Jsem jen posedlá?

Anonymní
24.5.20 11:38

Jsem jen posedlá?

Ahoj, jsem s přítelem 5 let. A momentálně procházíme krizi. Před víc jak půl rokem se semnou přítel rozešel a začal se scházet o 20 let starší ženskou. Přítel mi to řekl když se sní začal scházet jen chodili ven.Po rozchodu jsme bydleli u sebe takže jsem ho měla pod kontrolou chodíval sní většinou max na 30 min.
Po 2 měsících jsme se vrátili k sobě. A já od té doby mám deprese, obviňují ho stále že si sní píše i když nemám žádný důkaz jsem posedlá tím že si píše a přitom on je celé dny doma nikam nechodí, telefon mi ukazuje sám abych se přesvědčila. Už to trvá půl roku co ho takhle obviňují. Myslíte že by semnou stále byl? On tvrdí že kdyby si sní psal tak už dávno netrpí tyhle řeči. Nevěřím mu protože už mě jednou zklamal ohledně psaní ze svoji ex.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3356
24.5.20 11:50

Ztah bez důvěry je oboustranné peklo. Takže buď to hoďíš za hlavu a začněte zase normálně žít, ne o to nezvládneš a pak takovýto vztah nemá cenu. Jen prodlužuješ oboustranné trápení. Půl roku je dost dlouhá doba abys věděla jestli mu dokážeš a Ch es odpustit. Pokud ne, řekni mu to a běžte od sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11064
24.5.20 12:10
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem s přítelem 5 let. A momentálně procházíme krizi. Před víc jak půl rokem se semnou přítel rozešel a začal se scházet o 20 let starší ženskou. Přítel mi to řekl když se sní začal scházet jen chodili ven.Po rozchodu jsme bydleli u sebe takže jsem ho měla pod kontrolou chodíval sní většinou max na 30 min.
Po 2 měsících jsme se vrátili k sobě. A já od té doby mám deprese, obviňují ho stále že si sní píše i když nemám žádný důkaz jsem posedlá tím že si píše a přitom on je celé dny doma nikam nechodí, telefon mi ukazuje sám abych se přesvědčila. Už to trvá půl roku co ho takhle obviňují. Myslíte že by semnou stále byl? On tvrdí že kdyby si sní psal tak už dávno netrpí tyhle řeči. Nevěřím mu protože už mě jednou zklamal ohledně psaní ze svoji ex.

Tak když sedí doma a ukazuje Ti mobil, tak je logické, že nejspíš jiný vztah nemá. Spíše ten “vztah” je ve Tvé hlavě. Na tom musíš zapracovat Ty. Jestli to budeš ale dělat dál tímto stylem, za chvíli Ti možná uteče k jiný. Hoď se do klidu a nehledej problémy, kde zatím nejsou. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6486
24.5.20 12:11

Když není ve vztahu důvěra, tak to půjde do kopru. „Přítel“ to pokálel. Že se na něj taky nevykálíš. Chce se ti být celej život v nejistotě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18514
24.5.20 12:17

Si ma.gor, fakt se divím že tě dávno neposlal někam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12009
24.5.20 12:26

Srovnej si to v hlavě, buď mu věříš a hodíš to, co bylo za hlavu, a nebo mu nevěříš tak se rozejděte. Kontrolovat mu mobil a neustále ho pronásledovat, je ponižující. Divím se, že ti to trpí a nepošle tě do háje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11064
24.5.20 12:32

@arinecka koukám, že tu někdo “ujíždí” na Adolfeenovi. :mrgreen: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12009
24.5.20 13:20

@chelsinka1988 No joooo :mrgreen: On je tak praštěnej, až to hezký není :mrgreen: Je mi to jednooooo, makééééj štiko :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11064
24.5.20 13:22
@arinecka píše:
@chelsinka1988 No joooo :mrgreen: On je tak praštěnej, až to hezký není :mrgreen: Je mi to jednooooo, makééééj štiko :mrgreen:

Perfektnýýýýý :mrgreen: je to borec :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10875
24.5.20 13:27

Slepovany vztahy stojí za prd a ten váš je toho velkým příkladem. Jak už bylo řečeno, buď mu musís věřit a nebo se zase rozejdete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17971
24.5.20 13:28

No primárně jste krizi ve vztahu vůbec nezačali řešit. Jen propukla, a pak jste se vrátili do ještě horšího stavu, než jste byli před tím, než utekl někomu jinému.

Pokud jsi permanentě úzkostná a děláš žárlivé scény a to takové, že to vnímá jako posedlost, tak i ty máš velký podíl na tom, že váš vztah je dost v háji.

Nejjednodušší řešení je vsotoupit do párové terapie a dovolit někomu neutrálnímu, aby vám pomohl pročistit všechna možný vzájemná zranění vás obou a nějak to narovnat.

Ať už ke zvládnutí krize a lepšímu vztahu, nebo k dobrému rozchodu, při kterém si nebudete ubližovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12009
24.5.20 13:40
@chelsinka1988 píše:
Perfektnýýýýý :mrgreen: je to borec :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
24.5.20 19:48

Šmarja, a máš to zapotřebí, vracet se k někomu, kdo se s tebou rozešel proto, aby se mohl scházet s cizí bábou? 8o Bez ohledu na to, jak to spolu mají teď.

Někdy mě vážně fascinuje, co si někteří nechají líbit :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.20 19:55

Dámy, Děkuji vám velice za vaš názor. Ano myslím si že je to mnou a ja jsem ta co ten vztah ničí.
On nešel hned za cizí ženou to bylo až po rozchodu.
Stále k němu cítím hodně a on slibuje že si vše uvědomil že už mi nechce ublížit ( ale znáte to mužský) a když mu nabídnu že se rozejdeme tak jeho reakce je ze to tak vůbec nechce a začne mě prosit.
Otázka je teď jak se mám začít chovat tak abych nebyla posedlá 🙈

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat