Muži a žárlení

Anonymní
24.5.20 14:30

Muži a zarleni

Jjjjjjj

Příspěvek upraven 24.05.20 v 14:53

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4404
24.5.20 14:39

Žárlivost byla a bude. Drobná žárlivost je součástí většiny vztahů. Žárlivost spojená s majetnictvím, urážkami či omezovanim osobní svobody už ok rozhodně není. Takže za mě ano, žárlím já i muž, ale zdravě, vždy je to řečeno spíše jako kompliment a vlastně si tím nepřímo vyznavame lásku…
Zda to znamená, že má protějšek někoho, dodržíc heslo podle sebe soudím tebe, si nemyslím. Může to být spouštěč, kdy si dotyčný někde něco začal a pak má pocit, že stejně tak to může udělat i jeho partner. Neplatí to ale plošně na všechny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1850
24.5.20 14:39

Nezarli, resp. Zarli tak, aby to potesilo, ale zaroven neprudilo, a jsem za to stastna. Mela jsem zarlivce a byl na pest. Postupem casu to zacalo byt nesnesitelne, furt hsem se musela ospravedlnivat, kam jdu a s kym a kdy prijdu a proc vubec mam potrebu nekam jit :roll:…prestala jsem si ho vazit a zacal mi lezt na nervy, pak bylo jeste ke vsemu narocny se ho zbavit…ne, zarlivce nebrat,
A k tvrmu dotazu-chorobna zarlivost neni o vzhledu partnwrky, i kdybys byla skareda jak noc, tak by zarlil. Problemem je jeho nizke sebevedomi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18470
24.5.20 14:51
@Anonymní píše:
Můj muž strašně žárlí, proč?Příspěvek upraven 24.05.20 v 14:43

Tak ti asi nevěří, jak to máme vědět my, když to nevíš ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat