Partner a Badoo

2
24.5.20 13:42

Partner a Badoo

Dobry den vsem,

potrebuju poradit.
Asi pred par mesici jsem zjistila, ze ma partner profil na Badoo. Mel ho jeste nez jsme se poznali, ale pridal si tam nove fotky. Docela dost jsem se s nim tenkrat pohadala, on mi ale tvrdil, ze si tam s nikym nepise, nikoho nehleda. A ze jeho kamaradi tam maji profil taky i kdyz jsou ve vztahu a nikomu to nevadi.
Pak jsem to nechala byt, ale par dni zpatky koukam, ze tam opet pridal dalsi fotku. Zase vymluvy, ze si to pouze aktualizoval a byl se tam podivat jenom v jeden den.
Pritom fejkovy profil, ktery tam mam navsti l pred 2 tydny. Na to mi rekl, ze to je nesmysl.
On se mnou planuje budoucnost, hypoteku ale nevim na cem vlastne jsem. Kdyz ma potrebu tam neustale lozit a aktualizovat si profil.
Co byste delali na mem miste vy?
Diky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2019
24.5.20 14:02

Nevim co bych delala, ale urcite bych s nim nic neplanovala, neni vyzraly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58736
24.5.20 14:11

@Costim123 taky tam máš profil :nevim: tak o co jde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12001
24.5.20 14:18

@Costim123 Máte tam profily oba, tak si nemáte co vyčítat ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4405
24.5.20 14:29

Víš je vtipné, jak se dokážeš rozčilit za to, že on tam profil má, ale jak je pro tebe úplně v pohodě, že ho tam máš ty. On si narozdil od tebe aspoň na nic nehraje a neschovává se za falešný profil… Spíš bych se zamyslela nad tím, jaký máte vztah, jak se k tobě chová, zda těa rád a zda se cítíš ve vztahu spokojená. Pokud je pro tebe profil něco, co nedokážeš přejít a stavíš na tom celou budoucnost vašeho vztahu, pak si nevyzrala hlavně ty. Současně ani komunikace mezi vámi asi nebude úplně ideální. Takže já bych určitě s nějakými vážnými rozhodnutími, stran vaší společné budoucnosti, počkala. Minimálně do té doby, až se budete spolu umět bavit jako dva dospělý lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
24.5.20 14:30

Je to divný a nevěřím mu a ty s tím fake profilem - to mi taky nepřijde normální.
Myslím, že si nemáte co vyčítat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
24.5.20 14:31
@Costim123 píše:
Dobry den vsem,potrebuju poradit.
Asi pred par mesici jsem zjistila, ze ma partner profil na Badoo. Mel ho jeste nez jsme se poznali, ale pridal si tam nove fotky. Docela dost jsem se s nim tenkrat pohadala, on mi ale tvrdil, ze si tam s nikym nepise, nikoho nehleda. A ze jeho kamaradi tam maji profil taky i kdyz jsou ve vztahu a nikomu to nevadi.
Pak jsem to nechala byt, ale par dni zpatky koukam, ze tam opet pridal dalsi fotku. Zase vymluvy, ze si to pouze aktualizoval a byl se tam podivat jenom v jeden den.
Pritom fejkovy profil, ktery tam mam navsti l pred 2 tydny. Na to mi rekl, ze to je nesmysl.
On se mnou planuje budoucnost, hypoteku ale nevim na cem vlastne jsem. Kdyz ma potrebu tam neustale lozit a aktualizovat si profil.
Co byste delali na mem miste vy?
Diky.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
24.5.20 14:46

Já bych si z toho fakového profilu udělal skutečný a taky bych mu lezel na profil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5706
24.5.20 15:05

@Costim123 A ty si tady zakládáš fake profil, takže se k sobě docela hodíte :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
24.5.20 20:32

Tak na vysvetlenou : kdysi davno jsme se bavili a on mi rikal, ze driv tam profil mel. Tak jsem se tam jednou z dlouhe chvile prihlasila s falesnym jmenem a falesnou fotkou. Z cehoz vyplyva, ze ja tam seznamovaci profil nemam. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16141
24.5.20 21:32

Holt nešvar dnešní doby asi :think: Na seznamce je snad už každý, proto jsem raději svobodná a mám jen kamarády a milence, chlapum už nevěřím ani pozdrav :mrgreen:
A co bych dělala? No řekla bych mu, že když je to ok, že si tam taky udělám profil a najdu nové přátelé :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.5.20 22:51

Přesně jako můj bývalý přítel. Na vašem místě a ze své zkušenosti bych moc nepočítala s pravdivostí jeho slov. Kdyby vás miloval atd., především by vám neubližoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
27.5.20 19:34

Zakladatelko, asi to neuslyšíš ráda, ale podle mě si tvůj přítel nechává zadní vrátka. Už jenom to, že si aktualizuje fotky. Proč? Pokud by to byl profil, který si založil než tě poznal a byl by jen líný ho zrušit, tak ten profil sice bude fakticky existovat, ale nebude na něm žádná aktivita. Určitě si nebude aktualizovat fotky na profilu, který nepoužívá, k čemu? 8o

Zkrátka když má jakýkoliv zadaný muž profil na seznamce, je to velké varovné znamení. Na komunikaci s kamarády je snad Facebook a Instagram. Na seznamce hledáš buď vztah a nebo sex. Zadaní tam nemají co dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2981
28.5.20 09:14

Co bych udělala? Z toho fake profilu bych si s ním domluvila schůzku. Pěkně by se opotil až na řiti, až bys přišla ty a bylo by jasno. :cert: Kecum o všech zadaných kamarádech na seznamkach fakt nevěř. I když tento vykuk by se beztak „vsadil s kamarádem“, kdyby došlo na tu schůzku. :lol: Budoucnost s ním určitě neplánuj. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat