Hádka s přítelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 08:42
Hádka s přítelem

Ahoj holky, jen by mě zajímalo co by jste dělali vy a jak by jste reagovali. Jsem na mateřské s ročním synem. Našla jsem si před nedávnem práci na doma. Volám a domlouvám schůzky predavam ty informace dále a mám kratky dlouhý týden. Chci pomoci rodině mateřská je malá a přítel vydelava průměr. Děla operatora v Call centru na vymáhání. Já se staram o domácnost o syna a vyrizuji ty hovory. Je to mazec, ale i tak se snažím pracuju někdy do 11 do večera, ale to opravdu občas tak jednou do týdne on má klasicky od 8 do půl 5. Pomáhá mi hlavně přes víkend když mám práci tak mi to ulehčí se synem. I tak ale dnes ráno jsem trosku opustila páru když jsem věděla ze dnes mám víc práce než obvykle a synovi rostou zuby. Ráno byl cely od mléka ( nechapu jak se mu to povedlo????) a byl protivny tak jsem trosku byla i já, ale ne na nej. Ani mi nedal pusu a utekl do práce. Pak mi píše ze když si stezuju ať to nedělám ze pohoda přece? Ale já vím ze s jeho platem by se to neutahlo. Chci nám jenom pomoci a potrebuju jenom trosku podpory. No on pořad říká jak to má tezky a jak vola každý den s idiotama a musí se s nimi dohadovat já to chápu, ale já pochopení moc nemám. Pořad mi dává najevo jak to má těžký on jenom. Nechci si tu stezovat já si to zvolila, ale zajímá mě jak by jste reagovali vy. Co by jste mu na to řekli. Podle mě se máme podporovat vzájemně a tohle je detinské řešit kdo to má těžší, ale holt někdy tu páru upustim a pak když toto říká nedokážu mlčet. Ještě v tom shonu jdu a koupim mu tepláky protože je potřebuje a psal si o ne, chce něco koupit jdu to koupit, chce abych něco zařídila udělám to, ale nikde nemám to, že sakra zlato děláš toho tolik a ještě na mě myslíš. Tak já vám nevím. No co by jste mu na to řekli vy? Nebo udělali aby pochopil že fakt tu nesedím a nemám nohy nahoře a řeším si telefony pracovní a dítě si cely den v klidu hraje. Mám pocit ze takhle to vidí. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
unuděná
Kelišová 7412 příspěvků 25.04.19 09:18

Myslím, že sis toho na sebe navalila fakt hodně (krátkej/dlouhej týden s ročním dítětem??, blázne-to většinou nezvládají ani ženy se školkovými dětmi). Zkusila bych si zařídit kratší úvazek, třeba jen 4 hodiny denně. Nemyslím, že v tomhle tempu můžeš zvládat ještě péči o syna a domácnost. A pokud přítel myslí, že to zvládnete i bez této práce, tak si na to zkuste sednout, sepsat výdaje a příjmy a uvidíte. Třeba by musel dělat nějaké přesčasy, ale pořád lepší, než abys ty za měsíc zkolabovala vysílením.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 25.04.19 09:25

At si chlap najde jinou praci, kor v dnesni dobe. Delat v call centru za podprumerny prachy je ujety.

Meredithx
Kecalka 278 příspěvků 25.04.19 10:01

Podle mě bys měla příteli sdělit, že s jeho platem z call centra nemáte šanci a že může být rád, že tak makáš. Asi neví, co to všechno obnáší. Zní mi tak trochu jako sobec. Každej normální chlap, který se jen trochu stará, přece ví, kolik je práce a jak to musí být náročné. Asi bych příteli příště řekla, že pokud má nějaký problém s prací, ať si najde nějakou slušně placenou a ne brigádu pro studenty. Že pak budu moct věnovat svůj čas jemu a dítěti a ne být nervózní.

LaPaloma
Závislačka 2783 příspěvků 25.04.19 10:04

Na ty tepláky by si sám vydělal?
Jinak - dnes, kdo pracuje za malé peníze v call centru, nebývá příliš schopný. Žeň ho do jiné práce a netrp mu manýry. Má rodinu, ať se stará tak, abys nemusela dělat, když má tyhle řeči.
Nesnaž se mu to tolik ulehčovat. Jsou chlapi, co to neocení. A žádný hadry mu nekupuj. Po práci si je může koupit sám. (Jenomže to by vytáhl ze své peněženky, že). Fakt by mě ani ve snu nenapadlo s ročním dítětem pracovat. Tyhle věci jsme měli spočítané předem - zda utáhneme domácnost v pohodě z jednoho platu + mateřská/rodičák nebo ne. Kdyby ne, nebylo by žádné dítě. Nemusíš být taková nanynka hospodyňka, co cítí takovou zodpovědost, kterou má mít ten druhý. Tvoje role znovu vydělávat se vrátí, až budeš mít dítě ve školce nebo budeš samoživitelka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 10:31

@Micaella22 on tam děla už roky. Takže ten plat není ze by měl 15 tisíc. To zase jako ne když není nemocný nebo doma tak má těch 24 tisic. A k tomu je Slovák a on neni typ chlapa co by dělal rukama.

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 44062 příspěvků 25.04.19 10:36

On si neumí koupit tepláky? At si je koupí sám. U ročního dítěte krátký a dlou 8) hý týden si neumím představit :oops: Proč si nenajde pořádnou práci za lepší peníze. V dnešní době je práce všude dostatek ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 10:38

@Markéta80 nechce. Má 24 měsíčně a doufá ze se posune.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 25.04.19 10:40

Ty jsi přetížená a cekas od něho podporu a uznání a on má dojem ze v práci toho má nadhlavu… ono volat s lidmi není úplně pecka když to děláš denně… za mě narovinu promluvit si. Zda je reálná dance ze by si nasel lépe placenou práci - nevím jaké má vzdělání, nebo teda jak dal - bez ironie vycitek a bez vycitek si sednout a říci jaké mate výdaje a co a jak teda bude dal když ty skoncis.

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 44062 příspěvků 25.04.19 10:41
@Anonymní píše:

co nechce? Doufat může ale je to vůbec reálné? Aby ses neservala jen proto že on nechce pořádně makat. Manžel taky v práci sedí na zadku, ale vždy řekne že si do práce jde odpočinout :mrgreen:

Verunecka289
Závislačka 3441 příspěvků 25.04.19 11:25
@Anonymní píše:

To je teda podle mě hodně málo 8o

A co bych dělala? Když podle něj nic neděláš, začala bych to nic opravdu dělat :nevim: tepláky si kup sám, zařiď si to sám… není schopnej ani uživit rodinu a ještě má blbý řeči :zed: to by bylo něco na mě, takovej lempl :zed:

hadraplanka
Kecalka 343 příspěvků 25.04.19 11:28
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jen by mě zajímalo co by jste dělali vy a jak by jste reagovali. Jsem na mateřské s ročním synem. Našla jsem si před nedávnem práci na doma. Volám a domlouvám schůzky predavam ty informace dále a mám kratky dlouhý týden. Chci pomoci rodině mateřská je malá a přítel vydelava průměr. Děla operatora v Call centru na vymáhání. Já se staram o domácnost o syna a vyrizuji ty hovory. Je to mazec, ale i tak se snažím pracuju někdy do 11 do večera, ale to opravdu občas tak jednou do týdne on má klasicky od 8 do půl 5. Pomáhá mi hlavně přes víkend když mám práci tak mi to ulehčí se synem. I tak ale dnes ráno jsem trosku opustila páru když jsem věděla ze dnes mám víc práce než obvykle a synovi rostou zuby. Ráno byl cely od mléka ( nechapu jak se mu to povedlo????) a byl protivny tak jsem trosku byla i já, ale ne na nej. Ani mi nedal pusu a utekl do práce. Pak mi píše ze když si stezuju ať to nedělám ze pohoda přece? Ale já vím ze s jeho platem by se to neutahlo. Chci nám jenom pomoci a potrebuju jenom trosku podpory. No on pořad říká jak to má tezky a jak vola každý den s idiotama a musí se s nimi dohadovat já to chápu, ale já pochopení moc nemám. Pořad mi dává najevo jak to má těžký on jenom. Nechci si tu stezovat já si to zvolila, ale zajímá mě jak by jste reagovali vy. Co by jste mu na to řekli. Podle mě se máme podporovat vzájemně a tohle je detinské řešit kdo to má těžší, ale holt někdy tu páru upustim a pak když toto říká nedokážu mlčet. Ještě v tom shonu jdu a koupim mu tepláky protože je potřebuje a psal si o ne, chce něco koupit jdu to koupit, chce abych něco zařídila udělám to, ale nikde nemám to, že sakra zlato děláš toho tolik a ještě na mě myslíš. Tak já vám nevím. No co by jste mu na to řekli vy? Nebo udělali aby pochopil že fakt tu nesedím a nemám nohy nahoře a řeším si telefony pracovní a dítě si cely den v klidu hraje. Mám pocit ze takhle to vidí. Děkuji

Přijde mi to jen jako souhra několika blbých faktorů dohromady, kdy v jeden den bylo zkrátka moc prudných prvků dohromady. Práce v call centru je fakt pakárna, vydržela jsem to z nouze před více jak deseti lety půl roku a vše, co jsem dělala, bylo jenom volat a spát. Tak psychicky vyčerpaná jsem byla. Pokud on si za svým povoláním stojí a cítí se dostatečně finančně ohodnocen, tak si zkus vážně najít něco méně časově náročného. Předpokládám, že tenhle scénář se neopakuje pravidelně. Taky bývám občas smutná, že se jako kravka snažím, kupuju mu věcí, které potřebuje, ale sám na to nemá čas… Není to tak dávno, co jsme měli podobnou situaci. Oba den blbec, navíc sedíme v jedné firmě, takže jsme měli domluvené, že na mě nezapomene s jednou záležitostí. Samozřejmě zapomněl, protože sám toho má kvanta, a já místo normální diskuze jsem se zkrátka urazila a byla jsem doopravdy hnusná. Bylo mi to líto, takže jsem se omluvila, on se omluvil a jedeme dál.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 11:31

@Verunecka289 lempl zase úplně není umí navarit a jak jsem psala dost mi alespoň o víkendu pomáhá s malým. ale pak se to na mě nahromadi a on se mi diví a pak začne ze i on to má tezky ze každý den mluví s blbcema ještě co se vrátí domu tak ještě je myšlenkami v práci a já si říkám,, sakra já tu lezu po kolenou a uklizim cely byt malý už se koupě do toho vyrizuju hovory a taky o tom další 3 hodiny nemluvím co vypnu telefon,,. Jsem z toho nešťastná. Přitom když jsem byla na kurzu cely víkend tsk jsem přišla domu a byl vyflusaný z malého jak blázen si neumím predstavit jak by to vypadalo kdyby ještě do toho měl volat a něco řešit. Já v ty jeho práci pracovala taky na jiném oddělení. Jo meleš to same dokola, ale občas bych si rada sedla dala si v klidu kafe a jenom volala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 11:34

@hadraplanka dekuju za zprávu u nás to tak většinou je. Ale zároveň dokáže tak použit slova, že se mě to dotkne a častokrát se stane ze se to samé použije v další hádce. A to je problém.

Verunecka289
Závislačka 3441 příspěvků 25.04.19 11:54
@Anonymní píše:
@Verunecka289 lempl zase úplně není umí navarit a jak jsem psala dost mi alespoň o víkendu pomáhá s malým. ale pak se to na mě nahromadi a on se mi diví a pak začne ze i on to má tezky ze každý den mluví s blbcema ještě co se vrátí domu tak ještě je myšlenkami v práci a já si říkám,, sakra já tu lezu po kolenou a uklizim cely byt malý už se koupě do toho vyrizuju hovory a taky o tom další 3 hodiny nemluvím co vypnu telefon,,. Jsem z toho nešťastná. Přitom když jsem byla na kurzu cely víkend tsk jsem přišla domu a byl vyflusaný z malého jak blázen si neumím predstavit jak by to vypadalo kdyby ještě do toho měl volat a něco řešit. Já v ty jeho práci pracovala taky na jiném oddělení. Jo meleš to same dokola, ale občas bych si rada sedla dala si v klidu kafe a jenom volala.

Na to bych mu řekla, ať si teda najde normální, dobře placenou práci a nebude muset mluvit s blbcema :nevim: ty pak nebudeš muset honit domácnost, dítě a práci… jsi na nejlepší cestě se strhat 8o mě by takový „chlap“ neimponoval, promiň ;) víkendy to nespasí :?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama