Trable s nynějším přítelem

Anonymní
23.5.20 01:18

Trable s nýnějším přítelem

Dobrý den,
Trápí mě přítel..
Je mi 17 a jemu 23. Jsme spolu půl roku. Poslední dobou se vůbec často nevídáme a ani si nepíšeme. Není ani nikde aktivní. Je osvč, a prý teď mají hodně práce. O víkendu pracují kolem věci na baráku. Jenže mě trápí, že si na mě neudělá čas ani na pár hodin. Teď jsme se neviděli už 14 dní. Když mu napíšu, tak si zprávu jen zobrazí a neodpoví… Sám od sebe mi sice napíše, ale jen pár vět. Změnil ke mě i přístup chování. Například dneska jsem se ho ptala, jestli si až bude mít víc času někam nezajedeme. Zprávu si jen zobrazil, nepopřál mi ani dobrou noc.
Vůbec nevím co si o tom myslet. Jestli je jen prostě přepracovaný, nebo už ztratil zájem. Dost mi na něm záleží, tak mě to trápí…
Pokud mi narovinu neřekne, že už mě nechce, tak ho kvůli tomu opouštět nechci. Mám ho dost ráda, ale tohle mě ničí. Sice mi sám říkal, že moc na vypisování není, ale tohle moc normální není…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23.5.20 01:45

Ach jo, hledej dál a neztrácej čas zbytečným trápením. Kdyby tě měl rád, tak si čas najde i kdyby měl na starosti všechnu práci světa a mohl ti napsat jen v pauze na velkou. Píše? Nepíše a se.re na tebe! Tak se na něj taky vy.ser a nezapomeň ho splachnout. Ps: bez teček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.20 02:39

Promiň, asi to neuslyšíš ráda, ale z jeho chování je zjevné, že už tebou nepočítá a jaksi nemá koule sdělit ti to narovinu. Výmluva na práci je taková klasika a navíc hodně k smíchu. I kdyby měl práce nad hlavu, tak během dne se ta minutka na krátkou smsku najde. Sama mám kolikrát dny, kdy se nezastavím a nemám čas se ani najíst, natož viset na telefonu, ale protože mám partnera kterého miluju, tak napíšu alespoň ráno/před spaním apod. Znáš to, kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody. A když tě má někdo rád, aspoň tu chviličku si najde.

Ztrácíš tady čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
828
23.5.20 02:49

A co ti ten vztah dává, když si neudělá ani čas na to, aby ti odpověděl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3107
23.5.20 05:46

Když není na vypisování tak by ti aspoň 1× denně zavolal u toho se dá i pracovat. Nemáte vztah, nemá o tebe zájem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2402
23.5.20 06:10

Něco podobného řešila nedávno moje nejmladší dcera, dlouho se trápila, že přítelův zájem uvadl 8o Já jsem tušila, že to nedopadne a snažila jsem se připravit ji na rozchod. A ona do toho řízla, nečekaně ho navštívila a hádejte, proč na ni neměl čas? Pak šla večer se sestrou a jejím přítelem na ples a tam se seznámila s novým chlapcem, vznikla z toho láska jako trám, o tom, že on ji miluje, není pochyb. Já sama jsem někoho tak moc zamilovaného už dlouho neviděla :srdce: :andel: A co z toho plyne? Vykašli se na někoho, komu nestojíš ani za odpověď a najdi si jiného, co tě bude na rukách nosit :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9165
23.5.20 07:12

K čemu ti takový je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
760
23.5.20 07:17

Zas tak moc te nezre :(…hledej dal, nekaz si prazdniny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
318
23.5.20 07:29

Je možný, že ho třeba i otravuje, že mu vypisuješ. Já znám kluka, co se občas od všech odstříhne, po práci rozbalí někde stan, a je takhle třeba týden. No a samozřejmě nekomunikuje. Pak ho to zas přejde, nejspíš se tím dobije, a je zas normální. Ale chci tím říct, že někteří zkrátka nejsou moc kontaktní typy.

Takže, pokud třeba je tvůj kluk taky méně kontaktní, tak je možné, že pracuje a pak už nemá náladu ti vypisovat, a může tě mít pořád stejně rád. Ale taky nemusí. Ty ho znáš, tady ti málokdo pomůže. A jestli je to skutečně tak, jsi připravená, že to s ním takhle bude už pořád? Na to si odpověz sama a podle toho se zařiď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 07:47

Myslím, že hledat si nějaký pevný vztah a čekat, že z toho bude láska na celý život teď nemá smysl. Přeci jen 17 let není moc, a zaobírat se takovým blbem, který si tě neváží nemá smysl. Můžeš si najít kohokoliv jiného. Asi ani není na takový vztah připravený, když si neuvědomuje, že má holku. Jak tu někdo psal, může i zavolat. Takhle se budeš jen trápit.

• Nahlásit
  • Citovat
M-A
633
23.5.20 07:48

Nějak podobně jsem to měla s první větší láskou… dopadlo to akorát prodlužováním a trápením. Buď ty ta na koni, prostě mu řekni NASE* SI!!! Najdi si někoho jiného, kdo s tebou bude chtít být. Jsi mladá holka, nemarni svůj čas trápením se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
514
23.5.20 08:25

No…pusobi to na me tak, ze te nechce, nema o tebe zajem a nejspis nevi, jak ti to marict…asi ceka, ze to vysumi samo a ty jednoho krasneho dne se prestanes ozyvat…promin…ale vykasli se na nej, tohle neni normalni, nema zajem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4920
23.5.20 08:35

Nemá o tebe zájem, víc nad tím nemusíš přemýšlet.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
23.5.20 13:17
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Trápí mě přítel..
Je mi 17 a jemu 23. Jsme spolu půl roku. Poslední dobou se vůbec často nevídáme a ani si nepíšeme. Není ani nikde aktivní. Je osvč, a prý teď mají hodně práce. O víkendu pracují kolem věci na baráku. Jenže mě trápí, že si na mě neudělá čas ani na pár hodin. Teď jsme se neviděli už 14 dní. Když mu napíšu, tak si zprávu jen zobrazí a neodpoví… Sám od sebe mi sice napíše, ale jen pár vět. Změnil ke mě i přístup chování. Například dneska jsem se ho ptala, jestli si až bude mít víc času někam nezajedeme. Zprávu si jen zobrazil, nepopřál mi ani dobrou noc.
Vůbec nevím co si o tom myslet. Jestli je jen prostě přepracovaný, nebo už ztratil zájem. Dost mi na něm záleží, tak mě to trápí…
Pokud mi narovinu neřekne, že už mě nechce, tak ho kvůli tomu opouštět nechci. Mám ho dost ráda, ale tohle mě ničí. Sice mi sám říkal, že moc na vypisování není, ale tohle moc normální není…

Nevím. Mě přijde, že o tebe zájem nema ani trošku. Asi bych se ho na to zeptala přímo. Ať zbytečne nečekas. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
23.5.20 19:22

Po půl roce vztahu by to mělo asi vypadat trochu jinak - culení se do telefonu, odepsat, jak to jde, těšit se na zprávy od toho druhýho, chtít s ním trávit čas.. :smiling_face_with3_hearts: a to na obou stranách :) Já to tak alespoň vždycky měla, ale taky jsem teda vždycky měla vztah s někým, koho jsem předtím stihla poznat a oba jsme věděli, že spolu třeba i po půl roce jenom vypisování si a poznávání se chceme být (nj, konzerva :grin:).
Kdo chce, čas si najde, kdo nechce… :woman_shrugging_tone1: Nechceš být radši s někým, kdo taky chce být s tebou? :) věř tomu, že takovýho najdeš a pak se nad tímhle “přítelem” jenom pousměješ :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama