Partner na mě kašle

Anonymní
22.5.20 11:35

Partner na mě kašle.....

Ahoj.
1+1 mi dávají 2
Včera jsem se s polovičkou domlouvali, jestli by se mnou jel do Prahy? Nic vážného, jen něco vyzvednout. Prý ano.
Dneska mezi slovem řekl, že nejede. Kdybych mu neřekla, jdi se dnes ostříhat, ať jsi na pondělí šik, tak mi to snad řekl až v neděli… :roll:

Důvod toho, že nejede. V neděli budou vynášet nábytek a pondělí/úterý malovat. Tedy malíř.

A já jsem z toho docela zklamaná, napsala jsem mu něco v tom smyslu, že aspoň bude mít pěkně vymalováno, ale že to pro mě bylo důležité, protože se mnou nikdy nejede ( výlety ano, nákupy ano, ale… Třeba nikdy se mnou nejel k lékaři, vyzvednout něco )

Přijde mi, že je mu přednější malování, než já.

Omlouvám se za anonym z důvodu rodiny

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15770
22.5.20 11:38

Tak to za něj vymaluj ty a on bude mít čas se s tebou flákat po Praze. Jak jednoduché.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
915
22.5.20 11:40

Tak tě poslouchá alespoň na půl slova, jestli má sestřih ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.20 11:40

@zoidberg Malovat bude malíř

• Citovat
  • Nahlásit
15770
22.5.20 11:46
@Anonymní píše:
@zoidberg Malovat bude malíř

Takže ho je tam asi potřeba na to vyklízení. Proč mu radši nepomůžeš? To je asi více třeba než něco jen vyzvednout, nemyslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.20 11:48

@zoidberg Znovu. Vyklízet budou v neděli, my jedeme v pondělí… Po/út se bude malovat.
U toho dle mého a ze zkušeností být nemusí

• Citovat
  • Nahlásit
460
22.5.20 11:48

Na začátku textu je, že to není nic vážného a na konci píšeš, že je to důležité :think: Pokud spolu jezdíte na nákupy a výlety, tak s tebou musí být na každém kroku? Jste spojeni pupeční šňůrou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.20 11:49

@PanenkovaMakova Je to návštěva v nemocnici, jeli bysme autem, abych se nemusela táhnout busem. Což je na dvě hodiny jedna cesta…

• Citovat
  • Nahlásit
5533
22.5.20 11:51
@PanenkovaMakova píše:
Na začátku textu je, že to není nic vážného a na konci píšeš, že je to důležité :think: Pokud spolu jezdíte na nákupy a výlety, tak s tebou musí být na každém kroku? Jste spojeni pupeční šňůrou?

tak jako je mamánek, tak ona mužánek, s tím nic nenaděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19565
22.5.20 11:54
@Anonymní píše:
@PanenkovaMakova Je to návštěva v nemocnici, jeli bysme autem, abych se nemusela táhnout busem. Což je na dvě hodiny jedna cesta…

Tak jestli ti slibil, ze te odveze za nekym blizkym do nemocnice autem, pak mas pravo byt nastvana, ze zrusil plany. Ale nechapu ty tanecky kolem-sestrih, vycitky..? Ty neridis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.20 11:56

@unuděná Vezl by mi jen na pohovor, nic jiného… Včera jsme se domlouvali. Odstrihat už potřebuje, proto jsem to zmínila, aby se dal dokupy a byl na pondělí fešák.

• Citovat
  • Nahlásit
19565
22.5.20 11:56
@Anonymní píše:
@PanenkovaMakova Je to návštěva v nemocnici, jeli bysme autem, abych se nemusela táhnout busem. Což je na dvě hodiny jedna cesta…

Hele a ty bezne jezdis „neco vyzvednout“ na navstevu do nemocnice? :think: jestli takhle blbe, jak pises, komunikujes se svym partnerem, tak se moc nedivim, ze te poslal nekam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
900
22.5.20 11:57

A z tohohle má vyplynout, že na tebe kašle? Když sama píšeš, že o nic nejde, jen něco vyzvednout? Kolik vám je a jak dlouho spolu jste, že řešíte tohle? Kdybys jezdila do nemocnice s nějakým závažným onemocněním, potřebovala nutně podporu nebo třeba někoho, kdo dohlídne na to, ať zvládneš cesty, fajn. Ale něco vyzvednout, když jde o něco, co zvládneš sama? Moc to hrotíš. A fajn, malíře možná nemusí hlídat, ale někomu to je třeba příjemnější být doma, když tam je nějaký řemeslník. Občas to překontrolovat atd. To už má každý podle sebe, já si treba taky na cizí lidi v bytě radši dohlídnu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19565
22.5.20 12:01
@Anonymní píše:
@unuděná Vezl by mi jen na pohovor, nic jiného… Včera jsme se domlouvali. Odstrihat už potřebuje, proto jsem to zmínila, aby se dal dokupy a byl na pondělí fešák.

Aha, takze nejdriv neco vyzvednout a neni to dulezite, pak navsteva v nemocnici a ted tvrdis, ze pohovor a ma na to byt fesak, takze to asi dulezite je, ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.20 12:02

@unuděná Jedu na pohovor, vyzvednout smlouvu. Stačí???! Pro prvním pohovoru se nabídl, že se mnou pojede, nakonec jsem jela sama, protože jsem musela ještě darovat krev. Teď jsem chtěla aby se mnou jel, zeptala jsem se, souhlasil a dnes je to jinak. Ze zkušenosti nemusím stát řemeslníkovi za zadkem… A to jsem předělávala několik nemovitosti

Nikdy a to je ten problém, nikdy, když potřebuji skrz pohovor, k lékaři nikdy se mnou nejede. Ale na výlet, na nákup ano. Jenom že mě chybí to první a ne, aby byl se mnou Na nákupu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat