Ex ho chce zpět, ale on neví

Anonymní
23.5.20 20:01

Ex ho chce zpět,on neví??

Ahoj holky, chci se zeptat na vas nazor co by jste delali vy. Nebo jestli jste se s tim uz některa setkala popřípadě jak jste to řešili.

Abych začla.
Nasla jsem si přítele, jsme spolu cca půl roku, je to strasne fajn, jemu 26 me je 21, on ma se svojí ec dve deti. Takze se setkávají, maji stridavku. Deti jaou super, jsou hodny atd…mame super vztah.
No jenže se mi přítel sveril s tim, ze ho ex stále uhani, píšou si skoro kazdy den :zed: teda ona jemu a on ji odpovídá. Jenze mu napsala jak ji chybí, ze vždy chtela uplnou rodinu a ze jim bylo fajn. On ji napsal ze to taky tak chtěl ale boji se ze kdyby se vrátil bylo by to stále to same a jejich vztah by sel zase do kopru. Napsal ji take ze ted chce dat sanci jinému vztahu. Ona mu tam pak psala ze to chape, ale ze by se nad sebou mel zamyslet. Ze to mezi nimi nebylo tak zle atd takový tak trochu roman.
No ja se bojím že se rozmyslí a bude chtít jit zase za ni i kdyz me ujistil ze určitě ne.
Jak by jste reagovali? Plánovali jsme za par měsíců novy bydleni atd. :nevim:
Ale ted o tom zas prestal mluvit.
Od sebe jsou asi rok
Prosím anonym, je to citlivé téma, on tu ma taky profil.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4934
23.5.20 20:06

:,( :roll: proč si nenajdeš svobodného a bezdětného kluka…ve svém věku :,( nechápu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 20:08
@truelly píše: :,( :roll: proč si nenajdeš svobodného a bezdětného kluka…ve svém věku :,( nechápu

To ze ma deti, jsem.se dozvedela az nekdy po mesici, ale vzala jsem to tak, ze to zkusíme, mame docela zatim pekny vztah :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1194
23.5.20 20:13

Kdyby můj přítel, napsal svojí ex, že se k ní bojí vrátit aby ti špatně nedopadlo, dostal by sekec jen za to, že si s ní o tom píše a pak bych mu sbalila saky paky. Už jen to, že by taky chtěl svědčí o tom, že o tom uvažuje.. Už jsem si tím jednou prošla, taky strašně svojí bývalé psal, jak se k ní nechce vrátit, protože to dvakrát dobře nedopadlo, že mu to za to nestojí, že má teď mě ( měli spolu holčičku). Nakonec mě s ní podváděl a odešel s tím, že pro malou bude lepší když bude mít rodinu. A hádej co? Za půl roku byli zase od sebe, přišel škemrat.. pokud s ním chceš být, tak mu řekni na rovinu, že se ti nelíbí, že si s ní o takových věcech píše, že jestli se chce vrátit k matce svých dětí, že mu nebudeš bránit. Měl by se vzpamatovat a přestat si s ní psát jak kdyby se rozešli před měsícem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14098
23.5.20 20:18

No ani by mě nenapadlo najít si v tvém věku / mě teda v žádném / chlapa s dětma…jako proč? Bývalku budeš mít pořád v zádech a starat se o dvě cizí děti? Proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 20:18
@EvieK píše:
Kdyby můj přítel, napsal svojí ex, že se k ní bojí vrátit aby ti špatně nedopadlo, dostal by sekec jen za to, že si s ní o tom píše a pak bych mu sbalila saky paky. Už jen to, že by taky chtěl svědčí o tom, že o tom uvažuje.. Už jsem si tím jednou prošla, taky strašně svojí bývalé psal, jak se k ní nechce vrátit, protože to dvakrát dobře nedopadlo, že mu to za to nestojí, že má teď mě ( měli spolu holčičku). Nakonec mě s ní podváděl a odešel s tím, že pro malou bude lepší když bude mít rodinu. A hádej co? Za půl roku byli zase od sebe, přišel škemrat.. pokud s ním chceš být, tak mu řekni na rovinu, že se ti nelíbí, že si s ní o takových věcech píše, že jestli se chce vrátit k matce svých dětí, že mu nebudeš bránit. Měl by se vzpamatovat a přestat si s ní psát jak kdyby se rozešli před měsícem.

To je prave to, ja jsem mu to říkala, on mi jem odpověděl ze z rozchodu byla hodne špatná a chce mit sni dobrý vztah kvůli dětem, cokoli ona potrebuje tak hned jde. Vim ze alimenty se platit musi, ale maji stridavku to jsem u rekla ze ji snad nic davat ani nemusi kdyz maji 50 na 50 deti, tak i rekl ze ty penize jsou pro ne. Ale ze ji rekne ze uz ji nebude davat, aby si nezvykla a ze je to odeme hezky, ze jsem mu poradila. Do ted ze sebe delal jen blazna

• Nahlásit
  • Citovat
1905
23.5.20 20:19

Tak evidentne uvazuje o navratu, kdyz pise ze by chtel ale boji se ze to zase nedopadne. Kdyby chtel byt fakt 100% s tebou, tak by ji napsal, ze ma uz novy vztah, k ni se nikdy nevrati, a ze budou komunikovat jen ohledne deti. Takze asi bych z takoveho vztahu vycouvala, podle mne ho driv nebo pozdeji ukeca.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 20:19
@Monchichik píše:
No ani by mě nenapadlo najít si v tvém věku / mě teda v žádném / chlapa s dětma…jako proč? Bývalku budeš mít pořád v zádech a starat se o dvě cizí děti? Proč?

Je opravdu hodny, mame stejne zájmy a hned to unas zajiskrilo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
14098
23.5.20 20:21
@Anonymní píše:
Je opravdu hodny, mame stejne zájmy a hned to unas zajiskrilo :nevim:

No to je sice hezký, ale taky má dvě děti, okolo kterých budeš skákat, protože má střídavku…a s bývalou si každý den píše…to nevidím teda důvod proč…zajiskřit by to mohlo, ale u mě by to hned po téhle informaci pohaslo :mrgreen:

Příspěvek upraven 23.05.20 v 20:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2618
23.5.20 20:22

Jsi mladá, najdes bezdětného a nebudeš tyhle stresy muset řešit. Založis si vlastní rodinu. Tohle nebude dělat dobrotu a dopadne to blbě. Fakt ten vztah ber raději s rezervou a neupinej se na nej. Nemá to dořešené a ty taky nemáš ve svém věku zapotřebí mít hned dvě nevlastní děti. Po půl roce to ještě třeba nevidíš, ale nebyla bys šťastná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 20:29

Ano mate pravdu, ja o tom zvažovala, ale nas vztah je fakt super i kdyz jsou deti na me si cas najde, me nedela problem se o ne postarat a hrat si snimi. Jezdíme na vylety, chodime i ke známým coz mi říkal že s ex tohle nedelali. :nevim: a ze mu je fajn

• Nahlásit
  • Citovat
12194
23.5.20 20:31
@Anonymní píše:
To je prave to, ja jsem mu to říkala, on mi jem odpověděl ze z rozchodu byla hodne špatná a chce mit sni dobrý vztah kvůli dětem, cokoli ona potrebuje tak hned jde. Vim ze alimenty se platit musi, ale maji stridavku to jsem u rekla ze ji snad nic davat ani nemusi kdyz maji 50 na 50 deti, tak i rekl ze ty penize jsou pro ne. Ale ze ji rekne ze uz ji nebude davat, aby si nezvykla a ze je to odeme hezky, ze jsem mu poradila. Do ted ze sebe delal jen blazna

Jen pro info… i kdyz maji stridavku 50 na 50, tak zalezi na prijmech. Pokud ma jeden z rodicu vyssi prijmy, tak stejne plati alimenty, aby se detem dorovnal standard. Poripade si rodice plati alimenty navzajem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1529
23.5.20 20:32

Hele to je těžký… Jsou v tom děti a po pravdě si myslím, že až se mu okoukas, až spolu budete žít, zjistí, že všude je chleba o dvou kurkach a jestli se rozešli a neměli žádný extra neřešitelný problém, může se snadno stát, že se mu to rozlezi a dá jí ještě šanci. Je ti 21, nelezla bych na tvém místě do vztahu s chlapem, co má děti a navíc ex, která to nemá vyřešeny. Ale můžu se plést…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16939
23.5.20 20:35
@Anonymní píše:
To ze ma deti, jsem.se dozvedela az nekdy po mesici, ale vzala jsem to tak, ze to zkusíme, mame docela zatim pekny vztah :nevim:

Docela pěkný vztah :roll: přečti si pár diskusí o bývalkách a dětech. On tě ten humor přejde. Najdi si kluka bez závazků. Děti a ex k němu patří nadosmrti, těch se nezbavíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2618
23.5.20 20:35
@Anonymní píše:
Ano mate pravdu, ja o tom zvažovala, ale nas vztah je fakt super i kdyz jsou deti na me si cas najde, me nedela problem se o ne postarat a hrat si snimi. Jezdíme na vylety, chodime i ke známým coz mi říkal že s ex tohle nedelali. :nevim: a ze mu je fajn

Ty děcka jsou určitě malý. Uvědom si, jak dlouho se o ně takhle budeš starat a hlavně pak budeš chtít svoje vlastní a pro něj to bude třetí, čtvrté dítě a při střídačce to už není taková sranda..finančně, časově, emočně.. A věř mi, že až budeš mít svoje dítě, tak tě ty jeho přestanou bavit a pak už bude pozdě to řešit, protože ony tady budou pořád. Dobře si to rozmysli. A hlavně je tam pořád hodně otevřená minulost..nechala bych ho jít. Takhle si ten návrat k ní může rozmyslet za rok, dva a bude tě to bolet o to víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama