Jake jsou důvody vašich rozchodů?

Anonymní
21.5.20 13:40

Jake jsou důvody vašich rozchodů

Ahoj, chci se zeptat, jaké byly důvody vašich rozchodů? Treba po několika letech i s dětmi? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

262
21.5.20 13:50

Alkoholismus bývalého přítele už to bylo neůnosné. Odešla jsem se synem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22832
21.5.20 13:54

Rozdílnost povah :mrgreen:
Bylo to komplikovanější. Ale nekompatibilita osobností a přístupů byla základ. Zklamání. Nesoulad v sexu. Manipulace, snižování sebevědomí, nezájem o vtah a rodinu..
Byli jsme spolu kousek přes 10 let. Dvě děti.

Příspěvek upraven 21.05.20 v 13:56

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
21.5.20 13:55

Šílená až paranoidní žárlivost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14555
21.5.20 13:58

Šestý smrtelný hřích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8093
21.5.20 14:01

V jednom vztahu celková nekompatibilita, která se jen časem prohlubovala, v druhém gamblerství a sezónní alkoholismus bývalého. To má být nějaký průzkum, nechápu důvod tvého anonymu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 14:02
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, jaké byly důvody vašich rozchodů? Treba po několika letech i s dětmi? :mavam:

Nechuť cokoliv ve svém životě změnit po narození prcka. On musel být furt na prvním místě, očekával neustále full servis od maminky. Čas trávit s rodinou byl u něho opruz. Radši šel s kámošem na pivo. Když sem chtěla někoho pozvat domu, tak to je hrozná nuda. Přece nebude sedět doma na prdeli. A vyvrcholilo to tím, když mi došlo, že ho vlastně k ničemu nepotřebuji, protože si vše musím stejně zařídit sama atd. Ale rozchodu nelituji. Kdykoliv spolu trávíme nějaký čas ve stejné společnosti, tak mě to jen utvrzuje v tom, že jsem udělala dobře. Navíc se aspoň dítěti teď věnuje víc, než kdybychom byly spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
5577
21.5.20 14:03
@zoidberg píše: Šestý smrtelný hřích.

moc žrala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 14:07

Prosím o zachování anonymu. U nás byl důvod to, že manžel nechodil do práce, chlastal a mlátil mě. Odejít od něj s malou dcerou bylo to nejlepší rozhodnutí co jsem v životě udělala.

• Nahlásit
  • Citovat
14555
21.5.20 14:10
@drewlet píše:
moc žrala?

Tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
21.5.20 14:11

A proč anonym? U mě to byla manipulace ze strany manžela, scény, výkyvy nálad, hrocení banalit do absurdna. Už s ním nejsem 4 roky a každý boží den jsem vděčná, že už s tím psychopatem nežiju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4694
21.5.20 14:31
@Aduš8 píše:
V jednom vztahu celková nekompatibilita, která se jen časem prohlubovala, v druhém gamblerství a sezónní alkoholismus bývalého. To má být nějaký průzkum, nechápu důvod tvého anonymu :nevim:

Proc anonym je jasny. Vyjde z toho nejaky hrozne poucny clanek na Idesu nebo na Onadnes a kdyz napises, neco super, tak te tam ocituje ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
21.5.20 14:45

Přestalo mne bavit poslouchat já tohle..já tamto..já, já já

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7501
21.5.20 15:29

Nechtela jsem, aby me deti poslouchaly, ze jsou curaci, dementi a prasata a ja blba pica co neumi vymenit ani kola u auta s trombozou v ruce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3316
21.5.20 15:50

Nesedly k sobě naše znamení. Já jsem štír a on byl debil. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu