Často mluví o ex

Anonymní
21.2.21 21:35

Často mluví o ex

Ahoj,
možná už tu podobné téma někde je…
Mám přítele, který se chvíli před tím, než mezi námi něco vzniklo rozešel se svou ex. Před tím, než spolu začali byli nejlepší kamarádi - pak spolu dva roky chodili a prostě se podle jeho slov nemilovali. Minimálně on ji. On se s ni po rozchodu snažil bavit jako kamarád, ona se ho pokoušela získat zpět. Pak jsme se seznámili my dva, přeskočila jiskra a po nějaké době jsme spolu začali chodit. Slečna na mě seslala pomalu kletbu, psala mi, vyhrožovala, nazývala děvkou, štětkou a snobem (protože mám vlastní byt a podle jejich slov jsem pi*da s iPhonem), on říkal, že je jen zmatená, že to není ona. Dostalo se k ní, že mě kdysi zmlátil ex a začala všude rozkřikovat, jak mi tohle přeje a že to je dobře. Nicméně. Můj přítel se o ní dost často zmiňuje. Třeba že ona tohle a u nich doma tamto. Příklad, dnes jsme jeli autem a přes cestu prebehla kočka a hned jsem slyšela:”Kláry táta byl hrozně pověrčivej, on byl schopnej si udělat 40km zajížďku kvůli tomu.”
Už jsem to jednou řekla, ze o ni nechci slyšet, on to hodně zkrotil, ale jsou chvíle, kdy proste s něčím přijde. Je to víc jak půl roku, co jsou od sebe a tvrdí od začátku, ze k ni nic necítil, že to opravdový cítí ke mně.
Je to normální? Nebo jsem jen blbka, které vadí minulost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
770
21.2.21 22:10

Když je to jednou za čas tak mi to nepřijde dovny.. vždyť je to část jeho života.. my s partnerem áe bavíme o expartnerech normálně, nechtěla bych si dávat pozor na to co mužů a nemůžu před kým říct.. zrovna to s tou kočkou chápu, proste ho to napadlo v ty souvislosti.. asi spolu nejste ani úplně nějak dlouho ne? Čas to vezme a tyhle souvislosti ho budou napadat cim dal tím min..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15431
21.2.21 22:17

Hele je v pořádku že nechceš slyšet nic o hysterce co tě dost prudila.

Jemu to holt nedochází - prostě si na něco vzpomněl a chce to s tebou sdílet (kdyby se tam něco dělo, tak to cenzuruje, teda doufám)

Tak vždycky když s tím zase začne, tak mu připomeń, že ti to je nepříjemné, a ať to probírá s kámošema, že tě dotyčná nezajámá.

Na druhou stranu - výrazně jednodušší je se to prostě naučit ignorovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
22.2.21 01:23

Její chování je dost přehnané, ale on za to nemůže.
Můj partner se taky někdy zmíní o bývalé a jednu dobu mi to vadilo. Řekla jsem mu to, omezil to a teď když je to jednou za čas, tak mi to nevadí. Jsou prostě dál přátelé a mají se rádi. Rozešli se, že si přestali rozumět v partnerské rovině a prostě toho spoustu spolu zažili.
Takže pokud je nějaká vtipná historka, tak proč se nepodělit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
22.2.21 08:29

Já ani můj muž se o ex nebavime.. Nikdy. Neřešíme minulost a jsem za to ráda 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
22.2.21 09:08

Mně osobně by snad ani tak nevadila občasná zmínka o ex, jako to, že Tě nechá urážet a nadávat Ti :think: To, že řekne, že je zmatená a že taková není, je spíš omluva jí, než reálné zastání se Tebe. Já neříkám, že měl ztropit nějaký tyátr, ale jako chlap se k tomu měl nějakým způsobem postavit - aby jí i Tobě bylo jasný kde je vaše místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1056
22.2.21 09:08

Vadilo by mi to. Nejen proto, že to je ex, ale hlavně proto jaký ti dělala peklo. :nevim: Chlapoj bych řekla, že mi to vadí a nezajímá mě absolutně nic spojené s,,Klárou".

Jinak my se doma o svých ex teda nebavíme a žijem spokojeně i bez toho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
22.2.21 09:24

Taky by mi to vadilo obzvlášť po tom, jak se předvedla. A o to víc by si tvůj přítel měl dávat pozor, aby ji nezmiňoval. Znovu bych ho o to požádala a v klidu mu vysvětlila, že si to nepřeješ. Snad časem přestane úplně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
22.2.21 11:26

Mě by to teda asi vadilo, pokud by to bylo každou chvíli. Nikomu není příjemný poslouchat o ex svých partnerů. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat