Děje se to při sexu normálně?

22
23.5.20 16:52

Děje se to normálně?

S přítelkyní máme problém, já mám trošku větší vzrůst(nad 20 cm) a ona má trošku menší vaginální kanál, problém je že to při sexu bolí spíše mě než ji nevím proč ale velmi často se mi při sexu ohýbá pořád dokola a je to vlmi nepříjemné až bolestivé, může to být tím, neo jaké jsou důvody? máte dámy s partnerky taky takovýto problém? díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4847
23.5.20 17:58

Vaginální kanál :lol: :mrgreen: jako myslíš pochvu? Pokud si správně představuju, co dělá (prohýbá se v zádech při poloze zezadu), pak to bolí asi proto, že ti příliš ohýbá ztopořený penis. Na to je snadná rada, a sice říct „Máňo, neprohýbej se tolik, bolí mě to.“ To by mohla pobrat ;) I tedy pokud to je jiná poloha :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4847
23.5.20 17:59

Teď si to čtu znovu… :lol: :mrgreen: ohýbá se ta Máňa nebo ten pinďa? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Katastrofaobecna
23.5.20 18:03
@mau-mau píše:
Teď si to čtu znovu… :lol: :mrgreen: ohýbá se ta Máňa nebo ten pinďa? :think:

Chápu to tak, že pinďa, ale pak myslím bude problém v tom, že tak úplně nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
22
23.5.20 18:08

@mau-mau no ono se to neděje jen zezadu, bolí to skoro při jakékoliv poloze, ne máňa, ale pinďa, víš jak to myslím? nevím, přijde mi to divné, protože jsem si vždy myslel že chlapi to nějak nemá bolet, málokdy si stěžují :D :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
23.5.20 18:09

@Katastrofaobecna to je pravda, někdy mám problém ho uplně postavit, možná je to z té velikosti, ale když uplně nestojí tak by to právě bolet nemělo ne? protože není tak natlakovaný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Katastrofaobecna
23.5.20 18:11
@jirkagel píše:
@Katastrofaobecna to je pravda, někdy mám problém ho uplně postavit, možná je to z té velikosti, ale když uplně nestojí tak by to právě bolet nemělo ne? protože není tak natlakovaný

Nevím, jsem ženská. Ale pokud úplně nestojí, tak se může právě kroutit a tím bolet, když bude úplně stát, může se max skřípnout trochu kůže.
Jako první bych vyřešila to stojí/nestojí.

No a pak, mažete? Nedrhne?

• Nahlásit
  • Citovat
22
23.5.20 18:17

@Katastrofaobecna nene, v lubrikaci není problém vůbec, právě naopak, proto mě to překvapilo že to bolí, když to není vůbec suché, co se erekce týče, není to tak že by byl zvadlej je to dost, aby pronikl dovnitř, ale ta erekce není uplně silná to je fakt, bolí to nejvíc když se ho tam /se ho tam ona snažím/snaží dát celý, a přesto že jsou vaginální svaly měkké tak jakoby „narážím“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Katastrofaobecna
23.5.20 18:22

@jirkagel V hloubce, na čípek?
Ona může být mokrá, ale nemusí se to dost přenést na sebe a mohlo by to působit nějakou bolest.
Takže bolest je z narážení?

• Nahlásit
  • Citovat
22
23.5.20 18:25

@Katastrofaobecna jakože povrchová, to je v pohodě, spíš z toho jak se nevejde to nějak bolakoby uprostřed penisu jak se zahne, tak uvnitř něj, nevím moc jak to popsat, je to normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
23.5.20 18:34

@Katastrofaobecna jj čípek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Katastrofaobecna
23.5.20 18:34
@jirkagel píše:
@Katastrofaobecna jakože povrchová, to je v pohodě, spíš z toho jak se nevejde to nějak bolakoby uprostřed penisu jak se zahne, tak uvnitř něj, nevím moc jak to popsat, je to normální?

Znovu, jsem ženská, mám nějaké otvory. Ale logicky bych řekla, že pokud není moc hluboká a tobě nestojí pořádně a ohne se, bolí to. To by asi mělo bolet každého chlapa, když se mu láme penis :D

• Nahlásit
  • Citovat
22
23.5.20 18:40

@Katastrofaobecna to ano ale ještě jsem to od jiného neslyšel každopádně jaktože je tedy potom bolest pouze u mě? ženy to mají tž citlivé ne? a ten ohyb je teda o děložní čípek jj? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Katastrofaobecna
23.5.20 18:45

@jirkagel Ty si ze mě děláš prdel, že jo :D
No ohyb, prostě na konci pochvy je čípek, u některé bude výraznější a jiné méně, je to výstupek.

O tom jestli někdy nějakého chlapa bolel po sexu penis se musíš zeptat chlapa, ne na mama fóru :D

• Nahlásit
  • Citovat
22
23.5.20 18:53

@Katastrofaobecna ne fakt nedělám, vypadá to tak? já jen že mi přišlo divné že to přítelkyni nebolí, ale ona je taková znecitlivěná asi :D no a další věc, není vagína i čípek moc měkké na to aby to tak moc bolelo i mě? to mi na tom nejvíc přijde divné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama