Líbím se kolegovi?

Anonymní
23.5.20 14:12

Líbím se kolegovi?

Ahoj, můžu vás poprosit o názor.. před půl rokem k nám do práce nastoupil nový kolega. Pracujeme ve stejném týmu, takže se vidíme každý den v podstatě celou pracovní dobu. Ze začátku mě příliš nezaujal, ale jak jsme se začali víc poznávat, zjistila jsem, že máme spoustu společného, stejné záliby, názory, je mi i velmi podobný povahově. Cítím se s ním moc dobře a poslední dobou se často přistihnu, jak na něj myslím a že bych ráda, aby mezi námi bylo něco víc. V práci se spolu pořád bavíme, jak pracovně tak soukromě, každý den spolu obědváme, vtipkujeme, smějeme se, vzájemně se provokujeme. Zná mě moc dobře a pořád mi kupuje nějaké drobnosti, o kterých ví, že je mám ráda. Navíc mi moc pomáhá po pracovní stránce, je v práci déle jen proto aby mi pomohl. Párkrát jsme spolu byly venku i mimo práci, ale já se tehdy asi chovala dost nepřístupně, brala jsem ho jen jako kamaráda a kolegu, tak nevím jestli jsem nějaké jeho snahy nepokazila. Ani jeden nejsme zadaný, já jsem měla zatím jenom jednoho přítele několik let. Co si o tom prosím myslíte? Jak zjistit, jestli se mu líbím? Jak mu naznačit můj zájem? Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5860
23.5.20 14:18

Tak pokud máš zjištěno, že fakt není zadaný, tak jdi do toho :kytka: usmívej se, navrhni třeba společný výlet, teď…Když se konečně vše uvolňuje :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
23.5.20 14:34

Hlavně to když do toho půjdete nahlašte na to HR. Pro pořádek, u nás na to mojí dva kolegové zapomněli a nedopadlo to. To co mu zhrzená kolegyně připravila za peklo „me too“ byl masakr a protože o tom HR nic nevědělo, tak se to vše vyšetřovalo.

Nakonec to kolega nedal a odešel, byť všichni víme, že holce prostě jeblo v hlavě a začala dělat naschvály. Zpětně se to zjistilo a už zde nepracuje ani ona. Narozdíl od něho, však byla odejita na hodinu. Kolegy je mi líto, sympaťák, zaškoloval mě do oboru, předal mi toho z pracovní stránky nejvíce.

Snad Vám to vyjde lépe. :srdce: :dance:. Ale s tím HR fakt stačí jen info, že jste ve vztahu potom ať ostatní kolegové nemusí chodit vypovídat nadízeným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.20 14:43
@iddqd píše:
Hlavně to když do toho půjdete nahlašte na to HR. Pro pořádek, u nás na to mojí dva kolegové zapomněli a nedopadlo to. To co mu zhrzená kolegyně připravila za peklo „me too“ byl masakr a protože o tom HR nic nevědělo, tak se to vše vyšetřovalo.

Nakonec to kolega nedal a odešel, byť všichni víme, že holce prostě jeblo v hlavě a začala dělat naschvály. Zpětně se to zjistilo a už zde nepracuje ani ona. Narozdíl od něho, však byla odejita na hodinu. Kolegy je mi líto, sympaťák, zaškoloval mě do oboru, předal mi toho z pracovní stránky nejvíce.

Snad Vám to vyjde lépe. :srdce: :dance:. Ale s tím HR fakt stačí jen info, že jste ve vztahu potom ať ostatní kolegové nemusí chodit vypovídat nadízeným.

Jo tohle je super připomínka. V bývalé práci nám to říkalo samo HR, že by tyhle věci chtěli vědět. Me to přišlo trochu úsměvné, ale je to vlastně pravda, lze to pak krásně nechutně využít.

• Citovat
  • Nahlásit
4365
23.5.20 17:24
@Anonymní píše:
Ahoj, můžu vás poprosit o názor.. před půl rokem k nám do práce nastoupil nový kolega. Pracujeme ve stejném týmu, takže se vidíme každý den v podstatě celou pracovní dobu. Ze začátku mě příliš nezaujal, ale jak jsme se začali víc poznávat, zjistila jsem, že máme spoustu společného, stejné záliby, názory, je mi i velmi podobný povahově. Cítím se s ním moc dobře a poslední dobou se často přistihnu, jak na něj myslím a že bych ráda, aby mezi námi bylo něco víc. V práci se spolu pořád bavíme, jak pracovně tak soukromě, každý den spolu obědváme, vtipkujeme, smějeme se, vzájemně se provokujeme. Zná mě moc dobře a pořád mi kupuje nějaké drobnosti, o kterých ví, že je mám ráda. Navíc mi moc pomáhá po pracovní stránce, je v práci déle jen proto aby mi pomohl. Párkrát jsme spolu byly venku i mimo práci, ale já se tehdy asi chovala dost nepřístupně, brala jsem ho jen jako kamaráda a kolegu, tak nevím jestli jsem nějaké jeho snahy nepokazila. Ani jeden nejsme zadaný, já jsem měla zatím jenom jednoho přítele několik let. Co si o tom prosím myslíte? Jak zjistit, jestli se mu líbím? Jak mu naznačit můj zájem? Děkuju

Jednoduše mu třeba řekni, že máš 2 lístky na cokoli, protože kamarádka onemocněla, jestli by s tebou nešel. A iniciativu nech na něm, pokud má zájem, tak se rozhoupe a udělá první krok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
23.5.20 17:39

@Martina D.

V práci se spolu pořád bavíme, jak pracovně tak soukromě,každý den spolu obědváme, vtipkujeme, smějeme se, vzájemně se provokujeme. Zná mě moc dobře a pořád mi kupuje nějaké drobnosti, o kterých ví, že je mám ráda.Navíc mi moc pomáhá po pracovní stránce, je v práci déle jen proto aby mi pomohl.
@Martina D. píše:
Jednoduše mu třeba řekni, že máš 2 lístky na cokoli, protože kamarádka onemocněla, jestli by s tebou nešel. A iniciativu nech na něm, pokud má zájem, tak se rozhoupe a udělá první krok.

Tady máš nakoupíno, věř mi tohle neděláme jen pro kolegyní. 2 lístky na cokoliv bude problém- na festival by se ti to mohlo protáhnout na další rok. Normálně se ho zeptej, když už spolu chodíte ven, že jestli si uděláte třeba i výlet,, pokud kývne tak jen dodej, ale né jen jako kolegové :lol: uvidíš reakci :cert: :srdce: :dance: :srdce: :pankac: :pankac: :pankac:

určo půjde,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat