Přítel má krizi, přestal se ozývat

Anonymní
23.5.20 14:01

"přítel" má krizi

Hezký den všem, omlouvám se, pokud sem tak úplně toto téma nepatří, ale furt mi to vrtá hlavou. Zhruba 2 a půl měsíce se vídám s jedním klukem, je nám spolu dobře, vyletujeme, sexujeme.. Nechali jsme to zatím takto být, nenazýváme to chozením. Bohužel skoro před dvěma týdny mi přestal psát, zhruba dva dny před nepsanim mi psal že má nějaké problémy v práci a že spolubydlící mu bude odcházet z bytu a že je z toho mimo a musí to nějak vyřešit a neví co má dělat. Nevydržela jsem to a napsala mu asi čtyři dny potom co mi neodepsal co dělá a proč se neozývá.. Napsal mi, že se omlouvá, že se dlouho neozval, ale že má teď nějakou krizi a že se něco děje i u nich doma a že je z toho špatnej a musí si to vyřešit sám ať se nezlobím, napsala jsem mu že když bude cokoliv potřebovat že jsem tu pro něj a on napsal jenom dobře díky.. nevím proč to na mě tak působí, ale myslíte si, že se se mnou už nechce nadále vídat? Přeci když někoho mám rád tak jak on tvrdil tak s ním chci naopak ve špatných chvílích být a mít podporu nebo ne? Je to necelý týden co mi toto napsal a už jsme si nic jiného nenapsali… Mám se mu třeba ozvat nebo prostě ještě čekat? Já jsem v tomto ohledu hrozně netrpělivá a když nevím na čem jsem, je to pro mě hrozné a mám ho strašně moc ráda. Děkuji všem za názory. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3725
23.5.20 14:03

Neozyvej se mu, kdyby měl zájem, ozve se sám. Takže asi zájem nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1893
23.5.20 14:05

Nevnucovala bych se, navíc jasně napsal, jak se věci mají. Zkus vydržet.. ;) Pokud se neozve, tak to byl trapnej pokus o „rozchod“ z jeho strany.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
23.5.20 14:05

Sexujeme, ale nechodíme spolu…aha, tak má asi jiný objev, když spolu nechodíte :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
23.5.20 14:10

Působí to na mě, že má teď někoho jinyho. Proč ne, když jste spolu jen spali a nechodili?!
Hlavne se nevnucuj a nevtírej. Myslím, že se už neozve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
23.5.20 14:10

Ano, chce s tebou přerušit kontakt. Důvodem nejspíš bude to, že chtěl původně jenom kamarádku s výhodami, ale zamiloval se do tebe. To ho vyděsilo a nastoupila obranná reakce v této formě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7159
23.5.20 14:13

Psala jsi, ze spolu nechodite a jen sexujete. No tak proste ted sexovat vubec nechce anebo si na to nasel jinou se kterou i chodi. Kdyz spolu nechodite, tak preci neni nutne, aby ti to vysvetloval a zduvodnoval, nebo ne? :D

Asi by sis v tom mela udelat poradek, pak nebudes zbytecne zmatena ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.20 14:15
@Rachel_cz píše:
Působí to na mě, že má teď někoho jinyho. Proč ne, když jste spolu jen spali a nechodili?!
Hlavne se nevnucuj a nevtírej. Myslím, že se už neozve.

No ono je to takový těžký.. tenkrát jsme si na začátku řekli že se budeme vídat a pak se uvidí jak se to mezi námi vyvrbí.. Bohužel to nebylo jenom o tom, jak jsem původně plánovala, jenom sex.. jezdili jsme na výlety, trávili spolu víkendy a asi jsem se do něj zakoukala a třeba jsem naivní ale podle toho jak se ke mně choval a tak myslím že mě má taky hodně rád…

• Citovat
  • Nahlásit
23.5.20 14:16

Myslim, ze chlapi se spis stahnou, kdyz maji problemy. Takze to bych primo nevylucovala, ze se soustredi na svoje veci.
Navrhla bych mu nejake spolecne setkani behem dalsiho tydne az dvou. Neco, aby mel manevrovaci prostor, co se tyce data/casu a naplne.
Jestli na to nepristoupi, presunula bych ho do kategorie kamarad/znamy.
Neosvedcilo se mi mit s temihle typy velkou trpelivost. To je chvilka radosti a pak uz jen dlouhe cekani a trapeni. Exkluzivitu si proste musi zaslouzit.
Ale uplne te chapu. Vim, ze to hodne to boli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
23.5.20 14:19
@Anonymní píše:
Hezký den všem, omlouvám se, pokud sem tak úplně toto téma nepatří, ale furt mi to vrtá hlavou. Zhruba 2 a půl měsíce se vídám s jedním klukem, je nám spolu dobře, vyletujeme, sexujeme.. Nechali jsme to zatím takto být, nenazýváme to chozením. Bohužel skoro před dvěma týdny mi přestal psát, zhruba dva dny před nepsanim mi psal že má nějaké problémy v práci a že spolubydlící mu bude odcházet z bytu a že je z toho mimo a musí to nějak vyřešit a neví co má dělat. Nevydržela jsem to a napsala mu asi čtyři dny potom co mi neodepsal co dělá a proč se neozývá.. Napsal mi, že se omlouvá, že se dlouho neozval, ale že má teď nějakou krizi a že se něco děje i u nich doma a že je z toho špatnej a musí si to vyřešit sám ať se nezlobím, napsala jsem mu že když bude cokoliv potřebovat že jsem tu pro něj a on napsal jenom dobře díky.. nevím proč to na mě tak působí, ale myslíte si, že se se mnou už nechce nadále vídat? Přeci když někoho mám rád tak jak on tvrdil tak s ním chci naopak ve špatných chvílích být a mít podporu nebo ne? Je to necelý týden co mi toto napsal a už jsme si nic jiného nenapsali… Mám se mu třeba ozvat nebo prostě ještě čekat? Já jsem v tomto ohledu hrozně netrpělivá a když nevím na čem jsem, je to pro mě hrozné a mám ho strašně moc ráda. Děkuji všem za názory. :srdce:

Nechodíte spolu, upozornil tě na to, že teď něco řeší… Co vlastně čekáš? Že tě teď najednou bude brát jako partnerku, když jste spolu doteďka jenom spali a občas někam zajeli na výlet? To snad ne. Možná fakt něco řeší, možná někoho potkal a chce vidět, jestli by to s ní šlo,… každopádně ty nejsi v pozici, aby sis ho mohla jakkoliv nárokovat nebo se rozčilovat, že s tebou nic neřeší a nevypisuje si s tebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.20 14:22
@marzanna píše:
Nechodíte spolu, upozornil tě na to, že teď něco řeší… Co vlastně čekáš? Že tě teď najednou bude brát jako partnerku, když jste spolu doteďka jenom spali a občas někam zajeli na výlet? To snad ne. Možná fakt něco řeší, možná někoho potkal a chce vidět, jestli by to s ní šlo,… každopádně ty nejsi v pozici, aby sis ho mohla jakkoliv nárokovat nebo se rozčilovat, že s tebou nic neřeší a nevypisuje si s tebou.

No nedovolím si s tebou nesouhlasit, asi máš naprostou pravdu, ale je zvláštní, že jsme si předtím psali každý den od rána do večera a najednou nic.

• Citovat
  • Nahlásit
10421
23.5.20 14:26

Nepiš mu. Nemá zájem. Vše ostatní jsou jen výmluvy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12026
23.5.20 14:28
@Anonymní píše:
No ono je to takový těžký.. tenkrát jsme si na začátku řekli že se budeme vídat a pak se uvidí jak se to mezi námi vyvrbí.. Bohužel to nebylo jenom o tom, jak jsem původně plánovala, jenom sex.. jezdili jsme na výlety, trávili spolu víkendy a asi jsem se do něj zakoukala a třeba jsem naivní ale podle toho jak se ke mně choval a tak myslím že mě má taky hodně rád…

Třeba tě rád má, ale má problémy, chlap to řeší prostě jinak no. My ženský za tím hned vidíme jinou :mrgreen: Dej tomu čas, nepiš mu, buď se ozve, nebo ne. S tím stejně nic neuděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7941
23.5.20 14:29
@Anonymní píše:
Hezký den všem, omlouvám se, pokud sem tak úplně toto téma nepatří, ale furt mi to vrtá hlavou. Zhruba 2 a půl měsíce se vídám s jedním klukem, je nám spolu dobře, vyletujeme, sexujeme.. Nechali jsme to zatím takto být, nenazýváme to chozením. Bohužel skoro před dvěma týdny mi přestal psát, zhruba dva dny před nepsanim mi psal že má nějaké problémy v práci a že spolubydlící mu bude odcházet z bytu a že je z toho mimo a musí to nějak vyřešit a neví co má dělat. Nevydržela jsem to a napsala mu asi čtyři dny potom co mi neodepsal co dělá a proč se neozývá.. Napsal mi, že se omlouvá, že se dlouho neozval, ale že má teď nějakou krizi a že se něco děje i u nich doma a že je z toho špatnej a musí si to vyřešit sám ať se nezlobím, napsala jsem mu že když bude cokoliv potřebovat že jsem tu pro něj a on napsal jenom dobře díky.. nevím proč to na mě tak působí, ale myslíte si, že se se mnou už nechce nadále vídat? Přeci když někoho mám rád tak jak on tvrdil tak s ním chci naopak ve špatných chvílích být a mít podporu nebo ne? Je to necelý týden co mi toto napsal a už jsme si nic jiného nenapsali… Mám se mu třeba ozvat nebo prostě ještě čekat? Já jsem v tomto ohledu hrozně netrpělivá a když nevím na čem jsem, je to pro mě hrozné a mám ho strašně moc ráda. Děkuji všem za názory. :srdce:

A před tím než ne přestal ozvyvat jsi věděla na čem jsi? Na čem jsi tedy byla? Měla jsi kamaráda s výhodami a teď když se ti týden neozve tak najednou nevíš na čem jsi? Buď tedy něco řeší a nemá čas psát kamarádce s výhodami a nebo Ti nedokáže narovinu říct, že se už vídat nechce. Můžeš se ho třeba zeptat, ale vzhledem k tomue, že to byl jen kámoš a nechávali jste tomu volný průběh, jak se vztah vyvine, tak bych to nechala plavat s tím, že se vztah tedy vyvinul…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
23.5.20 14:29
@Anonymní píše:
No nedovolím si s tebou nesouhlasit, asi máš naprostou pravdu, ale je zvláštní, že jsme si předtím psali každý den od rána do večera a najednou nic.

Jenže předtím neměl starosti (nebo cokoliv jiného), teď je má. A řekl ti to. Jestli ti to nevyhovuje, tak zakroč a buď mu řekni, že s ním chceš být na vážno, nebo to utni úplně. A nebo počkej, jak se to vyvrbí. Ale neuháněj ho a určitě mu nevyčítej, že se ti teď nevěnuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat