Máme volný vztah, ale zažárlila jsem

Anonymní
21.5.20 14:50

Holky SOS ????????

Dámy… ( po dnesku se mezi vas neradim). Jsem trapka trapna a nevim jak ted z toho ven - potrebuju poradit???????? Nadavat mi muzete pak????
Takze… mam “volny vztah” - mam ho dobrovolne a jsem za nej rada, ale vcera jsem pana trosku a asi nepravem sjela po sms????. Mela jsem trosku upito a celej den stal za ????.
Zkratka on navrhl he se uvidime v nedeli, ja ma to ze asi muzu ale potrebovala jsem vedet uz vcera odpo co a jak, tak jsem se optala jak to teda bude… on ale hrozne dlouho nereagoval ( prej spal po nocni- coz chapu) no a napsal mi ze jeste nevi- me to v tu chvili prslo takovy vyhybavy a mlhavy… tak jsem mu napsala ze kecat muze nekomu jinymu a ne me jestli je to jasny!????????‍♀️… popadla me nejaka zarliva nebo nevim… on to pak nejak vysvetlil a na zaver napsal ze tohle muzu psat jinym a ne jemu????????????????????????
No… jenze at je to jakkoliv ja si ted pripadam jako pekna trapka a potrebovala bych z toho nejak elegantne vybruslit… nemate nekdo nejaky napad, me hlava nefunguje..????????‍♀️
Dik♥️

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1484
21.5.20 14:52

Asi bych zkusila dospět. Vyřešilo by to dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 14:54
@skorotehotna píše:
Asi bych zkusila dospět. Vyřešilo by to dost.

Ok beru, to mi ale v momentalni situaci moc nepomuze :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
2328
21.5.20 14:56

Kdy, že se ty děti vrací do té školy? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9712
21.5.20 14:58

Řekla bych mu, že jsem měla špatný den a přehnala jsem to, co jako víc, to se může stát každému. Nedramatizovala bych to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
499

Elegantně vybruslit?? :think: tak mu napiš, že se omlouvás za blbou scénu.. Bože, co je na tom? Raději řekni narovinu, než aby jsi ze sebe dělala blbku ještě větší :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@BrnackaM píše:
Kdy, že se ty děti vrací do té školy? :roll:
:D
  • Nahlásit
  • Citovat
649
21.5.20 14:59

Z ceho jako chces elegantne vybruslit? Co se omluvit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9745
21.5.20 15:00

Omluv se a víc se k tomu nevracej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
21.5.20 15:01
@Anonymní píše:
Dámy… ( po dnesku se mezi vas neradim). Jsem trapka trapna a nevim jak ted z toho ven - potrebuju poradit???????? Nadavat mi muzete pak????
Takze… mam “volny vztah” - mam ho dobrovolne a jsem za nej rada, ale vcera jsem pana trosku a asi nepravem sjela po sms????. Mela jsem trosku upito a celej den stal za ????.
Zkratka on navrhl he se uvidime v nedeli, ja ma to ze asi muzu ale potrebovala jsem vedet uz vcera odpo co a jak, tak jsem se optala jak to teda bude… on ale hrozne dlouho nereagoval ( prej spal po nocni- coz chapu) no a napsal mi ze jeste nevi- me to v tu chvili prslo takovy vyhybavy a mlhavy… tak jsem mu napsala ze kecat muze nekomu jinymu a ne me jestli je to jasny!????????‍:female_sign:️… popadla me nejaka zarliva nebo nevim… on to pak nejak vysvetlil a na zaver napsal ze tohle muzu psat jinym a ne jemu????????????????????????
No… jenze at je to jakkoliv ja si ted pripadam jako pekna trapka a potrebovala bych z toho nejak elegantne vybruslit… nemate nekdo nejaky napad, me hlava nefunguje..????????‍:female_sign:️
Dik:hearts:️

Tak nějak mi nepřipadá, že by Ti volný vztah zase až tak vyhovoval. Myslím, že doufáš v něco víc a teď jsi na mrtvici z toho, že jsi to pod vlivem „proflákla“.No jo no to se stává…pozdě bycha honit :mrgreen: radu nemám -zpět to nevezmeš :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13079
21.5.20 15:04

Nesnaž se z toho vybruslit elegantně, elegantně znamená manipulativně a beze stopy nějaké opravdovosti.

Zavolej mu, neřeš to po SMS a normálně řekni, že tě mrzí, že ses chovala jako káča a že slibuješ, že už nebudeš psát opilá a po blbém dni.

A ano - taky si myslím že nejsí zas až tak typ na volné vztahy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 15:04
@prokr píše:
Tak nějak mi nepřipadá, že by Ti volný vztah zase až tak vyhovoval. Myslím, že doufáš v něco víc a teď jsi na mrtvici z toho, že jsi to pod vlivem „proflákla“.No jo no to se stává…pozdě bycha honit :mrgreen: radu nemám -zpět to nevezmeš :think:

Hmm mozna na tom neco bude… ja spis nevim co chci… blby no.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
4694
21.5.20 15:05

Zabilas to, ty volny vztahu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 15:06
@prokr píše:
Tak nějak mi nepřipadá, že by Ti volný vztah zase až tak vyhovoval. Myslím, že doufáš v něco víc a teď jsi na mrtvici z toho, že jsi to pod vlivem „proflákla“.No jo no to se stává…pozdě bycha honit :mrgreen: radu nemám -zpět to nevezmeš :think:

S tou mrtvici jsi me teda pobavila… ale jo, mas pravdu jsem na mrtvici… a pripadam si jak blb!

• Nahlásit
  • Citovat
110
21.5.20 15:06

8o 8o 8o
No.. Co mu zavolat a říct, že jsi měla včera špatný den, večer sis dala trochu vína a že se omlouváš za své chování. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama