Proč vám přijdou mé představy o manželství a sexu tak mimo?

2573
23.5.20 07:59

Proc vam prijdou me predstavy manzelstvi a sexu tak mimo?

Nekolik mesicu jsem se ucastnila mistnich diskuzi v rubrice Manzelstvi a partnerstvi. Casto mi zde pisete, ze me nazory na manzelstvi a sex jsou hodne mimo a ze chudak muj manzel, kdyz jsem mu rekla, ze bych chtela po 20 letech v jeho 52 letech sex casteji nez 2 x tydne (me prani vyslysel, to je zde na emiminu nevidane, a zrejme mi to zde zeny nepreji). A zrejme to vse vyslo jen z toho, kdyz jsem nekolikrat napsala, ze manzelstvi, kde neni pravidelny sex, pokud nejsou zdravotni ci jine prekazky, je asexualni a vyprahle a ze pochybuji, ze ti kteri maji sex ca. 1 x za 10 dni se miluji a touzi po sobe.
Fakt vam to opravdu prijde tak divne? Vy si pripadate ve vztahu, kde se jeden druheho treba 14 dni nedotkne, milovani a zadouci? Vam opravdu nechybi ten fyzicky kontakt s protejskem? Ja si ani po 20 letech nechci predstavovat, ze bysme vedle sebe cely tyden vecer a rano jen lezeli nebo ze by me manzel pres den obcas nepleskl po zadku a venku nechytl za ruku, kolem pasu nebo rano v posteli neobejmul…Takove exoticke nazory mam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3314
23.5.20 08:05

@izquierdo Nepřijde nám to divné. Já naopak souhlasím, že sex v manželství hraje důležitou roli. Divné ale je, že dospělá žena řeší tento samý problém pořád dokola asi ve 30. založené diskuzi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26410
23.5.20 08:13

@izquierdo

Já jsem se na E-miminu naučila, že ve vztazích je možné snad cokoliv a jde jen o to, aby se sešli k sobě dva stejní…

A jak se sejdou, tak, že si sednou, tak pak je úplně jedno, jestli mají sex každý den anebo jednou za půl roku, jestli ho mají pořád stejný anebo zkouší všechno možné anebo nemožné, jestli si jsou věrní anebo mají otevřený vztah, jde jen o to, aby to vyhovovalo těm dvoum.

Když to jeden chce jinak, tak jsou z toho problémy…

Co je v sexu správné - taková definice prostě neexistuje, platí viz výše… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
864
23.5.20 08:15

@izquierdo Mně to nepřipadá mimo, jen mi připadá, že svoji ideální představu všem naprosto neúměrně urputně vnucuješ a cpeš. Ano, lidé kupodivu můžou mít láskyplný a krásný vztah, i když mají nižší potřebu sexu, jen je důležité, aby byli oba přibližně na stejné frekvenci. Pořád mi připadá pro vztah zdravější, když spolu budou lidi spát jednou za měsíc, ale oba to budou opravdu chtít, než když spolu budou spát každý den, aby jim náhodou manželství nevyprahlo, ačkoliv se jim vlastně zas tak moc nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3647
23.5.20 08:19
@izquierdo píše:
Nekolik mesicu jsem se ucastnila mistnich diskuzi v rubrice Manzelstvi a partnerstvi. Casto mi zde pisete, ze me nazory na manzelstvi a sex jsou hodne mimo a ze chudak muj manzel, kdyz jsem mu rekla, ze bych chtela po 20 letech v jeho 52 letech sex casteji nez 2 x tydne (me prani vyslysel, to je zde na emiminu nevidane, a zrejme mi to zde zeny nepreji). A zrejme to vse vyslo jen z toho, kdyz jsem nekolikrat napsala, ze manzelstvi, kde neni pravidelny sex, pokud nejsou zdravotni ci jine prekazky, je asexualni a vyprahle a ze pochybuji, ze ti kteri maji sex ca. 1 x za 10 dni se miluji a touzi po sobe.
Fakt vam to opravdu prijde tak divne? Vy si pripadate ve vztahu, kde se jeden druheho treba 14 dni nedotkne, milovani a zadouci? Vam opravdu nechybi ten fyzicky kontakt s protejskem? Ja si ani po 20 letech nechci predstavovat, ze bysme vedle sebe cely tyden vecer a rano jen lezeli nebo ze by me manzel pres den obcas nepleskl po zadku a venku nechytl za ruku, kolem pasu nebo rano v posteli neobejmul…Takove exoticke nazory mam.

Vas sexuální život ještě někoho zajímá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1532
23.5.20 08:19

@izquierdo víš, mně jsou tvoje postoje úplně ukradený. Já jsem v životě šťastná i bez tvých názorů na sex :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3162
23.5.20 08:21

To jsi zase vcera susila vaginu, ze hned pred osmou si musis o tom sexu alespon pokecat :mrgreen:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2573
23.5.20 08:22
@marzanna píše:
@izquierdo Mně to nepřipadá mimo, jen mi připadá, že svoji ideální představu všem naprosto neúměrně urputně vnucuješ a cpeš. Ano, lidé kupodivu můžou mít láskyplný a krásný vztah, i když mají nižší potřebu sexu, jen je důležité, aby byli oba přibližně na stejné frekvenci. Pořád mi připadá pro vztah zdravější, když spolu budou lidi spát jednou za měsíc, ale oba to budou opravdu chtít, než když spolu budou spát každý den, aby jim náhodou manželství nevyprahlo, ačkoliv se jim vlastně zas tak moc nechce.

Tezko se nekdo do toho bude dlouhodobe nutit kazdy den, kdyz nechce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2573
23.5.20 08:24
@ontarova.stara píše:
To jsi zase vcera susila vaginu, ze hned pred osmou si musis o tom sexu alespon pokecat :mrgreen:?

Naopak :) Jen mi Janli nekde napsala, ze jsem dost mimo v tech nazorech, ale ze to zde aspon osvezuji. Tak se jen ptam, jestli vam me predstavy prijdou take tak exoticke. Ja myslela, ze vetsina lidi to tak ma, ze me predstavy jsou naopak bezne a prumerne, nic zvlastniho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
864
23.5.20 08:25
@izquierdo píše:
Tezko se nekdo do toho bude dlouhodobe nutit kazdy den, kdyz nechce…

Přesě tak. Takže proč by to dělal? Znamená to, že jeho vztah s partnerem je horší než tvůj? Ani smykem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4940

@izquierdo Fyzicky kontakt mezi partnery přece není jen při sexu. My s manželem nesexujeme dene, ale dáme si pusu, obejmeme se třeba i několikrát za den, pritulime se před spaním, nebo mě manžel škrábe na zadech :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2677
@ontarova.stara píše:
To jsi zase vcera susila vaginu, ze hned pred osmou si musis o tom sexu alespon pokecat :mrgreen:?
:mrgreen: Asi neproběhlo tuleničko a nebylo dosaženo nepodkročitelneho minima na tento týden :jazyk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16565
23.5.20 08:26
@Uslava píše:
Vas sexuální život ještě někoho zajímá?

hádám, že už tu nebude nikdo, kdo by nevěděl, jak a kolikrát jí to její manžel udělal :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3162
23.5.20 08:32
@izquierdo píše:
Naopak :) Jen mi Janli nekde napsala, ze jsem dost mimo v tech nazorech, ale ze to zde aspon osvezuji. Tak se jen ptam, jestli vam me predstavy prijdou take tak exoticke. Ja myslela, ze vetsina lidi to tak ma, ze me predstavy jsou naopak bezne a prumerne, nic zvlastniho.

Prijde mi exoticke o tom denodenne meldovat a z nejakeho (mne neznameho) duvodu se snazit o sve pravde presvedcit naprosto cizi lidi. Ty totiz nediskutujes, pouze donekonecna operujes s par (periodicky se opakujicimi) nazory a mam takovy pocit, ze predevsim se snazis presvedcit vlastne sama sebe, ze vsechno je v nejlepsim poradku a vsichni vam mohou jen zavidet. Vzdyt uz to snad ani neni k smichu, ale spise otravne a postradajici smysl. A kdyz dojdou argumenty, prijde ke slovu oblibeny argumentacni fail-zavist a neprejicnost mistniho osazenstva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2573
23.5.20 08:34
@Alušáček píše:
@izquierdo Fyzicky kontakt mezi partnery přece není jen při sexu. My s manželem nesexujeme dene, ale dáme si pusu, obejmeme se třeba i několikrát za den, pritulime se před spaním, nebo mě manžel škrábe na zadech :D

Ano, vsak to i pisu, i tohle je dulezite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama