Nedokážu mít vztah

Anonymní
21.5.20 22:51

Nedokážu mít vztah

Ahoj. Poslední půl rok to na mě všechno doléhá a potrebuju se vypsat.
Je mi 23 a poslední 4 roky jsem sama, muj poslední vztah trval jen par měsíců ale nikdy jsem predtim nic podobnyho nezazila, i když jsem měla už par vztahu až v tomhle jsem skutečně milovala, nikdy predtim ani potom jsem už nic takovýho necítila. Za tu dobu co jsem sama jsem potkala tolik chlapů, ale vždycky to ztroskotalo na tom ze jsem k nikomu nedokazala nic cítit tak jako k mymu ex. Teď poslední půl rok jsem se stykala s jedním klukem, rozumíme si ve všem, snesl by mi modre z nebe, dělal pro mě věci co ani muj ex nedelal, a i přesto ze ho mám strašně rada pořad jsem nedokazala nic víc cítit, řekl mi ze mi dá čas, ze to třeba časem přijde a počká jak dlouho to bude potřeba. No, ale dneska mi napsal, ze bude lepší když budeme jen kamaradi, ze už nevydrzi čekat až to u mě přijde, ze si nemysli ze by to vůbec přišlo, a mne to strašně trápí ze nic nejsem schopna cítit. Vím ze k ex nic necítím, nejsme v kontaktu nevím jak žije, nemiluju jeho ale pořad se k nemu ve vzpomínkách vracím a pořad na nej musím myslet, strašně chci zase cítit s někým to co s nim a bojím se ze už nikdy nepotkam nikoho s kým bych byla zase zamilovana :zed: :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11287
21.5.20 23:08

Neumíš žít v realitě. Upínáš se k nesmyslům. Srovnej si to v hlavě, nebo ti ve spoustě věcí ujede vlak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3745
21.5.20 23:36

Ehm, takže jsi v devatenácti měla pár měsíců vztah a za čtyři roky jsi nebyla schopná se z něj dostat. Víš, že ten vztah asi za moc nestál, když jste spolu moc dlouho nebyli? A že ten kluk už si na tebe nejspíš ani nevzpomene? Idealizuješ si něco, co tak vůbec není :nevim: A ještě ubližuješ jiným lidem. Teď jsi se půl roku tahala s fajn klukem, kterého ale dle svých slov nemiluješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.20 23:59

@Serpentini Možná mas pravdu, jenže největší problém byl v tom ze on byl v Americe a já tady, možná kdybych se tenkrát tolik nebala a odstěhovala jsem se za nim tak by nám to vyslo, na tomhle to ztroskotalo, jinak jsme si ve všem rozuměli a nebýt te dalky věřím ze by to fungovalo dodnes

• Citovat
  • Nahlásit
816
22.5.20 00:10

Nemáš krv v hlave?

Stůžky ti treba?
YT, animoterapia, netopier.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3745
22.5.20 01:24
@Anonymní píše:
@Serpentini Možná mas pravdu, jenže největší problém byl v tom ze on byl v Americe a já tady, možná kdybych se tenkrát tolik nebala a odstěhovala jsem se za nim tak by nám to vyslo, na tomhle to ztroskotalo, jinak jsme si ve všem rozuměli a nebýt te dalky věřím ze by to fungovalo dodnes

Tak si to mysli dál :roll: nebo se mu teda ozvi a odstěhuj se za ním, když si myslíš, že to byla tvoje životní láska. To chceš asi slyšet, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
22.5.20 06:45
@Anonymní píše:
@Serpentini Možná mas pravdu, jenže největší problém byl v tom ze on byl v Americe a já tady, možná kdybych se tenkrát tolik nebala a odstěhovala jsem se za nim tak by nám to vyslo, na tomhle to ztroskotalo, jinak jsme si ve všem rozuměli a nebýt te dalky věřím ze by to fungovalo dodnes

Jestli uvažuješ takhle, tak se nedivím, že ti nemůže nic vyjít. Svého ex i ten vztah si moc idealizuješ, vždyť už jsou to 4 roky. Pokud do každého vztahu půjdeš s tím, že už to nikdy nebude ono, tak to nevyjde nikdy. Prober se, na ex zapomeň a neporovnávej každý vztah s tím prvním. Bude ti líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
22.5.20 08:01

Tak se tomu ex ozvi a mozna vam to znovu vyjde. Mozna taky zjistis, ze toho cloveka vlastne vubec neznas, spadnou ti ruzove bryle a budes z toho venku. Tohle je klasicky nevyreseny rozchod, protoze si rikas, ze kdyby nebylo prekazky (dalka), tak jste spolu doted. Muze to byt do budoucna nebezpecny, az budes mit rodinu a frajer se nahodou objevi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
22.5.20 08:26

První lásky bývají v hlavě napořád, ale měly by tam zůstat jen jako hezké vzpomínky, ne aby ti bránily v dalším vztahu.Ale poradit neumím, snad jen, abys byla nějakou chvíli! sama a nerandila s klukem jen proto, že je hodný, když to ale ty uvnitř necítíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
22.5.20 08:51

Ve 23 jsem si taky myslela, ze to podstatne mam za sebou :lol: nebooooj, bude jeste laska, veliká. Jenom netlac na pilu a furt se s nekym nesblizuj, pak citis, ze to neni ono, zbytecne tlacis na pilu, uvolni se, vzdyt nemusis porad s nekym chodit ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat