Často myslím na bývalého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 12:33
Často myslím na bývalého

Přes 5 lety jsme s manželem měli blbé období. Já byla hodně mladá. Vztah se nám kazil. Zůstal stát na místě. Vázla nám komunikace a měli jsme dlouhodobé spory. Po čase jsem zjistila, že si manžel dopisuje s holkama ze seznamky a často chodil na akce s kamarády a já zůstávala sama. Teď už bych to řešila jinak, ale v té době jsem si začala s kolegou z práce. Bylo to krátké, ale o to intenzivnější. Nic jsem mu neslibovala. Věděl, že jsem vdaná. Manžel nevěru samozřejmě zjistil. Vše jsme si vyříkali a začali jsme znovu. Našla jsem si novou práci a snažila se s manželem dát dohromady, co jsme pokazili. Jenže milenec nevzal '' rozchod'' v úvahu. Několikrát za mnou byl v práci, byl i u mých rodičů. Nikdy jsem nevěděla kde se objeví. Čekal, že když je to s manželem tak nahnuté, že budu s ním a proto si se mnou začal a plánoval budoucnost(Až po tom, co jsem to s ním skončila mi řekl, že nám šetřil na byt, abych měla po rozvodu kam jít 8o) a že jsem jeho první '' opravdovou'' přítelkyní. Jeho smsky, nečekané návštěvy v nové práci nakonec došly tak daleko, že jsem musela jeho stalking nahlásit na policii. Bylo nám tehdy oběma 22 let a až teď zpětně po letech mě strašně mrzí a trápí, že jsem mu nevědomky tak ublížila… Nikdy jsem mu neslibovala společnou budoucnost nic takového ale i tak, když se dívám po těch pěti letech zpátky, tak to v sobě všechno nemám úplně srovnané… Loni jsem se ho pokusila kontaktovat přes Facebook s upřímnou omluvou ale bez odpovědi a s hozením do blokace… Jsem šťastná, že jsme s manželem tuhle krizi ustáli. Vím, že jsem si '' vybrala'' správně a nikdy nepřestanu být vděčná, že jsme to s manželem zvládli, ale tohle je věc co ve mně pořád hlodá. Možná i díky tomu, že to skončilo tak zle. Máte nějaké rady, jak se s tím vyrovnat, smířit a přestat na to tak často myslet???

Reakce:
Uživatel je onlineLioness34
Ukecaná baba ;) 2421 příspěvků 25.04.19 12:47

Heled a s manželem jsi v pohodě?? Nemáte krizi?

Pokud chceš myslet na milencovo dobro, tak ho Nechej být a nekontaktuj ho. Omluvila ses mu přes fc a tím to hasne. Je rad ze má klid a není dobre otevírat staré rány.

Jarmilka11
Povídálka 49 příspěvků 25.04.19 12:50

Jj presne tak, omluvila ses, tak na to zkus zapomenout.. :dance:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 13:13

Já to měla trochu jinak. A když jsem měla milence, který mě nechal, aby se v zápětí rozvedl a nabrnknul si mojí kamarádku, tak jsem utnula veškerý kontakt s ním a vyhýbala se akcím, kde byl on. A v sobě si to za pomoci psycholožky uzavřela. On to ještě zkusil, že bychom se mohli zase dát dohromady. Resp. kdybych to dovolila, tak by do toho šel. Ale pro mě je to uzavřené.

Samozřejmě na něj občas myslím. Někdy je to intenzivnější, protože sex s ním byl fakt super a byla to moje první velká láska. Ale teď mám super muže a dítě a nehodlám nic měnit. Takže ano, vzpomenu si, ale to je vše. A ty máš taky vše. Oba jste už někde jinde. A je to jediné dobré, že si tě bloknul. Protože on už to v sobě uzavřel, tak ho nech být.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19023 příspěvků 25.04.19 13:18

Tak exmilenec asi nebude moc vyrovnaná osobnost, když vyváděl takto nedůstojné kousky a neakceptoval tvé rozhodnutí - konec nevěry i vašeho vztahu :think: Od toho bych se odpíchla :think: Že vám šetřil na byt? Ty ses ho o to snad neprosila, byli jste tak dohodnutí? Ne! To dělávají psychopati, kteří si v hlavě sestrojí vztahy, které jsou naprosto nereálné :nevim: Podle mého ses neměla ani za co omlouvat, udělala jsi to - a on omluvu nepřijal :think: To je reakce nevyrálého zhrzeného muže, je to jeho problém! Byla bych ráda, že s takovým nejsem ve vztahu!

salubriter
Kecalka 217 příspěvků 25.04.19 13:36

Napiš mu dopis, ve kterém shrneš co jsi provedla, co Tě mrzí a že se mu omlouváš. Pak ho buď pošli nebo spal. To je jedno. Ale už jenom to psaní, upřimná omluva a vnitřní prožitek Ti hodně pomůže.
Jako další krok Ti navrhuji, abys odpustila i sama sobě, té holce která to v minulosti provedla. Potřebovala jsi to prožít, něco Tě to naučilo a změnilo Tě to. Je to životní lekce.
Když tak klidně napiš SZ.

Uživatel je onlineOu
Kelišová 7400 příspěvků 25.04.19 14:10

Potřebuješ si pár věcí přiznat a odpustit sama sobě. A vykašlat se na to, že by si s milencem měla být kamarádka. Neměla. Buď ráda, že tě nechce vidět a nechce být s tebou v kontaktu. ¨
ZKus třeba ručně sepsat dlouhý dopis pro něj a pak ho spal (ne, fakt ho neposílej, nemá smysl otvírat jeho rány, potřebuejš dořešit sebe sama).

Pokud věříš na rituály, najdi si někde nějaký ukončovací, zbavování se kleteb či cokoliv podobného a uspořádej si ho sama pro sebe.

Váš příspěvek
Reklama