Je jím to proti srsti a není jim to příjemné, proto jsme náš vztah udržovali v tajnosti a chtěli jim to oznámit v mojich 18 letech. Jenže to vyšlo najevo. Moji rodiče mi zarazili všechno, nebudu moct jít ven půl roku ani na krok, zabavili mi telefon a nemám vůbec nic. Nemohu být s ní v kontaktu. Šli dokonce za ní a vynadali ji. Mám naštěstí notebook a tak se můžu zkontaktovat s ní alespoň tak. Rodiče o tom neví, jinak by to dopadlo ještě hůř. Táta mluvil o tom, že když to bude pokračovat, bude to řešit soudně. Chápu, že ne každému je to příjemné, ale lásku si nevybereš a i oni musí pochopit, že vnucovat mi svůj názor nemůžou. Tím jak mi budou mluvit neustále ne a myslí si, že tím změním názor, tak se pletou. Nemůžou mi říct s kým budu a s kým ne. Buď to přijmou, nebo ne. Mě je teď 16, příští měsíc 17. Jí je 22. Asi si říkáte, že je to velký rozdíl, ale já na svůj věk jsem hodně vyspělá jak vzhledem, tak myšlením. Má svůj byt a žije sama. Měli jsme v plánu, že bych v těch 18 šla bydlet s ní. A já se vás chci zeptat. Nešlo by se odstěhovat k ní, bez souhlasu rodičů? Mohla bych se odstěhovat dřív než v 18? Co mám dělat? Rok čekat se mi opravdu nechce a nevím jak bych to doma psychicky zvládala. Dokázala by se o mě postarat. Chci být taky šťastná. Prosím poraďte mi. Budu ráda za každou odpověď.

Hezký den. PEACE

• Nahlásit
  • Citovat
1
9.6.20 14:33

Homosexualita

AHOJ VŠEM,
Jsem už desátým měsícem ve vztahu s holkou. Je to můj první vztah, tak asi chápete jak moc jsem zamilovaná. Když jsem s ní, vše kolem nás je úplně jiné a v tu chvíli mi nic nechybí. Obě víme, že bychom chtěli spolu zůstat nadále. Moji rodiče s homosexualitou nesouhlasí, jsou křesťané. Je jím to proti srsti a není jim to příjemné, proto jsme náš vztah udržovali v tajnosti a chtěli jim to oznámit v mojich 18 letech. Jenže to vyšlo najevo. Moji rodiče mi zarazili všechno, nebudu moct jít ven půl roku ani na krok, zabavili mi telefon a nemám vůbec nic. Nemohu být s ní v kontaktu. Šli dokonce za ní a vynadali ji. Mám naštěstí notebook a tak se můžu zkontaktovat s ní alespoň tak. Rodiče o tom neví, jinak by to dopadlo ještě hůř. Táta mluvil o tom, že když to bude pokračovat, bude to řešit soudně. Chápu, že ne každému je to příjemné, ale lásku si nevybereš a i oni musí pochopit, že vnucovat mi svůj názor nemůžou. Tím jak mi budou mluvit neustále ne a myslí si, že tím změním názor, tak se pletou. Nemůžou mi říct s kým budu a s kým ne. Buď to přijmou, nebo ne. Mě je teď 16, příští měsíc 17. Jí je 22. Asi si říkáte, že je to velký rozdíl, ale já na svůj věk jsem hodně vyspělá jak vzhledem, tak myšlením. Má svůj byt a žije sama. Měli jsme v plánu, že bych v těch 18 šla bydlet s ní. A já se vás chci zeptat. Nešlo by se odstěhovat k ní, bez souhlasu rodičů? Mohla bych se odstěhovat dřív než v 18? Co mám dělat? Rok čekat se mi opravdu nechce a nevím jak bych to doma psychicky zvládala. Dokázala by se o mě postarat. Chci být taky šťastná. Prosím poraďte mi. Budu ráda za každou odpověď.

Hezký den. PEACE

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama