Co to tu s některými ženami je?

Anonymní
24.5.20 03:11

Co to tu s některými ženami je?

Zdravím, můj názor bude asi vcelku nepopulární :D. Ale přijde mi, že většina žen tady všechno strašně přehání. Když chlap nemá náladu nebo ignoruje, protože ho třeba něco trápí nebo má moc práce, tak to hned znamená že dotyčný nemá zájem, či si našel jinou. Nedej bože když neodpoví jeden den na smsku, protože třeba zapomněl nebo prostě neměl náladu si vypisovat. A hned je konec světa. Dámy, i chlapi mají své dny :lol:. Tak to prosím pochopte dřív, než vás váš milý odkopne. Nikdo nemá rád když ho někdo přehnaně kontroluje, či mu vyčítá věci které si dotyčná usmyslela ve vlastní hlavě a pak je na chlapíka naštvaná.
Během let jsem toho o chlapech pochytila hodně. Někteří prostě nejsou tak ukecaní a nejsou moc na psaní, nebo na něj nemají prostor. Často nám dávají najevo lásku jinak než slovy, ale my si toho nevšimneme, protože přemýšlíme jinak a jako projev lásky nedokážeme objevit.
Radši si najděte nějaký koníček, jděte ven s kámoškama a dejte chlapovi trochu volnosti.
Hlavně myslete na to, že muži prostě nejsou ženy a věci vnímají jinak :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

62
24.5.20 04:52

Můj chlap mi nikdy nedal důvod o jeho lásce a věrnosti pochybovat a proto můžeme oba v klidu dýchat, žádné vytváření teorií o tom zda je věrný, či mi neskrývá, že je tajnej agent :D :D
O mužích vím každopádně jednu důležitou věc. Většinou ta nejsnazší odpověď na otázku u mužů je ta nejpravděpodobnější. Například: nenapsal mi? Ano, protože nechce nebo na Vás zrovna nemyslel a nemá potřebu.
A tak je to se vším. To my ženy máme tendenci vytvářet různé závěry a spousta právě doplácí na nešťastný vztah. Buďme hrdé ženy a naučme se pokud nás něco trápí ve vztahu komunikovat.
Za mě nikdy tichá domácnost a mlácení s talíři při uklízení nikdy k ničemu nebylo.
Když přijde domů z práce bez nálady, zeptejte se jak bylo. Když neodpoví, neurážejte se, jen mu řekněte, že až bude chtít o tom mluvit, že jste tu pro něj.
Pokud chceme cítit lásku a respekt, musíme i dávat a ne jen brát. :palec:
A jestli to s ním dal nejde, očividně je potřeba hledat štěstí jinde :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10849
24.5.20 04:58
@Anonymní píše:
Zdravím, můj názor bude asi vcelku nepopulární :D. Ale přijde mi, že většina žen tady všechno strašně přehání. Když chlap nemá náladu nebo ignoruje, protože ho třeba něco trápí nebo má moc práce, tak to hned znamená že dotyčný nemá zájem, či si našel jinou. Nedej bože když neodpoví jeden den na smsku, protože třeba zapomněl nebo prostě neměl náladu si vypisovat. A hned je konec světa. Dámy, i chlapi mají své dny :lol:. Tak to prosím pochopte dřív, než vás váš milý odkopne. Nikdo nemá rád když ho někdo přehnaně kontroluje, či mu vyčítá věci které si dotyčná usmyslela ve vlastní hlavě a pak je na chlapíka naštvaná.
Během let jsem toho o chlapech pochytila hodně. Někteří prostě nejsou tak ukecaní a nejsou moc na psaní, nebo na něj nemají prostor. Často nám dávají najevo lásku jinak než slovy, ale my si toho nevšimneme, protože přemýšlíme jinak a jako projev lásky nedokážeme objevit.
Radši si najděte nějaký koníček, jděte ven s kámoškama a dejte chlapovi trochu volnosti.
Hlavně myslete na to, že muži prostě nejsou ženy a věci vnímají jinak :)

Co je na dotazu anonymniho? :nevim:

Jsou typy lidi (nejen zen), ktere stale do neceho stouraji a vytvareji pseudoproblemy tam, kde ve skutecnosti nejsou :think: Trosku takova jina forma masochismu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21025
24.5.20 06:19

Tyjo, tady se hackuju. Takehle výhřezy moudrosti o mužích a ženách člověk nečte každý den. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
905
24.5.20 06:22

To je TAK strašně moudré. Tenhle příspěvek mi změnil život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10036
24.5.20 06:31

@lenkadudek ty jsi ten anonym?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21025
24.5.20 06:32
@akavi píše:
To je TAK strašně moudré. Tenhle příspěvek mi změnil život.

Ja doufam, ze az se ty NEKTERE zeny v tom poznaji, tak si z toho vezmou to poučení, aby je uz partner nikdy neodkopnul :palec: osobne rozhodim decka po taťkach s pujdu ven s kamaradkami hledat nejaky koníček :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6762
24.5.20 06:35

Nekteri lide maji potrebu neco neustale resit, a tak kdyz,,problem" neni, vytvori ho.
Netyka se to jen zen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3754
24.5.20 06:35

To je ptákovina :D během pár dní si o chlapovi udělám obrázek a jsem schopná vyhodnotit, jestli nepíše, protože je naštvaný. Kdyby mi můj muž půl dne nenapsal, tak vím, že je něco v háji. Kdyby mi ex půl dne nenapsal, tak je v hospodě. Chlapi jsou velice snadno čitelní a pokud si některá stěžuje na změnu chování, má k tomu důvod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35689
24.5.20 07:04

Emimino poskytuje docela obraz o tom, jaci lide jsou. Clovek se jinak pohybuje ve sve socialni bubline.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
783
24.5.20 07:11

Za tu dobu, co tu jsem, jsem přečetl tolik šílených dotazů na chlapy a příspěvků o nich od některých uživatelek, že jsem sestavil prototyp ideálního chlapa. Výška 2 metry 10, metrák ve svalech, blond vlasy, ale ne dlouhé, aby byl šik, oči modré. Měsíční příjem zhruba 150 tisíc, pracovní doba dvě hodiny týdně. Koníčky nejlépe žádné, pokud nějaké, tak jedině společné, samostatně pouze takové, které nežerou čas a peníze. Neměl by se flákat, ale zároveň by měl být v jakoukoliv denní dobu schopen odepsat na jakoukoliv zprávu. Měl by být rodinný typ, ideálně bez vlastní rodiny, matka nejlépe mrtvá, ovšem vyhrabatelná v případě potřeby peněz, či hlídání dětí. Měl by žít společenským životem, ale ideálně nemít žádné kamarády. Být kdykoliv připravený ke styku, ale zároveň nemít neustálou potřebu sexu. A nakonec, dát ve stáří pokoj, ale neumírat jako první, aby pochopil, co v ženě ztratil :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4517
24.5.20 07:11
@PaníKadrnožková píše:
Ja doufam, ze az se ty NEKTERE zeny v tom poznaji, tak si z toho vezmou to poučení, aby je uz partner nikdy neodkopnul :palec: osobne rozhodim decka po taťkach s pujdu ven s kamaradkami hledat nejaky koníček :potlesk:
:mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4517
24.5.20 07:15
@fera21 píše:
Za tu dobu, co tu jsem, jsem přečetl tolik šílených dotazů na chlapy a příspěvků o nich od některých uživatelek, že jsem sestavil prototyp ideálního chlapa. Výška 2 metry 10, metrák ve svalech, blond vlasy, ale ne dlouhé, aby byl šik, oči modré. Měsíční příjem zhruba 150 tisíc, pracovní doba dvě hodiny týdně. Koníčky nejlépe žádné, pokud nějaké, tak jedině společné, samostatně pouze takové, které nežerou čas a peníze. Neměl by se flákat, ale zároveň by měl být v jakoukoliv denní dobu schopen odepsat na jakoukoliv zprávu. Měl by být rodinný typ, ideálně bez vlastní rodiny, matka nejlépe mrtvá, ovšem vyhrabatelná v případě potřeby peněz, či hlídání dětí. Měl by žít společenským životem, ale ideálně nemít žádné kamarády. Být kdykoliv připravený ke styku, ale zároveň nemít neustálou potřebu sexu. A nakonec, dát ve stáří pokoj, ale neumírat jako první, aby pochopil, co v ženě ztratil :lol:

No, to je ale skvělý výcuc :dance: Úžasný postřeh :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5043
24.5.20 07:17

@lenkadudek Proč první příspěvek píšeš anonymne? Hrdá zena se přece nestydí za své nazory :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27120
24.5.20 07:22
@Anonymní píše:
Hlavně myslete na to, že muži prostě nejsou ženy a věci vnímají jinak :)

Je vidět, že toho o chlapech moc nevíš… :)

Protože je spousta chlapů, kteří rádi píšou a píšou moc, stalo se mi, že než jsem došla domů ze schůzky, měla jsem i 5 sms.

Nedá se říct, že všichni chlapi nejsou na psaní, to je strašná hloupost, jak Tě to napadlo?

A jsou chlapi, kteří kontrolují ženskou mnohem víc než ona je a bohužel i ti, kteří by nejraději, kdyby ženu měli pořád pod dohledem a nechtějí ji pouštět nikam…

Je z Tvého psaní vidět, že nemáš moc zkušeností, jinak bys něco tak nesmyslného nemohla sepsat, v tomhle případě je i ten anonym opodstatněný, také bych se za tenhle výplod styděla… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama